Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to já bych dal cokoliv abych viděl že massive entrt. je zpátky ve hře, myslim že Ground control nebo world in conflict nebo nějaká RTS v tom směru, myslim že RTS dost upadají a EA zklamali s generals 2 že je ještě nepředvedli :-(
    • Ja si myslim, ze RTS momentalne su vacsie nez kedykolvek inokedy - aspon teda co sa competitive gamingu tyka :) vid Starcraft 2 a MLG, GSL, IPL, NASL atd...
      • no mě spíš chybí nějaký kousek od massive, relic teda překvapil s novým company ale massive chybí no, SC 2 jako paráda ale už mě to moc nebaví, pořád to samý dokola se mi zdá
    • Mluvis mi z duse.
      • dost mě to mrzí, protože massive s takovým talentem zadělává chyby v nějakejch hrách který mě vůbec nezajímaj :-/
  • jindra.veliky
    koukam ze i na hrej.cz to neni nejhorsi *4*
  • Nove Beyond good and evil by bylo super.Ale myslim,ze to se letos konat nebude.
  • 1LordBlackadder
    Miluji tiskové konference korporací, zejména těch vytvářejících v posledních letech tak kvalitní, jedinečné a zcela inovativní hry jako je Ubisoft. To bude radost sledovat, od začátku až do konce, je krásné, že ještě stále existují společnosti, které hry nevytvářejí jen pro peníze, které nenechávají na tiskových konferencích mluvit manažery a tiskové mluvčí, ale opravdové herní vývojáře s naprostou svobodou jejich projevu.
  • Bude možné shlédnout jednotlivé prezentace i s vašimi komentáři na vašem webu, pracující člověk potřebuje spát:))
  • Inak nechapem tu "skepsu"... vsetci nadavaju na MS, vsetci nadavaju na EA, nikomu sa nic nepaci...

    Ludia co ste cakali? :)...

    Vacsinou sa dokazem vcitit do vselicoho :D... ale toto nechapem. Tie hry maju bezosporu svoju kvalitu. Ok, mozno su to same "pokracovania", ale to je dane hernym businesom uz dlho, no neznamena to, ze napr Assassin's Creed 1, je to iste ako bude 3ka... Vzdy to ma iny pribeh, upgradnutu hratelnost, ine prostredie...

    Ja uznavam, ze to precislovanie je trochu chore, napr teraz ta Forza, ktorej by sa vyslovene hodil uplne iny nazov, ale aj to je dobry priklad toho, ako vedia byt hry ine, aj ked to su pokracovania. Grafika Crysisu je podla mna fenomenalna, a mam pocit, ze ste tu uz dost rozmaznani hosi :)... Nic ve zlem. Dead Space vyzera tiez paradne, SimCity deto, atd atd...

    Ludia ja Vas skratka nechapem. :)
    • 1LordBlackadder
      Vám by měli říkat Mistr Ironického Projevu.
      • Spíše Vám, pane.
    • Obecně souhlasím. Přijde mi, že lidi tady v diskuzích vidí všechno strašně negativně.
    • Lidi nemaj problem s pokracovanimi.Problem maji s tim trendem delat vsechny hry vice akcni,vice cool,vice bad ass az nakonec z puvodni hry nezbyde nic nez znacka a duch te serie je uplne mrtvy.
      Priklad splinter cell,ze stealth hry v akcni hru ala GoW?
      Vsude kam se podivas,to je sama akcni arkada.Kde jsou taktictejsi hry?Zadne Blood screeny,auto healy a pod.
      Hry se zjednodusuji,delaji se akcnejsi a vice cool a clovek pak pomalu nema co hrat,pokud temto hram moc neholduje .
      • Nooo... ako urcite mas v istom zmysle pravdu, ja si tiez vsimam ten "ra-ta-ta-ta" trend, ale nie vzdy je to pravdou. FPS boli akcne od kedy si pamatam, a napr ten MoH co teraz EA ukazala, bol ovela menej prepaleny nez to co ukazali s CoD... A hlavne, dnes sa robia hry aby boli co najviac pristupne co najvacsiemu publiku - suhlasim, ale vela z nich sa snazi uspokojit aj narocnejsieho hraca - preto ma hrac v hrach moznost zmenit "zataz" napr na Hard a pod. Auto heal este neznamena, ze hra bude lahka atd atd atd.

        Skratka je to vec pohladu, a hlavne nemyslim si, ze sa este nenajdu aj dnes tazke hry. Aj to CoD je tazke na maximalnej obtiaznosti. Ale su hry vseobecne tazke ako napr Dark Souls, ARMA alebo aj Rayman mi dal strasne zabrat :)... Alebo potom su napr vseobecne dost lahke hry, ale zase clovek sa u nich velmi bavi pribehom... vid Mass Effect alebo Heavy Rain... Proste tych prikladov na dobre hry by bolo podla mna milion, len treba hladat. Alebo skratka je mozne aj to, ze uz si skratka "dospel" a nie vsetko Ta bavi ;) Mna napr volakedy strasne bavilo UGH a ked som to hral pred rokom isiel som sa unudit k smrti ;)
  • Oni prej chystaj nějakej mix Quake a UT prostě arkadový FPS
  • Cosi
    Nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit