Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ja vim ze si to lide kupuji, ale sakra copak se oni nestydi za svou praci?" - Dokud si to lidé budou kupovat a oni z toho mít peníze (koho by nebavilo za málo práce hodně peněz), tak ne... bohužel...a místní, s prominutím stádo, s tim nehne, protože jim to bude pořád kupovat a obhajovat to, že je to přeci za těch 50e bude stále bavit... *7* To nezměníš, nemá cenu se nad tim stresovat...
  • A kdo dal právo tobě hodnotit jeho? hmm? *7*
  • CRYPT
    Budu mluvit za sebe, jako fanouska COD dilu, COD2, 4 a Black Ops 1 - ktere povazuji za ty nejlepsi co kdy vysly, tak po shlednuti sakra toho prvniho gameplay mne zamrazilo v zaludku. To prece nemohou myslet vazne. Kopirovat to same porad dokola a dokola. Ja vim ze si to lide kupuji, ale sakra copak se oni nestydi za svou praci? Ja byt na miste vyvojare, tak uz si davno shanim jinou praci, protoze prace, kterou delam mne musi nejen financne uspokojovat, ale musi mne hnat dopredu, musim mit chut se inovovat, zlepsovat!!! Pro mne Call of Duty skoncilo COD4, pote pisla BO1 coz povazuji za vubec nejlepsi dil z cele serie a jinak posledni dva odpady byly vskutku epicke a ted prichaze v poradi epicka sra*ka numero 3....
  • Kolega Dworkin to sice naznačil trochu po svým, ale naťukl pointu. Faktem je, že CoD je věc, ke které hra pro jednoho hráče zkrátka patří a od E3 ukázek s Cod 4 se kampaň stala tradiční záležitostí propagace jednotlivých dílů. Záběr na multiplayer je jen logickým důsledkem toho, že singleplayer jakožto poctivý letní blockbuster (se všemi jeho klady i zápory) se pro více hráčů stává u téhle značky prodlužující součástí, která se pravda ve svým jádře opakuje, ale nevybočuje z tradičních CoD multiplayerů a kromě přidaných/vyndaných serepetiček postačuje. Navíc se do doby vydání prezentuje i multiplayer (v tomto případě info někdy kolem 14. sprna), takže prostor dostávají obě části.
  • A taky se hraje doted. Ale nejde o povedenost, jde o koncepci.
  • A je snad běžné to, co hráč normálně v CoD dokáže? Mně na CoD vadí hlavně nesplněné sliby a nechutná předraženost.
  • a jezdil na nich Putin?
  • Tak já tedy nevím jak to tvůrci zamýšelny,ale pokud je hlavním tahákem multiplayer tak nevím proč pořád mluví o singleplayeru.Asi proto,že multiplayer bude víceméně úplně stejný jako minule a tudíž jediný důvod ke koupi nového dílu bude kampaň.Která bude nejspíš úplně debilní jako minule.Toť můj subjektivní názor.
  • já myslel, že jedinej povedenej MP měl MW1
  • "explosives: dlc required" *15*
  • Ty zpomalovačky,ty skripty,ten tunel.Po tom traileru se mi chce zvracet.
  • a v red alert 3 i Mědvědi
  • Vyčítat single player kampani v CoD, že je plná klišé a přehnaných skriptovaných sekvencí je jako vyčítat to samé atrakcím v Disneylandu. Jenže zatímco v tom druhým případě by i opravdu natvrdlým jedincům došlo, že je blbost to kritizovat za něco, čím to plánovaně je, u CoD to nedochází skoro nikomu. Stejně jako skoro nikomu nedochází, že CoD je multiplayer FPS, ke které je jako bonus přibalený poctivý letní blockbuster (se všemi jeho klady i zápory). Tedy že to není úžasný hluboký propracovaný single player zážitek, ke kterému dostáváme možnost hrát i po internetu ve více lidech, protože to takto vůbec není zamýšelno.
  • DLC zdarma u activisionu? *1*
  • Tohle je profesionálně napsaný článek a vůbec z nej nesrší autorovo opovržení značkou COD...... Tleskám a jen tak dál....
  • a chobotnice!
  • http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
  • a delfíni byli už v Red Alertu 2 ;)
  • ale asi není úplně běžné, aby takový armádní pes během 5 minut v tichosti instakillnul asi 20 po zuby ozbrojených vycvičených nepřátelských vojáků. na co by pak byly speciální jednotky, když by stačilo poslat do akce jednoho čokla *1*
  • takže příště delfíni s minama? A taky by tam mohli být pstruzi s laserama místo zubů jako v Austinu Powersovi...

    Jinak tu někdo nadhodil že vrcholem série je MW1. No já se dost slušně bavil i u MW2, i když příběh už absolutně neměl smysl a padající helikoptéry z nebes byly strašný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit