Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby v multiplayeru soutežil hrac s myší a hráč s gamepadem, tak jasne že vyhraje hráč s myší ale když se bavíme o realnosti, tak takova reakční rychlost jakou mate s myší realna není, brání tomu fyzika. takže na tom co napsal ggg je kus pravdy
    • Resit realnost ovladani/ovladace (jakkoliv hloupe to je) u arkadove akcni sci-fi strilecky je vazne usmevne a ten kdo takovou hovadinu vypotil je zralej pro Chocholouska. *1*
    • super a kdyz mas potrebu resit realnost ve hrach tak jak to ,ze ti nevadi ,ze tvuj hrdina je prakticky nesmrtelnej . Ze staci nepratelum strilet do nohy a jsou po par davkach kaput a mnoho nelogickych nerealnych veci .... Jako to ze se na gamepadu hure trefuje z nej hned nedela realnejsi zazitek . To je proste pojetim ovladani . Neberu ,ze to muze nekomu vyhovovat ,ale proc to delat slozite kdyz to jde lehce . Osobne me udivuje ,ze nekteri zde oznacujou ovladani na PC ,ze je pro lamy .... Ale na druhou stranu kdyz se podivam kdo to pise tak se ani nedivim ,ze jsme lamy .
      Pro hlupaka je kazdej hlupak .
  • Doufam ze zustane zachovana ta tuhost ovladani postavy. Ten pocit ovladani 100 kilogramu vaziciho typa jse mi hodne libil. Jeden ze znaku serie. Ale preci jenom jsem cekal novou znacku od GG na PS4.
  • TheGGG
    Používání myši ke hraní FPS je slabošské a nerealistické. To by zbraň musela být z polystyrenu aby se s ni dalo tak máchat. Hraní FPS na PC je jen o klik klik. Gamepad naproti tomu přináší uvěřitelný pocit ze střelby a hraní FPS na konzoli je tak dynamičtější a reálnější.
    PS: Hra samozřejmě vypadá výborně, neznám FPS na PC která by se vyrovnala HALO nebo killzone a to je prostě fakt.
    PS 2: jsem rád že už mám peníze na PS4 připravené. Tolik her které si pcčkáři nezahrají, to je smutné *3*
    • Uveritelny pocit strelby na gamepadu *1* *1* *1* , to me podrz. Vyzkousej si nekdy vystrelit z opravdove zbrane a pak tady neco placej o uveritelnosti *1*
      K tomu zbytku cos vypotil se asi ani nema cenu vyjadrovat
    • Ve většině novějších (fps) hrách po dojetí myši na cíl nelze hned střílet, ale počkat až se kurzor zaostří aby jsi trefil za druhé skusil jsi někdy reálnou (třeba klasika m4) zbraí škubnout na stranu tak abys mířil co nejpřesněji na cíl? Ono to možná ve hře vypadá jako by to bylo nerealistické, ale opravdu jen vypadá. Záleží na hodně faktorek (fyzická síla jedince, výcvik dané zbraně atd.). Věř že to jde i v realu, co furt někteří čekáte že nějaký automat váží 50kg? A pokud hráč na pc nedosahuje vysokých kvalit tak i s tou myší mu to chvíli potrvá než zaměří.
      Nikdy jsem neporovnával gamepad vs myš+klavesnice, myslim že každý ovladač má své kouzlo.
    • Az poberes tolik rozumu aby si sam sebe nepostrelil zajdi si na strelnici a vyzkousej si nejakou zbran v realu a pak razem pochopis ze psat o uveritelnem pocitu ze strelby v souvislosti s hrami je holy nesmysl, bez ohledu na to zda to "drtis" mysi nebo gamepadem. *6*
    • Děkuji ti, že jsi mi promluvil do duše a donutil jsi mě se nad sebou zamyslet. Půjdu do sebe a od nynějška budu na konzole je*at úplně stejně, jak doteď....
      PS: chicht chicht, hihň hihň, už si chvátám koupit gamepad, abych byl stejně kůůl jak ty.
      • Typickej prototyp gumy
        • Vidím, že zakladatel má své fans...Omlouvám se tedy velice, pokud jsem ti pošpinil tvého idola, nebo ty jeho zvratky co tady po sobě nechává...
          PS: když mu tak rád lezeš do jeho "Tam, kde slunce nesvítí", zastav se u nás, potřeboval bych vyvézt žumpu....
    • sice asi troluješ ale mas pravdu, fps na mysi jsou silne nerealisticke, ovšem to pc.ckari nikdy nepripusti protoze jim v tom brani jejich dotknute ego. Bohužel dnesni generace deti nejenže nechodí na vojnu ale ani nechodi na telocvik tak neví že nejen se zbrani ale ani s telem se neda tak máchat jak to delají ve hre s mysí
      • Joe, jdi spinkat raději, maminka bude ráda, až Tě přijde vyzvednout do školky:)
    • Dobre troleni, ale vsichni vime ze normalne smyslejici clovek samozrejme nemuze neco takoveho vubec vypustit z ust a sam to snad vis taky, tak uz se trochu klidni ano ? Uz je to takove na hrane.
    • koukam ,ze mas zase naladu se tu hadat . Proc ty levne pokusy o flame . Vazne se tak doma nudis ,ze si chces tu pokecat ? Vis porad meles o poctu her na konzolich a jak jich mas doma prehrsel . Na muj vkus si znacne protirecis .... pokud bys mel doma ty kvanta her tak bys predebsim hral a nebo byl venku ,ale hlavne bys nesmrdel tady a nikomu necpal jak jsi zasobovanej .

      Ale pokud sem chodis jen proto aby jsi nastval jine lidi tak se ti to ZATIM dari . Bohuzel i sebehloupejsi clovek pochopi ,ze debata s tebou je vlastne naprosta strata casu . Ono bavit se stim ,ze nekoho nastvu je zrale na odborneho lekare . Mozna o tom popremejslej . Verim tomu ,ze v zamestnani to pak tvoji kolegove ocenej . Mej se a preju hezky den u tech her o kterych neustale pises .

      ps : nemyslis ,ze pokud by PC hrac smutnil po Halo nebo Killzone ,ze by si tu konzoli uz davno koupil . Obe hry jsou kvalitni ,ale zas takove bomby to nejsou . Byt tam vetsi konkurence i v exklusivnich tytulech tak by to asi nebylo tak jednoznacne .
      • nemá naprosto cenu. On si stejně bude trolit dál tu svou ohranou písničku a parta "jeho" anonymních nicků mu v tom akorát pomáhá.
        • Ta parta anonymních nicků má alespoň všech pět pohromadě. Čekat, že se místní žumpa plná PC-honičů, konzolových radikálů, uch s nevyzrálým názorem mrskaným kdesi od rozkroku a ne od mozkových buňek, a nervózních Ostraváků chlubící se bakálářem, je schopna se postavit k problematice střízlivě a konečně to pochopit, toho se asi nedočkáme. Zaplať bůh za některý zdejší normální lidi, co rozumí hrám a platformám a jsou schopni o nic normálně diskutovat. Zbytek je jen amatérský odpad se svými pseudo žvásty...
          • GaMa
            Fight ON!!! And better luck next time *3*
          • GGG fakt tomu rozumí:) Proboha slabé trotlení, dost slabé. Snaž se více:)
      • Nikdy nesoupeř s blbcem! Stáhne tě na svoji úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi ...
        • jj svata pravda .. co jsem chtel jsem napsal a protoze GGG se tu ma potrebu maskovat pod X nicky . Normalne bych si to nemyslel ,ale jen ON neustale s kazdym jedna jak hulvat ... takze jen diky tomu ,ze neumi krotit sve nervy tak je lehce rozpoznatelnej .
          • Aby nedošlo k mýlce - GGG je samostatná jednotka. S klidným svědomím tě ujišťuju, že o žadný "X-nicky" tady nejde. Jako hulvát s velice pevnými nervy tady s tebou jednám převážně sám, protože nemám rád sentimentálně počůraný prediktivní blbce. To, že mu další přitakávají je jen důsledek toho, že v některých věcech vystihuje zásadní věci k zamyšlení. Je pochopitelný, že místní gumas-komunita to bude hlavně považovat za trolení (zdravím vyčmuzený Ostravsko), ale s tím se už u téhle sorty panáčků "na všechno" musí počítat.
          • GaMa
            GGG si tu léčí komplex méněcenosti. A taky se snaží ziskat nějakou pozornost ,ptotože v realném životě se mu jí nedostává.
            P.S.
            GGG: Všecí tady víme že tu PS4 si nekoupíš ,protože ti na to rodiče nedají.
      • TheGGG
        "Obe hry jsou kvalitni ,ale zas takove bomby to nejsou"
        Na PC není kvalitnější FPS. Bohužel žárlivý pcčkáři musejí pořád urážet konzolové hry a to si rozhodně nenecháme líbit. Já bych zde na games strávil nejradši jen 5 minut, ale když se začtu do té žumpy co tu je, nemohu v klidu hrát. Myslíte že na konzole vycházejí jen béčkové blbiny a PC vládne? Pcčkáská arogance prvního stupně. To jak reaguješ jen dokazuje že mám pravdu. *6* *6*
      • Kolegovi TheGGG se musí nechat, že se mu úspěšně vždy daří vyprovokovat bandu pitomců, kteří mu musí o něčem za každou cenu zamudrcovat a něco pořád obhajovat. Takovej přecitlivělej slint, co tu nějakej paco-k vytvořil se jen tak nevidí...
  • už aby byl noční launch.. beru si PS4 + Killzone + týden dovolený a zahazuji telefon
  • Vizualne to vypada hezky ( i kdyz na zadek sem se z toho neposadil), to ne ze ne, ale jinak me to nejak nenadchlo, pusobi to hrozne sterilne, bez zivota.
    Nic u ceho by jsem si rekl "super, to si musim zahrat".
  • To je fakt humus konzole znicia hry ako take, za chvilu to bude ako vsetky americke filmy len pozlatko a nic ine, len efekty a aby clovek nezapojil ani mozog horsie je ze tie deti si na to zvyknu a este si budu mysliet ze je to dobre :(
    • TheGGG
      Tak určitě, běž si hrát shakes a fidget nebo farmwille ty hardcore hráču *3*
      • sorry bracho neviem o com hovoris, nejaka konzolova somarina co mi ma nieco hovorit ?
  • Ty vole co to je :D Klasická konzolovka, sice to vypadá hezky díky nové generaci konzolí, ale to je tak všcehno. VŽDYŤ HO NA TOM GAMEPADU ANI NEMŮŽE ZAMÍŘIT POŘÁDNĚ :D Střílí tam jak ocas x vteřin než kurzorem najede na nepřítele ... to je hnůj tohle, vážně.. nechápu z čeho jsou někteří tak vycvrknutí, stačí vám opravdu jen pozlátko...
    • TheGGG
      A co za sr*čku hraješ ty? Benchmark crysis 3, nebo dvojitý rádoby reálný benchmark jménem arma která by bez editoru byl ničím?
      • TheGGG got owned...again...as always. *15*
    • S myší to umí každá lama no. Za druhý je to s myší nereálný,když třeba hlaveň tanku otočíš za vteřinu a podobně.Gameplay je taky uplně jinej s padem,protože hra je pomalejší než u stejnýho titulu na pc s myší a to se mi zdá prostě víc reálný než nesmyslný ovládání myší,to je prostě pro děti,lehký,nereálný,arkádoidní.
      • "Za druhý je to s myší nereálný,když třeba hlaveň tanku otočíš za vteřinu a podobně" - Aha, takže mi jako chceš říct, že např ve WoT na PC se věž Mause se 100% posádkou otočí o 14.6 d/s a na Xboxové verzy která má vyjít třeba jen o 10 d/s? Opravdu humorné. *1*
        • tak se mi zda ,ze konzolisti se ted budou povazovat za HC hrace a PC budou lamy . Hmmm GGG se maskuje pod jinym nickem opravdu ubohe . Tve spatecnicke mysleni bylo prokouknuto . Jeste me zarazi ,ze resi realistycnost . Ehm kolik drzel v ruce kveru ,ze se cejti na to aby tu mlel neco realistycnosti .
          • TheGGG
            jen škoda že jsem to nenapsal já (ověř si IP). PCsr*či jsou klasicky paranoidní banda ocasů která si myslí že jsou těžce HC. PC hraní není HC a už vůbec né hraní FPS s myší. Chápu že koušete když se ukázalo že ty vaše razory za 3000,- jsou jen kus šrotu, ale s tím se nedá nic dělat.
            • TheGGG
              Nejsem jak zdejší arogantní pcčkáři abych měl doma 10 počítačů a pak neměl co hrát. *3*
              Navíc PC i obě konzole co mám doma mají stejnou IP adresu.
            • ip adresa se dnes neda brat jako dukaz . Staci to napsat z jineho kompu a mas po starostech . Paranoidni nejsem a protoze mi tu hulvatsky nadavas tak jsem se evidentne do tebe trefil .
      • Tak takhle hloupou argumentaci jsem uz hodne dlouho necetl *1* .
        Jo a otocit delo za vterinu? Kde? *1*
      • Aha. Takže nevýhody gamepadu jsou teď výhody? A řekni mi jednu hru, kde pomocí myši otočíš dělo tak rychle, to by mě fakt zajímalo. A bez AA a podobných blbostí se většina konzolistů neobejde. Takže nevím, kdo je tu pak lama. Dobrovolně hrát FPS na gamepadu, pakliže mám na výběr může jenom sebervrah a člověk, co má dost času.
    • Ty seš asi velký omezenec, když tohle říkáš asi by ses na tom gamepadu nikdy dobře hrát nenaučil. Kdo konzoli má, tak ví že jak si na to člověk zvykne tak se na tom hraje parádně..
      • slusnej argument ,ale jen do doby co si clovek pusti yt videa kde hrajou konzolisti a po pravde ,ze by to bylo prijemny koukani nez se do nekoho trefej se rict neda . Game pad mam rad na zavodnich hrach a predevsim bojovkach . FPS strilecky jiste jdou hrat taky ,ale zatim jsem nevidel ,ze by to nekdo hral s tak lehkou gracii jako se hraje na klavesnici a mysi .
    • Ty seš hroznej hlupák.
    • To samý se dá říct o ovládání na pc při nějakejch závodech akčních rpg a mnoho dalšího krom fps a strategií.
      • Myslis volant na pc ? tym sa naozaj tazko ovladaju zavody :)
        • Ne. Myslim klávesnici myš primární zpusob jak ovládat hry na pc
  • já teda nevim ale někdo se tu smál novému Splinter cell že hra vede za ručičku.A tady je to stejné.Zmačkni to a ono to udělá to? *7*
    • To je divný u hry. Zmáčkneš X a ono to vystřelí.Divný no.
      • normálně ne ale když ti to hra musí psát tak jo *1*
  • priznejme si, strilečka jedna jako druha. jedine co tuhle serii delalo vyjimecnou byla temna atmosfera a ta je ta tam ...:(
  • TheGGG
    LUXUS, jedna z prvních her co budu hrát po nákupu PS4 *14*
    • Ooooh baby baby ooooh
    • jo, světýlka děti uklidnujou
    • mozem prijst sa divat?
    • Cosi
      Oprava: Jedna z prvních, co budeš hrát až ti mamka (jestli) koupí PS4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit