Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Já se z toho všeho poměju :D Až to všechno vyjde, tak i při úzkém výběru bude co hrát hodně dlouho a kvalita se vyčněje sama a aušus upadne jako vždy do zapomnění. Prozatím jsem zvědavý na všechno. Táhne mně to k PS4, takže mně chvíli zaslepily čisté exclusivitky, ale je i spousta her, co vyjde na všechny platformy, třeba Watch Dogs už vyhlížím, co ho oznámili a vypadá to velmi slibně. Stejně tak GTA5 vypadá nadějně, ze všeho nejvíc se ale těším na ten Destiny, až do toho skočíme s kámošem a konrčně zapaříme požádně co-op, který z toho, co jsem zatím viděl vypadá parádně. Tuž kurde těch her ale je, že by je jeden desetkrát nenapočítal.... Tady je enem co kdy vyjde na PS4: http://www.ign.com/games/upcoming/ps4?sortBy=popularity&sortOrder=desc&startIndex=25 PS: Kolik z vás tady zhruba čeká spíč na Xbox? Jen tak orientačně :)
  • prudislav
    Jednoznačně PEGGLE 2 ;-)
  • titanfall nevypadá jinak, než jako přepracované Shogo od Monolithu...ale jestli se jim povede, budu rád
    • A je to tady. PC jako herní platforma je v totální stagnaci. Potenciál má, ale hráči a jejich peníze jsou úplně někde jinde. Jediná zajímavá PC hra, co mě ted napadá je Total War, takže už ted můžeme vzhlížet pomalu jen k indie scéně + MMO (kterým já osobně odmítám věnovat ty desítky hodin).
      • Hanzales
        Ento hodně toho vyjde i na PC a někdy i některé exclusivky později. Nicméně je období horka oznámení nových konzolí, tak je logické, že se teď bude dlouho mluvit i a i převážně o konzolových hrách :) Osobně mám na PC co hrát do vánoc, někdy si říkám, kéž by chvíli něco zajímavého nevyšlo, abych stihl dohrát spoustu restů ;o) Pak přijde nová konzole a to bude chtít pár měsíců volna, ale nohu si zlomit nemůžu, to bych pak zase nemohl jezdit :/ Nezná někdo nějakou dvouměsíční, pohodovou ale nakažlivou nemoc? :D
        • docela živě si vzpomínám, jak PC hráči byli z prvních portů naštvaní....a oprávněně. A dneska je to strandart. Ano dneska je port kvalitní, ale je omezený charakterem konzole.

          Dobrý příklad je Battlefield. Mody z BF2 dnes mají i 16km2, jak veliké mapy jsou v BF3? A tak to jde ruku v ruce. Hry na konzole mi přijdou až moc arkdové, jednoduché, moc detailů na malém prostoru, již zmíněná omezená velikost map a nepamatuju, kdy jsme od dob Half-Life 2 / Far Cry / F.E.A.R viděli AI co by nás dostala...
          • Hanzales
            Vyloženě špatných portů moc nepamatuju a i tak to vždycky dříve či později doladila komunita a to od dob Deus Ex2. Nicméně ty nové škatule v sobě budou mít architekturu mnohem bližší PC, takže multiplatformní vývoj, či dodatečný port (z / na konzole) už by neměl být takový problém i pro ty méně zkušené studia. Koneckonců stejně vždycky záleží (když už jde o ten port) jak šikovný team to zpachtlí. Někdy to pro tu platformu pak naopak dopadne ještě lépe. Třeba Mass Effecty se mi hrály mnohem lépe na PC a když už to byla vyloženě konzolová portnutá hra, tak gamepad do ruky, naboostit AA a hurá do boje ;o) Nakonec je to jen o penězích, prodejích a exkluzivitě, takže některé tituly logicky zůstanou exkluzivní až doaleluja :/ ...což znamená víc krabic, nebo některé hry hold oželet mno... K tomu charakteru konzole, právě že s těma novýma by se to mělo konečně zase zlepšit ni? ;o)
            • Hanzales
              Ale ono to jde ruku v ruce celkově s otevřením herního světa masám. Ony ty hry svou otevřeností a složitostí nešly dokelu ani tak kvůli konzolím, jako kvůli tomu masovému rozmachu. Od té doby, co je z toho těžký bussiness, to šlo v tomto směru dokopru. Povšimněte, že ty složitější, obtížnější a "hlubší" hříčky jsou právě od těch nezávislejších tvůrců...
            • Ono to neni ani tak o charakteru konzole, ale hracu, co na konzolich hraji a ti se jen tak menit nebudou. Slozite a obtizne hry moc v kurzu nejsou a to se asi hned tak nezmeni.
      • Vzdyt vetsina her je stejne multiplatform, takze tyhle reci o umirani PC vazne nechapu. A na tech par exkluzivek si bud tu konzoli clovek koupi (treba az zlevni), puci od kamarada a nebo je proste ozeli.
  • Těším se hlavně na ME a Battlefront, Mad Max může být příjemné překvapení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit