Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To právě mě hrozně zaráží, protože to vyřešené léta bylo, úplně si pamatuju, jak jednou za čas tam přinesli chlebíčky nebo tak a nebo si tam Lukáš něco dotáhnul s tím, že jede non-stop a nemá čas a vždycky se omlouvali, že je to výjimka a snažili se na to dávat pozor, aby to nebylo moc slyšet, ale pak se něco stalo, řekl bych, že generační výměna v redakci a od určité doby už si z toho dělají jenom legraci, když jim to někdo v chatu vyčte a vesele jedou dál. A ta poslední exhibice "čím vypatlat z šustivé krabičky rozteklé čokolády co největší porci", ke které se vraceli rovnou několikrát v průběhu, to už byl fakt vrchol. Nejhorší ale je, že to vypadá, že jim je to všechno totálně jedno :(
 • Já teda nevím jak vy, ale já chodím na Games.cz většinou pro ty diskuze pod článkama a tu zábavnou hodnotu, kterou přináší =)
 • bolehlav
  Kazdy rok premyslim, jestli ten "cringe" ma nejakou marketingovou hodnotu, nebo jestli je EA jen plna korporatnich podavacu papiru, kteri hru nevideli jinak nez jako polozku ve vysledovce. Tahle konference me znovu utvrdila v tom druhem.
 • spoock
  sexy zrzka? kámo, ta ženská mě na té prezentaci srala jako hodně a sexy ... to je taková 6ka
 • spoock
  Na Vortexu mě baví obsah a pokaždé předtočený rozhovor. Osobně mě štve, že Fight Club upadl do půlhodinového žvanění o prdu a půlhodiny odpovídají na dotazy od Jamajčana. Upřímně mě na games.cz baví hardware club a deskovky a FC sjíždím setrvačně v práci. Hrej redakce je taková všelijaká, Makal furt tasí to své 4k a co si zase koupil, blablabla a pak dotazy od kripla všech kriplů Jamajčana.
 • spoock
  Na skvosty typu Square Enix byla tahle konference ještě dobrá, nevěřím, že tahle bude nejhorší.
 • ucho
  a ještě jsem zapomněl na dalš věc. myslíš si, že na to budou všichni vydavatelé her přistupovat? proč? pro tvůrce AAA her je to naprostý nesmysl, protože by se jim ten vývoj ani omylem nezaplatil. proč? protože ten zisk bude u streamování her mnohem menší. jednoduchá matematika ;)
  takže další věc, co plyne pro tuto technologii, je, že se hodí spíš na starší věci, co už se neprodávají. u novinek je to opět finanční sebevražda (kdyby to fungovalo masově).
  takže je sice hezký, že to funguje a že je to technologicky možný, ale u toho to patrně zůstane, protože kdyby lidi přestali kupovat hry a hromadně přešli na model předplatného, sbohem AAA hry.
 • Zrzzek
  Ze loneliness, ze sadness... to bylo dobrý *1*
 • Ještě byl dodal Star Wars: The Old Republic, za posledních pár let z této MMORPG hry udělali RPG s možností měsíčních poplatků a samozřejmě také s cash shopem plných loot boxu, samozřejmě loot v samotné hře se také začal vyskytovat v podobě loot boxu.
 • Přesně tak. Taky se nemůžu pomoct, ale ta prezentace od EA nebyla nic extra (dokonce bych to označil za jednu z nejhorších prezentací, co jsem na E3 viděl od velkých firem). Takže jistá míra sarkasmu se k tomu hodí...
 • naopak mi přišlo, že spolu s námi třicátníky tu konferenci solidárně protrpěli
 • Dramaturg
  Musím si postesknout, jakkoli jsem dřív Games.cz považoval za to správné médium pro nás třicátníky, bohužel mi u komentování konference chyběla větší věcnost a profesionalita (naopak nechybělo pochichtávání a sarkasmus) a vaše cílovka je tudíž už nějakou dobu o něco níže, je to škoda, ale snad není všem dnům konec.
 • ucho
  já nemluvím o použitelnosti. jasně, že je to použitelná technologie a dá se tak hrát. má to ale řadu úskalí. není to jako streamovat film, tam dělají to samé. ale tady navíc potřebují nadupaný počítač s drahou grafickou kartou, na kterém ti poběží ta hra. to něco stojí a představ si, jak by to vypadalo, kdyby tak měly hrát miliony lidí...
  tak a na druhé straně si vezmi konzoli s cenou pod 10 tisíc, kde by sis platil měsíční přístup ke hrám. co je výhodnější? pro všechny ta druhá varianta.
  takže jo, je to cool, je to proveditelné, ale těch nevýhod je stále dost a některé nikdy nezmizí.

  pro člověka, co nikdy nic nehrál a nemá ani na čem a chce si něco zkusit je to ideální věc. většina hráčů dokáže hrát pohodlněji. tu službu by nakopla jediná věc: možnost hrát jakoukoli hru napříč různými platformami - PS3, PS4, PS5, XBOX, PC...
 • Že ty čo tu trepeš také sexizmy?
 • Zkoušel jsi Nvidia Now na Shieldu? Ten stream je velmi dobře použitelný už teď. Před EA stojí hlavně problém streamu přes wifi.
 • Zkus si vygooglit kolik vydělává EA jen mód FUT v jejich fotbalu Fifa. EA má ke krachu hodně daleko.
 • *1* no tahle byla lepsi
 • TheGGG
  popravdě ta německá stydlivka co prezentovala sea of solitude byla lepší.... chladná redheadka jak z péčka co přehrává zřejmě i v posteli mě zrovna netankuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit