Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    EA toho pozabijeli mnohem vic. http://i.imgur.com/nGFjzEs.png

    A ani tohle neni kompletni, ten obrazek uz je dost stary, dnes by na nem bylo jeste vice mrtvol. :(
  • Slyšel jsem zvěsti, že prezentace BF se šetří na prezentaci od Micro$oftu...
  • Teď zůstává jediná otázka: kolik ještě stihnou potopit dobrých herních sérií před svým krachem?

    -------------------------------------------------
    Zatím se jim podařilo úplně pokazit:
    Mass Effect, C&C sérii, Dead Space, Ultima, Need For Speed (ačkoliv tahle série není odepsaná, ale prakticky se celá změnila na totální brak) , Titalfall (vydání T2 v týdnu mezi vydáním BF1 a CoD:IF byl fakt "geniální" plán od EA), SW Battlefront, Medal of Honor
  • Tedy, viděl jsem to poprvé takhle naživo a bylo to něco otřesného. Přehlídka nudy spojená s amatérskou prezentací.
  • Penny Pax
  • hm tak tohle byla slabota jedine co zaujalo je Anthem a ta sexy zrzka ..nevi tak nekdo jak se jmenuje ??
  • EA je společnost předurčená ke krachu a zániku a už aby to bylo... *10*
  • to zas ne, jsou to jenom hry *4*
  • Katastrofa *11*
  • TheGGG
    no to byla hrůza....
  • ucho
    výhodnější pro všechny je obyčejný přístup k hrám za paušál, který se rozjíždí teď. i když zní streamování her cool, je to ekonomická kravina.
  • jindra.veliky
    asi ten battlefoeld prekopavaj po trch ohlasech :D :D bf byl totiz vzdycky hreb vecera
  • Ale je, aspoň teda místo konzole by to stačilo. Lidi tam jsou stejně zvyklí na 30fps.
  • ucho
    Streamování her... no myšlenka zajímavá, reálné to je i dnes, ale masově mi to přijde jako blbost i za 10 let. Není to tak jednoduché jako streamování filmů a hudby.
  • bude gameplay ešte po e3 multaku ?
  • Nejhorsi konference, jakou jsem kdy videl. Na podium nejaky fetaci, co neumi ani mluvit, kdyz uz mluvi tak projev naprosto prisernej, jak kdyby byli nafrceny, z BF ukazou 2 minuty a pak udelaj trailer na EA Access. To snad neni pravda.
  • NEkromanT
    royale *1* *1*
  • jindra.veliky
    dnesni vecer bude rozhodujici pro Battlefild V, snad vse dobre dopadne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit