Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorsi konference, jakou jsem kdy videl. Na podium nejaky fetaci, co neumi ani mluvit, kdyz uz mluvi tak projev naprosto prisernej, jak kdyby byli nafrceny, z BF ukazou 2 minuty a pak udelaj trailer na EA Access. To snad neni pravda.
    • jindra.veliky
      asi ten battlefoeld prekopavaj po trch ohlasech :D :D bf byl totiz vzdycky hreb vecera
      • Slyšel jsem zvěsti, že prezentace BF se šetří na prezentaci od Micro$oftu...
  • TheGGG
    no to byla hrůza....
  • Katastrofa *11*
    • to zas ne, jsou to jenom hry *4*
  • EA je společnost předurčená ke krachu a zániku a už aby to bylo... *10*
    • Zkus si vygooglit kolik vydělává EA jen mód FUT v jejich fotbalu Fifa. EA má ke krachu hodně daleko.
    • Teď zůstává jediná otázka: kolik ještě stihnou potopit dobrých herních sérií před svým krachem?

      -------------------------------------------------
      Zatím se jim podařilo úplně pokazit:
      Mass Effect, C&C sérii, Dead Space, Ultima, Need For Speed (ačkoliv tahle série není odepsaná, ale prakticky se celá změnila na totální brak) , Titalfall (vydání T2 v týdnu mezi vydáním BF1 a CoD:IF byl fakt "geniální" plán od EA), SW Battlefront, Medal of Honor
      • Ještě byl dodal Star Wars: The Old Republic, za posledních pár let z této MMORPG hry udělali RPG s možností měsíčních poplatků a samozřejmě také s cash shopem plných loot boxu, samozřejmě loot v samotné hře se také začal vyskytovat v podobě loot boxu.
      • Pan_Klobouk
        EA toho pozabijeli mnohem vic. http://i.imgur.com/nGFjzEs.png

        A ani tohle neni kompletni, ten obrazek uz je dost stary, dnes by na nem bylo jeste vice mrtvol. :(
  • Dramaturg
    Musím si postesknout, jakkoli jsem dřív Games.cz považoval za to správné médium pro nás třicátníky, bohužel mi u komentování konference chyběla větší věcnost a profesionalita (naopak nechybělo pochichtávání a sarkasmus) a vaše cílovka je tudíž už nějakou dobu o něco níže, je to škoda, ale snad není všem dnům konec.
    • naopak mi přišlo, že spolu s námi třicátníky tu konferenci solidárně protrpěli
      • Přesně tak. Taky se nemůžu pomoct, ale ta prezentace od EA nebyla nic extra (dokonce bych to označil za jednu z nejhorších prezentací, co jsem na E3 viděl od velkých firem). Takže jistá míra sarkasmu se k tomu hodí...
        • spoock
          Na skvosty typu Square Enix byla tahle konference ještě dobrá, nevěřím, že tahle bude nejhorší.
  • Tedy, viděl jsem to poprvé takhle naživo a bylo to něco otřesného. Přehlídka nudy spojená s amatérskou prezentací.
  • bolehlav
    Kazdy rok premyslim, jestli ten "cringe" ma nejakou marketingovou hodnotu, nebo jestli je EA jen plna korporatnich podavacu papiru, kteri hru nevideli jinak nez jako polozku ve vysledovce. Tahle konference me znovu utvrdila v tom druhem.
  • ucho
    Streamování her... no myšlenka zajímavá, reálné to je i dnes, ale masově mi to přijde jako blbost i za 10 let. Není to tak jednoduché jako streamování filmů a hudby.
    • Zkoušel jsi Nvidia Now na Shieldu? Ten stream je velmi dobře použitelný už teď. Před EA stojí hlavně problém streamu přes wifi.
      • ucho
        a ještě jsem zapomněl na dalš věc. myslíš si, že na to budou všichni vydavatelé her přistupovat? proč? pro tvůrce AAA her je to naprostý nesmysl, protože by se jim ten vývoj ani omylem nezaplatil. proč? protože ten zisk bude u streamování her mnohem menší. jednoduchá matematika ;)
        takže další věc, co plyne pro tuto technologii, je, že se hodí spíš na starší věci, co už se neprodávají. u novinek je to opět finanční sebevražda (kdyby to fungovalo masově).
        takže je sice hezký, že to funguje a že je to technologicky možný, ale u toho to patrně zůstane, protože kdyby lidi přestali kupovat hry a hromadně přešli na model předplatného, sbohem AAA hry.
      • ucho
        já nemluvím o použitelnosti. jasně, že je to použitelná technologie a dá se tak hrát. má to ale řadu úskalí. není to jako streamovat film, tam dělají to samé. ale tady navíc potřebují nadupaný počítač s drahou grafickou kartou, na kterém ti poběží ta hra. to něco stojí a představ si, jak by to vypadalo, kdyby tak měly hrát miliony lidí...
        tak a na druhé straně si vezmi konzoli s cenou pod 10 tisíc, kde by sis platil měsíční přístup ke hrám. co je výhodnější? pro všechny ta druhá varianta.
        takže jo, je to cool, je to proveditelné, ale těch nevýhod je stále dost a některé nikdy nezmizí.

        pro člověka, co nikdy nic nehrál a nemá ani na čem a chce si něco zkusit je to ideální věc. většina hráčů dokáže hrát pohodlněji. tu službu by nakopla jediná věc: možnost hrát jakoukoli hru napříč různými platformami - PS3, PS4, PS5, XBOX, PC...
    • Ale je, aspoň teda místo konzole by to stačilo. Lidi tam jsou stejně zvyklí na 30fps.
      • ucho
        výhodnější pro všechny je obyčejný přístup k hrám za paušál, který se rozjíždí teď. i když zní streamování her cool, je to ekonomická kravina.
  • hm tak tohle byla slabota jedine co zaujalo je Anthem a ta sexy zrzka ..nevi tak nekdo jak se jmenuje ??
    • spoock
      sexy zrzka? kámo, ta ženská mě na té prezentaci srala jako hodně a sexy ... to je taková 6ka
    • Že ty čo tu trepeš také sexizmy?
    • TheGGG
      popravdě ta německá stydlivka co prezentovala sea of solitude byla lepší.... chladná redheadka jak z péčka co přehrává zřejmě i v posteli mě zrovna netankuje...
      • Zrzzek
        Ze loneliness, ze sadness... to bylo dobrý *1*
    • Penny Pax
      • *1* no tahle byla lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit