Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Vše co si vypsal dodržuji tak nějak automaticky, aniž bych ktomu přistupoval vážně, ale asi se najdou jedinci kteří podobné hygienické návyky nemají.

  • Johnny

    Vtipný je, že se nikde nemluví o těch asi 70 000 vyléčených. jen o tech 5 000 globálních umrtích

  • Jo, až půjdu příště na hřbitov, vyřídim. Já ti to řeknu asi takhle. Možná jsem cynickej psychopat, hov ado a obecně vzato opovrženíhodnej lidskej odpad. A máš jistě pravdu v tom, že covid-19 má vyšší úmrtnost než chřipka, nebo zápal plic. Dokonce ani nejsem proti opatřením, který světový vlády přijímaj. Jasný, je to nová nemoc, lék neexistuje, lepší je neponechat nic náhodě. Ale furt si myslim, že to média zbytečně nafukujou a jenom šíří paniku, což ve finále neprospěje nikomu. Mimochodem, už existuje aspoň nějakej odhad toho nejdůležitějšího čísla? Totiž jak moc je to vlastně nakažlivý?

  • vaclav.pechacek

    Tak tohle míří hodně vysoko na žebříčku mých oblíbených internetových komentářů. Stěr Sapkáčem:)

  • Coffin.Corner

    Opravdu? Moje máma je v ohrožené skupině, protože má astma. Můj dobrý kamarád je v ohrožené skupině protože bere imunosupresiva. 

    Mám o ně mnohem větší strach, než v období chřipek, protože proti té jsou očkovaní.

    Nevěřím tomu, že nemáš ve svém okolí nikoho podobného, takže si buďto obrovský ignorant, nebo rovnou psychopat...

  • yeniczek

    Vzhledem ke svému oboru tě pošlu číst odborný články, protože zastávám názor, že samostudium pomáhá nejvíce i takovým, co nutně musí být v opozici. Přeju úspěšné (do)vzdělávání.

  • Pratele, ted si spolu pojdme ujasnit jednu vec. Koronavirus neni chripka. Nikdy nebyl a nebude. Je to novy druh viru, se kterym si zatim lidstvo neumi poradne poradit. Zpusobuje vysoke teploty( jako drtiva vetsina virovych onemocneni), kasel(jako pri chripce nebo zanetu cest dychacich), ale hlavne selhani plic. Je jedno jestli vam je 20 nebo 80. Vir si nevybira. Ano umiraji prevazne stari nebo lide jiz s necim nemocni, ale take umiraji i mladi, kteri by obycejnou chripku presli s prehledem. 

  • twicer

    Proč asi, chřipka ani zápal plis se neobjevil před měsícem, že .

  • twicer

    A co si představuješ pod pojmem brát to vážně? Mám kvůli chřipce vybrat všechny úspory a koupit si tunu špaget? 

  • yeniczek

    Tak to zas taková pravda nebude, rozumbrado. Protože kvůli chřipce, zápalu plic a spol. nekolabuje zdravotnictví a není nával na JIPkách. Ano, starší a nemocní lidé jsou na chřipku a pneumonii náchylnější, ale koronavirus je bohužel letálnější. Pozdravuj babi s dědou.

  • Pro mě klášter naprosto klaustrofobijní část hry... Nikdy jsem tam nezůstal o nic dýl než bylo třeba.

  • dworkin

    Tyjo, to řekni svým prarodičům. Hlavně tu první větu.

  • dworkin

    Už na to umřeli mladí a zdraví lidé. Naprostá většina obětí je stará a nemocná, ale pokud se utěšuješ tím, že to kosí jenom důchodce a marody... nope. 

    Teď je skutečně ta chvíle, kdy by to lidi měli začít brát vážně. Takovou krizi jsme tady za našich životů neměli. V únoru to v Itálii vypadalo jako teď u nás a taky se tam asi někteří smáli šaškárně. Teď už se tam nesměje vůbec nikdo.


  • Johnny

    a co s tim? stejně tak mužou umřít na cokoli jinýho.

  • Heleď, pointa je spíš v tom, že důchodce, kterej umře na tohle by pravděpodobně stejně v blízký budoucnosti umřel na zápal plic, chřipku, nebo něco jinýho. Akorát by se kolem toho nedělal mediální humbuk. Určitý opatření jsou určitě na místě. Konec konců, je to nová nemoc, takže je asi dobře to spíš přehnat, než podcenit. Ale rád bych upozornil, že obyčejná chřipka zabije jenom v USA ročně 12 až 61 tisíc lidí. Proti tomu je zatim covid-19 dost trapnej žabař.

  • clovicekO

    Doufám, že od tebe nechytím stupiditu.

  • MishKonn

    Prarodiče, máš? Nebo starý rodiče? Ne?

    Každej jeden člověk v rodině je zdravej jak řípa? Ano?

    Život důchodce je méněcenný? Ano? 

    Pokud jsi došel až sem, můžeš se vesele chovat dál jako ignorant. 


  • Johnny

    nic nebude, všichni na ten kašlík pojdem!!! jako už několik tisíc starých duchodcu nebo dlouhodobě nemocných lidí

  • Johnny

    zdravej člověk na koronavirus určitě neumře, a na chřipku a zapal plic umirají lidi denně a nepiše se o tom. Takže ne, neprobudim, se, budu si z toho pořad dělat srandu, a jen s usměvem tuhle šaškárku pripominající smrtící zombie apokalypsu prejdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit