Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niceguyfromrussia.ru
    Po prúseru jménem WARFACE nikdy viac nič od Cryteku. Aj celý ten ich revolučný "free 2 play" model si môžu narvať do zadného otvoru. Však to je ten najhorší p2w systém aký som kedy hral, a to som teda riadny frfľoš na všetky tieto f2p hry kde si zaplatíte za lepšiu šancu vyhrať. Smutné že štúdio ktoré stojí za legendami ako prvý Crysis a FarCry skončí robením f2p hier, navyše v prípade Warface, žiadne rekordy počtu hráčov to netrhá priamo naopak, oveľa viac im to vynášalo ked im ľudia dávali 50€, teraz to ešte aj menej ľudí hrá, ale nie, oni sa ešte toho p2w nevzdali *15* ty vole, s týmto tiež dieru do sveta nespravia, a ak si myslia že toto ich vytiahne z ich sračiek haha... ale možno ich zachráni tá ich nová MOBA *1* Jediná ich nádej je nový Homefront, teda ak sa ich štúdio v Anglicku pod názvom Crytek dožije kým ich neodkúpi Deep Silver kedže nedostávajú včas výplaty...

    čo dodať ? tak im treba... vysrali sa na hard-core hráčov a PC komunitu, postupne sa preorientovali na konzoli a ked to nevyšlo chceli comeback na PC s ich budúcnosťou ktorú videli v f2p modeli a dopadli ešte horšie, už robia aj na MOBA hre, už stačí ešte začať niečo na mobil vyvýjať a ich skaza bude dokonalá... škoda
    • Vymrdej!
    • Co bylo na Crysis a Far Cry hardcore a legendární?
  • zase zombíci? a já čekal životopisnou adventuru o Helen Hunt a její herecké kariéře
  • Tak z gameplay videa mám rozporuplné dojmy. Hodně se mi líbí zasazení a atmosféra a kdyby na tom zapracovali, tak by to mohla být i dost dobrá hra, ale proboha co mají znamenat by souboje? Když dvouhlavňovka při střelbě působí jako vzduchovka, tak je něco opravdu špatně. Zbraním chybí síla a zpětný ráz, nepřátelé na ně často vůbec nereagují a vizuální poškození je po ráně z brokovnice stejné jako po revolveru. Některé zásahy mířené čtvrt metru od nepřítele ho klidně zasáhnou, ale doufám, že jde jen o lag, a ne o agresivní auto-aim. Boj na blízko má podobný problém, nepřátelé prostě málo kdy reagují na zásahy a jediný moment, kdy to opravdu působí, že hráč seká do jiné postavy, je když provede finishing move.
    Možná jsem pořád trochu zhýčkaný Wolfensteinem, ale zkrátka mi vadí, že u next-genu někteří vývojáři zapomínají na fyziku a na to, jak svět reaguje na hráčovy akce, viz Watch Dogs. Hra může mít sebelepší efekty a hyperostré textury, ale když pořádně nereaguje na hráče, tak je to taková virtuální Potěmkinova vesnice.
    • Jack1947
      WD nebyly ani ty super efekty, vlastně... vlastně tam nebylo nic pomalu ani ta hratelnost.
  • už se tu zase maže, banuje a cenzuruje jako za Jaydeeho, hlavně že o dvá clánky níž píše týpek jak by poslal homosexuály do plynu a nikdo si toho nevšímá, ale běda jak někdo napíše že na tiscali je přísná cenzura, nebo si postěžuje že tu mizí příspěvky, hned dostane ban palicí po hlavě, aby příště držel hubu.. good job Tiscali, good job indeed *11*
    • MickeyMutant
      Test 2: Na tiscali je přísná cenzura a mizí tu příspěvky!

      Vsadím se, že pokud za něco dostanu ban, tak to bude za ten první test.
    • MickeyMutant
      Tak to schválně vyzkoušíme, jestli náhodou nekecáš:

      Test 1: Homosexuálové do plynu!
    • nebreč mi tu
  • ako. je problem pridavat do clankov gameplay videa? http://www.youtube.com/watch?v=ilxdDovzO1g na trailer(teaser) sa mozem vysrat.
    inak je to celkom pekne vyzerajucas fpska, bohuzial len cez grafiku. AI je uplne tupá. pohyb je jak v slowmo. a omg, hrat fpsku na gamepade je fakt facepalm. s tym netrafi ani vrata od stodoly.
  • L4D v jiných kulisách? *6* Upee frííí, určitě, fakt... *1*
    • wenceslaus
      Neřekl bych. Gameplay vypadá jinak. Takhle pak můžeš generalizovat všechny hry určitýho žánru....
  • tohle asi nebude cesta pro crytek jak se vyhrabat z problemu... imo at klidne skrachujou
    • Jack1947
      To si zaslouží? *7* kvůli přešlapu hned krachnout.
      • tech prešlapu bylo hodne
  • Jack1947
    CRYteku, cryteku... co to zase vyvádíš... nestačil ti WARFACE? Ty chceš rychlý bankrot ne, opravdu... řeknu to narovinu jste blbci. Takhle skončit a na nějaké "vždyt to nemusí být špatné" to ti každej zvysoka sere. *7*

    Jo a do bety jsem se přihlásil jak jinak že. *4*
  • Pete.palis
    gameplay *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=0UywKlC-R-k
    • ucho
      nevypadá to zle, ale to ovládání bylo celkem prkenný a na tento typ her celkem špatné. snad to zlepší, jinak to bude další rána pro crytek...
    • Krescz
      zadara? toš neber to né? *15*
      • Pete.palis
        já do toho půjdu...miluju coop MP *2*
  • Ti krachnou ještě dřív, než to stačí vydat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit