Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Poláček:"Je to více „starý“ Splinter Cell, než poslední dva díly dohromady" Poslední dva? Double Agent? Zahrajte si oldgen verzi a tuto větu nenapíšete.
  • Ja uz jsem to nevydrzel a znovu si nainstaloval stareho Raven Shielda, dokonce jsem na to nasel i UBIsoftem zruseny, zakazany a temer ze vsech stranek vymazany fanouskovsky mod Raven Shield 2.0. *2*
  • Chaos Theory byl překonán oldgen Double Agentem, takže opravdu nezůstane nejlepším dílem série...
  • Černobílý filtr tam nebude.
  • R.a.z.i.e.l
    Náhodou, černo-bílý efekt byl podle mne skvělej nápad a ve hře to působí dobře, ale že to nejspíš nebude starý Splinter Cell máš asi pravdu. Víc vyladěné pro AMD? Já AMD mám (zatím, než konečně koupím svůj vysněný i5 + GTX 570 Phantom *4* ) a nepřijde mi, že by Conviction nějak trpěl na procesoru a to mám ještě ten stařičký 3-jádrovž Phenom s nic moc frekvencí...
  • "Je to více „starý“ Splinter Cell, než poslední dva díly dohromady " Tak jsme se zasmáli...
  • Jo, staří hráči můžou rejpat, jak chtějí, stejně to zas dostane 9/10 a prodá se čtyři kvadrilióny kusů.

    Kurde, jak já bych si zahrál něco od "starého ubi": nějaký nový chaos theory nebo ravenshield.
  • "Kucí, vezmem Conviction gameplay a grafiku, říznem to hašašínama a vyměníme toho dědka co chce moc peněz" "Hm, BRILIANT, you just got promoted!"
  • Vypadá to téměř stejně jako conviction,fuj, splinter cell má být o tichoučkém postupu a rychlosti choré želvy tohle skákaní a sjíždění po autech a rádoby "cool" zabíjení jsou jenom na poblití
  • Nám to nevymluvíte. Chaos Theory už navždy zůstane nejlepším dílem celé série! *5*
  • DangerousDave
    je ešte blbejší ?
  • Z odporu proti rozhodnutí o změně hlasu si tento díl a ani žádný další(pokud bude) nekoupím. dokud se nevrátí Ironside je pro mě Splinter Cell mrtvý. I kdyby byl sebelepší.
  • BoB.2
    Přesně tuhle hratelnost mám rád.
  • jindra.veliky
    Me se hra libila. Jestli v ni bude vic moznosti postupu a jak resit danou situaci pak by to mohlo byt fajne! mno ni? *5*
  • Cosi
    Všechny mé názory jsou sepsány v tomto článku. Jen ty killstreaky nebo jak se to jmenuje se i v Convictionu museli zasloužit tichým zabitím určitého počtu lidí a pak šlo zaměřit max 3 nepřátelé, mám za to. Pokud to tu bude až 10, i když s nějakým povinným mačkáním čudlíků v jejich průběhu, i tak je to moc. A hlavně jak se psalo, ať je to primárně založeno na stealth postupu hrou, něco jako nový DE:HR.
  • Taky si to nemyslím, ale ani bych neřekl, že je to více jako Starý Splinter cell, jak je napsáno v článku.. spíš vylepšený conviction... Snad tam nebude ten černobílí efekt ten se mi tam vůbec nepáčil.. a bude to víc vyladění pro AMD
  • Hanzales
    Hodně zajímavé novinky, vypadá to vše velmi slibně. Ještě by se (už jsem chtěl napsat Samovi) hodilo takové to malé průzkumné letadélko. Určitě by se mi líbilo zmapovat si postup a nepřátele takto, než tím zprůhledněním všeho okolo. Ta termovize k nakouknutí za plachtu stanu taky měla tak nějak větší logiku, ale toto všechno brzo soudit. V podstatě toho zatím moc vidět nebylo (jen to akčně laděné video pro prezentaci). Uvidíme, jak budou různé featurky zpřístupňovány a jak často půjde některé ty vychytávky používat. Pokud měl Petr Poláček z prezentace atd. pocit, že se Blacklist přibližuje více k prvním třem dílům, pak nemám nejmenší důvod myslet si, že tomu tak nebude. Tuž držme palce no...
  • Jj, i kdyz to bude sebelepsi hra, tak ten hlas bude proste chybet. To je jak kdyz zmeni dabera ve filmu, pokud jste zvykli na urcitou osobu, a pak najednou to mluvi nekdo jinej (treba ty nnovacky dabingy), tak ten pocit z toho filmu je jinaci najednou a uz si to tak neuzivam *9*
  • BoB.2
    Já si to nemyslím.
  • vsetko by som im odpustil ale ten hlas NIE! to je ako keby gordonovi freemenovi zobrali pacidlo a dali do ruky motyku *16* ...inak sa na to docela aj tesim *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit