Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Já si to nemyslím.
    • Taky si to nemyslím, ale ani bych neřekl, že je to více jako Starý Splinter cell, jak je napsáno v článku.. spíš vylepšený conviction... Snad tam nebude ten černobílí efekt ten se mi tam vůbec nepáčil.. a bude to víc vyladění pro AMD
      • Černobílý filtr tam nebude.
      • R.a.z.i.e.l
        Náhodou, černo-bílý efekt byl podle mne skvělej nápad a ve hře to působí dobře, ale že to nejspíš nebude starý Splinter Cell máš asi pravdu. Víc vyladěné pro AMD? Já AMD mám (zatím, než konečně koupím svůj vysněný i5 + GTX 570 Phantom *4* ) a nepřijde mi, že by Conviction nějak trpěl na procesoru a to mám ještě ten stařičký 3-jádrovž Phenom s nic moc frekvencí...
        • myslím tím grafickou kartu.. mám HD6970 a sotva mi to jede na 40 fps
      • BoB.2
        Přesně tuhle hratelnost mám rád.
  • vsetko by som im odpustil ale ten hlas NIE! to je ako keby gordonovi freemenovi zobrali pacidlo a dali do ruky motyku *16* ...inak sa na to docela aj tesim *4*
    • Jj, i kdyz to bude sebelepsi hra, tak ten hlas bude proste chybet. To je jak kdyz zmeni dabera ve filmu, pokud jste zvykli na urcitou osobu, a pak najednou to mluvi nekdo jinej (treba ty nnovacky dabingy), tak ten pocit z toho filmu je jinaci najednou a uz si to tak neuzivam *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit