Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to tak vypada, tak casy, kdy RAIL SHOOTERs byly v modě, se opět vraci. *1*
    • Tak tohle sem předpokládal už pěkných pár let zpátky. Doba her bude pomalu končit (v AAA segmentu) a nastane doba 3 hodinových interaktivních filmů. Už jen samotný fakt, že grafika se neustále zlepšuje, má obrovský vliv na náklady. Logicky pak hra nemůže mít desítky hodin obsahu, pokud to není openworld/sandbox.
      • Jack1947
        (Ne)interaktivních filmů jinak souhlas. *4*
  • Ps4 obdoba Ryse.
  • "překrásná, ale zatím nic víc"
    K dobrým predajom dnes stačí oveľa menej - poriadna reklama a hype
  • Dle dojmu z hrani The Order 1886 bublina splaskla, jediny "next gen" budou ty cerny pruhy. AI na urovni gruntu z Psp dilu GoW(tzn zadna) a k tomu tunel 3x3 metry a skripty, skripty, skripty. Waaaaauuuuu! *15*
  • WolfWood
    tato hra nejspíše bude krásna ale povrchní
    • nicmene jako 80 procent uzivatelek facebooku, a taky je kazdej p*cha :D
  • aneb jak jsme nezískali licenci na Van Helsinga
  • Upřímně video co jsem viděl z E3 bylo marný. Týpek jde místnostma, něco hledá, až to najde spustí se animačka, pak střílí do nesmrtelného monstra a pak zas animačka.... čekal jsem nějakou rubačku, týpky s futunerealnými zbraněmi a dostanu nějaký pokus o detektivní-horror bez detektiviny (ne tohle slovo neexistuje)....
  • steampunk gears of war *7*
  • MARTASLJ19
    Po pravde , to bolo vidieť od úplne prvého videa, že to je nuda.
  • Tahle hra ukazuje presne ten smer vyvoje, ktery se mi opravdu nelibi, konzumni zalezitost pro povrchni hrace. Obava se, ze prave proto bude komercne uspesna. Ale snad budou uspesne i hry, ktere se zameri spis na hratelnost nez na grafiku.
    • Pořád by to mohlo mít dobrý příběh a letošní e3 nám dává naději, že by to nemusela být jen střílečka, ale mohli by tam být napínavé, atmosférické pasáže. Já tu hru ještě odsuzovat nebudu.
      • Jack1947
        Myslím že už je shozená akorát... víc už schodit nejde. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit