Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tunel to urcite nebude,uncharted take tunel nebyl,a kdo rika ze jo tak je deb.Treba v un2 prestrelky v namestickach atd.A mesto je vzdy tunel ale i parky,stoky,ulicky atd.A co ukazala pc scena na er3?Pro pc nevyuziva prikazu jako treba kinect?Pro klikacky jsou stale klikacky?Proc pc vyuziva od roku 1996 qvake stejne stupidni ovladani klavenice.Ps konzole muzou mit taky kl.I mys.Pro me tato hra bude mazec a dost ji verim.
    • Ulmes je cim dal vetsi ret*rd a potvrzuje to kazdym dalsim prispevkem. *1*
  • Je smutné ako celkom normálnu diskusiu o tom, že tá hra zatiaľ nič moc okrem vizuálu neukázala musia vždy doje...kaziť PC honiči, pre ktorých je každý, kto nemá záujem zbytočne vraziť 10 litrov do grafickej karty, resp. prasiť si pracovný komp (áno, ono sa na PC dá naozaj aj pracovať) konzoloidný dement...a teraz šuhajkovia, hor sa do mínusovania... :)
    • Moje krevní skupina - áááh pohlazení na duši... *14*
  • steampunk gears of war *7*
  • Dle dojmu z hrani The Order 1886 bublina splaskla, jediny "next gen" budou ty cerny pruhy. AI na urovni gruntu z Psp dilu GoW(tzn zadna) a k tomu tunel 3x3 metry a skripty, skripty, skripty. Waaaaauuuuu! *15*
  • Upřímně video co jsem viděl z E3 bylo marný. Týpek jde místnostma, něco hledá, až to najde spustí se animačka, pak střílí do nesmrtelného monstra a pak zas animačka.... čekal jsem nějakou rubačku, týpky s futunerealnými zbraněmi a dostanu nějaký pokus o detektivní-horror bez detektiviny (ne tohle slovo neexistuje)....
  • Podle mě to nebude horší než Star Citizen, Rome 2 nebo X-Rebirth.... Počkej to vlastně ani nejde, dyť jsou to pc-exluzivity čili zabugované srance...
    • pro tip: google pre-alpha
  • Hnisavec
    keby to malo 2x2 pixely tak krochkáte blahom a 10tkami
  • "Ze všech hratelných kousků na E3 byl The Order: 1886 technologicky nejpokročilejší a fungoval skvěle coby reklama na výkonný hardware PS4..."

    Vzhledem k tomu, že tam bylo i demo Star Citizena, tak předpokládám, že autor myslel ze všech hratelných "konzolových kousků" na E3.
    • "výkonný hardware PS4" *15* *15* *15* *15*
  • Me se to zatim libi, kazda hra prece nemusi byt open world a na stovky hodin, vzdyt ted uz se ten open world cpe uplne vsade.Atmosferou nabitou hrou, s dobre vypravenym pribehem a opravdu paradnim vizualem, me vyvojari urcite nenastvou.Ja si pockam na vysledek, ale zatim nemam duvod prskat.
    • Musí a musí tam být kule rvoucí hlášky a proslovy a fuckingg big hero prostřihy jako na Zaklinače, pokud ne, tak děti nejsou spokojeni.
  • TheGGG
    Tak todle vypadá hodně luxusně, zase tu slyším závist *14*
    • Stejne by jsi reagoval i kdyby tam bylo na fotce lej*no *1*
      • TheGGG
        Pokud by to le*no byla indie hra na GoGu tak tu z toho uchc*váte všichni, tak nedělej *5*
    • BookerDeWitt
      V tom případě by sis měl zajít k psychoušovi, když máš slyšiny. Tady nikdo nemluví, jen píše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit