Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro
    Nechápu, že to nikdo neřekne, ta hra vypadá jako sra.ka. Pokud pominu grafiku, kde je next-gen? V ukázkách je to samá cutscéna a koleje, občas vás nechají zamířit a vystřelit. Chce to razantnější změnu, na to mají ten odklad, ale nemyslím, že to stihnou.
    • Jack1947
      Proč by to nikdo neřekl? Vždyt to je zatím pravda a celé je to takové nic moc. Nadšení od počátwečního oznámení opadlo velice rychle. Néé tak nechtějí z toho dělat určitě vědu, aby se ti hráči tolik nezapotily. Já řikám budu velice překvapen když to bude pecka. *4*
    • walltar
      Hru v tomhle stavu si myslím už nikdo měnit nebude ... maximálně víc opraví bugy a možná trošku vylepší AI, ale žádné razantnější změny bych nečekal.
  • TheGGG
    to je zas článek *7*
    Srovnáváte s GoW, ze kterýho jste tu tekly, ale tato hra vypadá mnohem zajímavěji. GoW byl obyč TPS sci-fi brak s nudnými postavami a dějem, ale kolik her jako the order znáte? 0 přesně tak. Zatím to vypadá na luxusní pařbičku, skvělé prostředí, úžasná grafika a atmosféra.
    • Jack1947
      Hrál si vůbec GoW? protože by si takovouhle kravinu asi ani nenapsal. Já to vidím spíše na horší hru, která jen zvětšuje mé obavy... on at to je tunel jenže at se dá hrát a zabavý což GoW přesně udělalo. Bavilo.
      • TheGGG
        Hrál, a slovo zábava by tam člověk hledal je těžko. Druhořadá sci-fi s nesympatickými postavami a nudnými nepřáteli. Vím že na xboxu toho moc nemají, ale takové HALO je 1000krát lepší, pokud bych teda měl něco na xku hrát.
        • Jack1947
          To je věc tvého názoru, já zase neberu HALO jako nějakou modlu a dopařil jsem jen 4,Reach a neřikám že špatné ale tolik mně to nenadchlo... mimoto srovnávat TPS a FPS je trošku hodně nesmysl.
          • trovnávat tps a fps není ani trochu nesmysl. pořád je to shooter. jestli first nebo thirf je už jedno.
          • TheGGG
            Není, střílečka má být zábavná ať je TPS nebo FPS. Jinak, já žádnou hru na xku neberu jako modlu, každý ví, že dobré exklusivity jsou, byly a budou na mašinkách od sony. De o to, že kdybych měl něco vybírat z chudé nabídky her na xboxu, radši šáhnu po HALO, než po GoW. Každopádně jestli se ti líbí svalouši v propocenejch tričkách
            • TheGGG
              příběh byl brak a postavy klišé
            • Jack1947
              Co to má s tím společného, jestli se mi líbí "svalouši v propocených tričkách" *7* , me se hlavně líbil příběh, vytvořil jsem si určitý vztah k postavám a hezky jsem si zastřílel a tak to má být. *4*
  • Takže nic nevíte, ale už soudíte. Trochu krátkozraké ne?
    • MrSanta
      Proč nemůžou soudit? Soudí podle toho co viděli. Nádhernou grafiku s problematickým gameplayem. Na mě to působí jako Ryse pro Xbox One. Super grafika a hra, která neurazí ani nenadchne.
      Jestli si vývojáři nechávají nějaké eso v rukávu, které vytáhnou v reklamní kampani před vydáním a každýho to odrovná, tak budu jedině rád. Na mě to taky zatím moc dobře nepůsobí. Když blahé paměti vyšel první gameplay trailer na Gears of War, tak jsem z hraní měl o dost lepší pocit. Tam měl i z videa člověk pocit, že ty zbraně něco dokážou. Tady zatím působí spíš jako flusačky. Doufám, že mé dojmy jsou liché a že výsledná hra každému vytře zrak. Pro hráče by to bylo jedině dobře.
    • walltar
      No viděli/hráli dvě demoverze ... z toho se dá pochytit celkem dost.
      • Jo jako starcraft!Fuj uz nikdy!Videl jsem,vzal jsem mys,roztrhl se tam svetelny chaoz,odlozil jsem,utekl jsem.Dobry na epilepsii
      • Z 20 minut pochytíš velké hovnoooooooooooooooooo ty mudrci...
        • walltar
          Z 20 minut si uděláš první dojem o hře ... navíc z 20 minut, které tvůrci vybrali, že je budou prezentovat. A to je přesně co se v článku prezentuje ... první dojem. Není to recenze ... ty mudrci.
          • walltar
            Jinak mě by teda zajímalo co měli napsat v článku? ...

            Hráli jsme 20minut Order 1886, ale nic vám o něm neřekneme, protože někteří méně mozkově nadaní čtenáři by se mohli urazit, protože píšeme co jsme viděli v demu.... No jo to by sice byl super článek, ale člověk který se o tu hru zajímá by z něj asi moc chytrej nebyl.
        • GlaDOS
          První dojem je vždy nejdůležitější. Drtivá většina her se po celou herní dobu drží stejné šablony, takže z 20 minut se dá pochytit mnoho.
        • Pokud celá hra bude trvat 5 hodina z toho bude 1/3 neinteraktivních filmečků, tak viděli opravdu dost...
          • Viděli tak akorát intro....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit