Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to tak vypada, tak casy, kdy RAIL SHOOTERs byly v modě, se opět vraci. *1*
    • Tak tohle sem předpokládal už pěkných pár let zpátky. Doba her bude pomalu končit (v AAA segmentu) a nastane doba 3 hodinových interaktivních filmů. Už jen samotný fakt, že grafika se neustále zlepšuje, má obrovský vliv na náklady. Logicky pak hra nemůže mít desítky hodin obsahu, pokud to není openworld/sandbox.
      • Jack1947
        (Ne)interaktivních filmů jinak souhlas. *4*
  • B.o.b
    A já bych se vsadil, že ta hra bude dobrá.
  • MARTASLJ19
    Po pravde , to bolo vidieť od úplne prvého videa, že to je nuda.
  • No nic moc, vypadá to stejně špatně jako dobrodružtsví mistra kotoumetela Geralta z pláže...Taky fajn grafika a tam to taky končí, hratelnost nulová...
    • ty jsi to uź hrál, nebo jen plácáš nesmysly?
      • VIděl jsem ty videa čili stejně jako Bohoněk, čili můžu snad hodnotit ne? Obě hry jsou vizuálně hezké, ale chybové a obsahově prázdné. Pochybuji, že se Poláci poučili...
        • Ty nehodnotíš, ty děláš závěr aniž bys na to měl nárok. Dokud jsi to nehrál, nemluv o tom jakej je gameplay.
        • ne fakt, hodnotit obsah open world hry z několika pár minutových ukázek nejde, nemluvě o tom že jsi stejně troll co chce akorát rozpoutat další flame, takže je to jedno tak jako tak
          • Proč by to nešlo? Viděl jsem Geralta pod vodou v plné zbroji, místo Igni jsem viděl plamenomet, viděl jsem Geralta tlustého, viděl jsem Geralta opáleného, viděl jsem Geralta stříbrovlasého, viděl jsem stejně zmršený combat jako ve dvojce, viděl jsem jeden mizerný quest, viděl jsem nepoužitelný inventář...
          • walltar
            Open world? Order 1886 má být lineární skriptovaná akce ... kde se psalo, že to má být open world hra?
            • walltar
              Aha .. tak to sorry, to sem si neuvědomil.
            • On hovoří o Zaklínači.
      • Zajimavy, ze ma kazdej fankid dycky plnou hubu presne toho cos napsal a stejne jsou ty radoby AAA rychlokvasky na jedno brdo. *15*
        • jako že hodnotit hratelnost hry kterou jsi nehrál je blbost? to neni plná huba keců, to je fakt *1*
  • Tahle hra ukazuje presne ten smer vyvoje, ktery se mi opravdu nelibi, konzumni zalezitost pro povrchni hrace. Obava se, ze prave proto bude komercne uspesna. Ale snad budou uspesne i hry, ktere se zameri spis na hratelnost nez na grafiku.
    • Pořád by to mohlo mít dobrý příběh a letošní e3 nám dává naději, že by to nemusela být jen střílečka, ale mohli by tam být napínavé, atmosférické pasáže. Já tu hru ještě odsuzovat nebudu.
      • Jack1947
        Myslím že už je shozená akorát... víc už schodit nejde. *3*
  • aneb jak jsme nezískali licenci na Van Helsinga
  • Pořád lepší než Star Citizen... Teď jsem zkoušel ten soubojový model a tvl. musím se smát,,,
    • Řekl space sim noob a šel hrát svoje LoLko...
      • Lands of Lore byla náhodou dobrá hra *4*
    • Spades
      Ty 2 hry mají spolu hodně společné.
  • Ps4 obdoba Ryse.
  • WolfWood
    tato hra nejspíše bude krásna ale povrchní
    • nicmene jako 80 procent uzivatelek facebooku, a taky je kazdej p*cha :D
  • "překrásná, ale zatím nic víc"
    K dobrým predajom dnes stačí oveľa menej - poriadna reklama a hype

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit