Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zvedav, jak konzole zvladnou FOW 120+, ktere je pro poradne 3D bryle treba:-)
  • tak jasne vzdycky jsou extremy, ale ja to myslel z obecneho hlediska, protoze vetsina lidi si na tyhle situace dokaze zvyknout...at uz to je jizda autem, nebo treba pohyb ve vyskach. Takze drtiva vetsina populace by s OR nemusela mit prave u simulatoru problem, protoze uz to maji natrenovano u auta...neco jineho by mohla byt nejaka strilecka, kde clovek beha po vlastnich.
  • walltar
    Já si myslím, že Sony je pozadu spíš protože vyčkává jak dopadne OR. Celkově nemají kam spěchat ... na PS stejně nebudou mít konkurenci a OR jim zatím nastartuje zájem u lidí kteří to chtějí, ale zároveň nemají zájem o PC.
  • walltar
    Někomu bude na blití z čehokoliv, někomu vůbec z ničeho ... Je to úplně to samé jako čtení knížek v autě. Já už přečetl za jízdy v autě desítky knížek a nikdy jsem neměl nejmenší problém. Někomu je špatně jenom se na auto z dálky podívá. *1*
  • wenceslaus
    Pěkný článek. Jsem hrozně zvědavý a věřím (doufám) že to nedopadne stejně jako před lety. Přeci jen, technologie už je jinde.
  • Super článok z chuti prečítaný.
  • u simulatoru by z toho na bliti az tak byt nemuselo ne ? tam uz je clovek privykly, ze ,,sedi a jede/leti,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit