Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no diky bohu za FF, konecne ma nekdo koule todle zase vratit na pole PvP, doufam ze budou mit i poresene to kdyz bude nekdo schvalne strilest do vlastnich, ve starsich FPS spolehlive fungoval vote kick, ale v MMO nevim jak to chteji poreset min. bych zatim videl nejaky postich a jednoznacne oznaceni takoveho hrace, protoze pokud to nebude cilene silne postihovano tak to bude stejne na pytel
    • Kozy
      To bych neřešil, friendly fire je ve w40k na denním pořádku :D
      • A dokonce většinou snad i tak nějak 'úmyslně' *15*
    • problém bych viděl ve velkém množství zbraní co dávají plošnou splash damage, trochu ti odscatteruje střela z Vindicatoru a hned máš nálepku team killer *4*
  • Corvus
    Jen takový nápad mimo téma: Na příští E3 si připravte nějaké vtipné heslo ve smyslu: "Nejsme ze Sovětského svazu, himlhergot!" a k tomu nějaký vtipný obrázek kde jsme my a kde Bolševici. Třeba to zapasujte do nálepky Best of E3... *3*

    Jinak report z Warhammeru pěkný. Díky moc!
  • To je dobra kopirka starcraftu! *12* *12*
    • Vim, ze jsi jen troll, takze to nema smysl, ale kazdy vi, ze Starcraft jak ho zname vznikl jen proto, ze Blizz nedostal licenci na vytvoreni hry z WH40K *3*
    • TheGGG
      haha, tak to jo. Každý ví že blizzs*áči obšlehnou co můžou. Je mi líto, že máš rád ten šunt, stejně jako všechny tydle emerický omalovánkový fantasy a sci-fi kde běhaj nasvalení elfové z plastovými luky a svítícíma očima je i starcraft neoriginální brak. No pro děcka asi dobrý, ale znalec pozná kvalitu.
      Takže abys to pochopil blizzs*áč obšlehl warhammer.
    • No asi nema cenu rejpat, ale W40k tu je snama uz pomalu 30 let :D takze kdo tu kopiruje ehmm,..
      • Ty ses dobrej bambulíček *15*
    • XorxoxTalarius
      Tro(t)ll detected ....
  • XorxoxTalarius
    Takze mi drazi pratele, nezapominejme ze video z pre-alphy pochazi z ledna tohoto roku, hra ma vyjit na konci roku 2015, takze bych se nebal ze by nemeli dost casu na vyvoj. Sami tvurci tvrdi ze diky tomu ze delali hry pro ostatni, pripadne outsourcovali svoji praci, ziskali dost zkusenosti s presnym planovanim a delenim prace, navic Behaivour je na herni pomery opravdu hodne velka firma ...

    A ted to dulezite, zitra (slovy ZITRA) se spousti Founder's program a k jeho zahajeni by melo prijit nejake obri prekvapeni (mozna aktualni gameplay, kdo vi). Takze kdo veri ze se to povede se muze okamzite zapojit ...
    Co se mne tyce, kupuju :D Tzeench mi rika ze to bude dobra investice *5*
    • MrSanta
      Ten TPP je jistej, nebo je to jenom věc pre-alpha? Já to moc nesleduju, ale žil jsem v přesvědčení, že to bude FPP. Trochen zklamání pro mě. Free-to-waaagh mě oslovilo, ale na TPP moc nejsem...
      • XorxoxTalarius
        Uprimne musim rici ze nevim, jelikoz k tomu jak to bude fungovat se jeste nevyjadrili prilis presne. Jako zatim ziji v presvedceni ze system hry by mel byt tak ze si koupim hru a pak uz hraji o nic se nestaram, kazdopadne ikdyby byly poplatky, tak mne to nezastavi :)
        • MrSanta
          Teď jsem si asi nerozumněli. Já se ptal hlavně na ten 'pohled'. TPP = Third Person Perspective. FPP = Fist Person Perspective.
          • XorxoxTalarius
            Aha, tak to zatim ukazuji jenom TPP, takze tezko rict. Ale ja bych rekl ze se uvidi podle ohlasu, navic dat kameru do hlavy uz bude to nejmensi co budou muset udelat.
  • Mě by úplně stačil Warhammer online v novém kabátě adekvátním roku 2014, dotažený do konce, se všemi hlavními městy a lokacemi. S rozšířeným PVE a odbugovaný. Mmmmm... No nic, zpět do reality, žádné takové MMO tu bohužel není a dle všeho ani v dohledných letech nebude:-(
  • vzdyt to je to same co warhamer space marine co byla tragedie
    • to jo, až na to že to bude MMO, budou tam 4 hratelný rasy místo jedný, budou tam vozidla, otevřená mapa, multiplayer pro 2000 hráčů a PvE proti tyranidům tak to bude úplně to samý, protože to má taky 3rd person pohled a je to ze světa 40k *1*
      • hrál jsispace marine multiplayer? ja jo. je tam ten samy engine a ten samy soubojovy system. byl tam i dreadnought.
        • XorxoxTalarius
          Viz muj prispevek vyse, pre-alpha zabery pochazeji z ledna
        • ano hrál, ale na rozdíl od tebe jsem ještě nehrál Eternal Crusade, takže soubojový systém nedokážu posoudit, jo Dred byl placené DLC, v základní hře nebyl, ale i když ho budeme počítat, pořád nám zbývá dalších 999 rozdílů ve kterých by se ty hry měly lišit
  • TheGGG
    týýývole brutus, jen aby to zas nebyla cenzura a omalovánky jako vždy, kvůli malejm děckám
  • Uz placaji tlamama peknou dobu a nevypadlo z nich nic moc. Par vselijakych 2d artworku, pre-alpha bidne kvality a to uz se s tim "se3ou" urcite pres rok. Tahle vec zavani cim dal vic. Pre alpha video se evidentne snazilo napodobit SM, ale kvalita animaci a prostredi nedosahovala SM ani po spicky bot. Oni panove asi proste nic nemaji a cekaji na vydyndane penize z nejakeho kickstarteru, nebo cert vi odkud. Napred se inspiruji EVE, pak M&B a Planetside... Mam pocit, ze je to je halda kecu a skutek utek. Skoda, ze GWS rozdava prava na WH40k kazde lame, jedina firma co udelala 40k cest je RELIC.
    • wenceslaus
      Nemá to vyjít až na konci roku 2015? Tvoje kritika se mi zdá trochu unáhlená... soudit cokoliv podle pre-alphy.

      Každopádně doufám, že se tomu SM vzdálí co nejdál. Nebyla to moc dobrá hra.
  • Bez té imperiální gardy to nebude to pravé ořechové :/ :D
  • Tohle bude průser, hlášky typu tohle byla alpha verze a výsledek bude uplně jiný těžce smrdí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit