Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vim, ze jsi jen troll, takze to nema smysl, ale kazdy vi, ze Starcraft jak ho zname vznikl jen proto, ze Blizz nedostal licenci na vytvoreni hry z WH40K *3*
  • XorxoxTalarius
    Aha, tak to zatim ukazuji jenom TPP, takze tezko rict. Ale ja bych rekl ze se uvidi podle ohlasu, navic dat kameru do hlavy uz bude to nejmensi co budou muset udelat.
  • A dokonce většinou snad i tak nějak 'úmyslně' *15*
  • MrSanta
    Teď jsem si asi nerozumněli. Já se ptal hlavně na ten 'pohled'. TPP = Third Person Perspective. FPP = Fist Person Perspective.
  • TheGGG
    haha, tak to jo. Každý ví že blizzs*áči obšlehnou co můžou. Je mi líto, že máš rád ten šunt, stejně jako všechny tydle emerický omalovánkový fantasy a sci-fi kde běhaj nasvalení elfové z plastovými luky a svítícíma očima je i starcraft neoriginální brak. No pro děcka asi dobrý, ale znalec pozná kvalitu.
    Takže abys to pochopil blizzs*áč obšlehl warhammer.
  • Kozy
    To bych neřešil, friendly fire je ve w40k na denním pořádku :D
  • XorxoxTalarius
    Uprimne musim rici ze nevim, jelikoz k tomu jak to bude fungovat se jeste nevyjadrili prilis presne. Jako zatim ziji v presvedceni ze system hry by mel byt tak ze si koupim hru a pak uz hraji o nic se nestaram, kazdopadne ikdyby byly poplatky, tak mne to nezastavi :)
  • problém bych viděl ve velkém množství zbraní co dávají plošnou splash damage, trochu ti odscatteruje střela z Vindicatoru a hned máš nálepku team killer *4*
  • no diky bohu za FF, konecne ma nekdo koule todle zase vratit na pole PvP, doufam ze budou mit i poresene to kdyz bude nekdo schvalne strilest do vlastnich, ve starsich FPS spolehlive fungoval vote kick, ale v MMO nevim jak to chteji poreset min. bych zatim videl nejaky postich a jednoznacne oznaceni takoveho hrace, protoze pokud to nebude cilene silne postihovano tak to bude stejne na pytel
  • MrSanta
    Ten TPP je jistej, nebo je to jenom věc pre-alpha? Já to moc nesleduju, ale žil jsem v přesvědčení, že to bude FPP. Trochen zklamání pro mě. Free-to-waaagh mě oslovilo, ale na TPP moc nejsem...
  • Corvus
    Jen takový nápad mimo téma: Na příští E3 si připravte nějaké vtipné heslo ve smyslu: "Nejsme ze Sovětského svazu, himlhergot!" a k tomu nějaký vtipný obrázek kde jsme my a kde Bolševici. Třeba to zapasujte do nálepky Best of E3... *3*

    Jinak report z Warhammeru pěkný. Díky moc!
  • jinak je mi ale jasný, že s fluffy armádou si zahraješ nejlíp zas jen proti podobný armádě, když tam bude mít jednoho draka a nějakej rozumnej list tak to je pohoda, když to naprasí a narve tam 3 draky a dalších 6 letadel od Nekronů jako allies, tak ti celá quad guna bude na dvě věci
  • Tak proč ne, Reapeři už nejdou dávno jen lovci týpků v PA (nebo eskortka k luxusnímu minometu u Exarcha jako v minulém kodexu), tím že střílí S8 rakety, mají rangefindery co ruší jink a můžou si dokoupit skyfire rakety z nich dělá slušné tank huntery.
    Je mi jasný že u Eldarů jakýkoliv platformy a děla fluffově odjakživa ovládají Guardiani, ale když tam přijde nějaká vyšší hodnost jako Exarcha nebo Autarch a odstrčí chudáka Guardiana od děla a závisí na tom osud celý bitvy, myslím že i fluffově by to prošlo. Na druhou stranu, Avatar u quad guny už je trochu moc *1*
  • wenceslaus
    Tohle všechno znám :- ) Chrimson, Dark Reapers, Serpenty... to mám, ale zkus porovnat kolik věcí můžeš hrát, aby ses vypořádal s infantry kolik s monstrama, kolik s vehiclama a nakonec kolik s Flyerama.

    Krom toho nevím, jestli bych ty dragony s Dakr Reaperama zrovna vynegoval... :-/ Oni je sundají v jednom flameru.

    Dark Reaper Exarch za Quad Gun je zrovna to, co vůbec nezpadá do fluffy armády. Ani semi-fluffy :-) Je to prostě takový turnajový fígl a věc čistě kompetativních hráčů. (Nic proti nim, ale to není hra, kterou jsem začal kdysi hrát / kupovat ).
  • Ty ses dobrej bambulíček *15*
  • No asi nema cenu rejpat, ale W40k tu je snama uz pomalu 30 let :D takze kdo tu kopiruje ehmm,..
  • XorxoxTalarius
    Viz muj prispevek vyse, pre-alpha zabery pochazeji z ledna
  • ano hrál, ale na rozdíl od tebe jsem ještě nehrál Eternal Crusade, takže soubojový systém nedokážu posoudit, jo Dred byl placené DLC, v základní hře nebyl, ale i když ho budeme počítat, pořád nám zbývá dalších 999 rozdílů ve kterých by se ty hry měly lišit
  • hrál jsispace marine multiplayer? ja jo. je tam ten samy engine a ten samy soubojovy system. byl tam i dreadnought.
  • XorxoxTalarius
    Tro(t)ll detected ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit