Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápu jak se autor cítí a proč tento článek napsal. E3 je výstavní skříň firem. Počítám, že stejně jako v jiných odvětvích je to o byznisu, ne o hrách, hry jsou v tomto případě jen produkty! Pokud je někdo zklamán, je zklamán tím, jak herní business vypadá, ne tím, jaké jsou hry. Kdo chce hrát dobré věci, svůj "good stuff" si najde. Ať na indie scéně, v budgetovkách, nebo v AAA titulech. Někdo má rád vdolky, jiný zas holky. Někdo Minecraft, někdo Fallout, někdo Mass Effect a jiný Tetris. That's life.
    • Ja mam rad tahove taktácke akce jako laser squad, x-cím nebo jagged aliance. Co mi dnesni doba pránasi? Kde si co najdu?
  • Hezky napsaný, ale vůbec nic to neřeší, ani to nepodává žádnou kloudnou informaci... ale souhlas s těma cut scénama ;-)
  • prudislav
    s článkem souhlasím ale stejně mi poslední dobou chybí nějaké strategie (je tu maximálně Starcraft, Shogun a víc skoro nic)
  • Pěkný článek! Asi i proto, že názor autora na letošní E3 je mi velmi blízký. Ne jako "výkřiky do tmy" některých jeho kolegů z redakce v předchozích článcích na téma E3 2011.
    • Takze kdo s tebou souhlasi ma solidni nazor, kdo ma jiny tak je to "vykrik do tmy"? :-)
      Jak tolerantni... :-)
  • No víc hardcore strategií a trochu propracovat předkládaná CASUAL FPS a budeme rádi ... zatím to ale vypadá na soumrak typicky PC titulů , které mají starší heartcovníci tak rádi :(
    • Vic? Ona nejaka vysla za posledni roky? :-)
      Kdyz pominu Total War...
  • Odulin
    Souhlas!! Pěkně napsaný. Líbil se mi i Danův článek, protože ty pocity, o kterých psal prostě taky přicházejí, ale chce to jen trochu optimismu do žil a hlavně nezabřednout do nostalgie...což jde poměrně dost snadno *3* Aleš to měl taky slušný, ale s těma cutscénama prostě souhlasit nemůžu. Dobrá práce kucí...
    • MishKonn
      Proč nesouhlasíš? Já se musím přiznat, že s Alešem názor naprosto sdílím - jedna z emocionálně nejsilnějších her, co jsem kdy hrál, byl Resident Evil 5, a to dle mého pohledu díky naprosto bezkonkurenčnímu zpracování (zejména zručná režie) cutscén. Tento trend začal, pokud se nemýlím, Metal Gear Solid, a hodně se uchytil zejména v asijské herní tvorbě, a jsem moc rád, že jej následují i např. evropská studia (velmi překvapivě naprosto dokonale zrežírované cutscény v The Witcher 2).
  • kostejnesmrtelny
    Úplnej souhlas. Trochu míň hysterie by to chtělo, nostalgie je věc přeukrutně zrádná *5*
    • Přesně tak, veškerá panika se zakazuje! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit