Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    s článkem souhlasím ale stejně mi poslední dobou chybí nějaké strategie (je tu maximálně Starcraft, Shogun a víc skoro nic)
  • MishKonn
    Proč nesouhlasíš? Já se musím přiznat, že s Alešem názor naprosto sdílím - jedna z emocionálně nejsilnějších her, co jsem kdy hrál, byl Resident Evil 5, a to dle mého pohledu díky naprosto bezkonkurenčnímu zpracování (zejména zručná režie) cutscén. Tento trend začal, pokud se nemýlím, Metal Gear Solid, a hodně se uchytil zejména v asijské herní tvorbě, a jsem moc rád, že jej následují i např. evropská studia (velmi překvapivě naprosto dokonale zrežírované cutscény v The Witcher 2).
  • Pěkný článek! Asi i proto, že názor autora na letošní E3 je mi velmi blízký. Ne jako "výkřiky do tmy" některých jeho kolegů z redakce v předchozích článcích na téma E3 2011.
  • No víc hardcore strategií a trochu propracovat předkládaná CASUAL FPS a budeme rádi ... zatím to ale vypadá na soumrak typicky PC titulů , které mají starší heartcovníci tak rádi :(
  • Odulin
    Souhlas!! Pěkně napsaný. Líbil se mi i Danův článek, protože ty pocity, o kterých psal prostě taky přicházejí, ale chce to jen trochu optimismu do žil a hlavně nezabřednout do nostalgie...což jde poměrně dost snadno *3* Aleš to měl taky slušný, ale s těma cutscénama prostě souhlasit nemůžu. Dobrá práce kucí...
  • kostejnesmrtelny
    Úplnej souhlas. Trochu míň hysterie by to chtělo, nostalgie je věc přeukrutně zrádná *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit