Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3* *3* *3* moc se bavím.... díky za to vám všem uplakaným sockám.... přesně jak píšete, nic si nekupujte a doufejte, že to vývojáři změní... to by nesměli na mikrotransakcích vydělat to samé jako z prodejů hry.. každopádně za pokus to stojí, ale spíš bych na vašem místě počítal s tím, že za pár let už si nezahrajete... a nejenom multiplayer....
    • Poněkud mi nedává smysl šoupnout do hry €60 a následně sypat další penízky. Zde to samozřejmě trochu EA odchytává tím, že není season pass, avšak jiný mikrotransakční model by byl příjemný.

      Argument "socky" je poněkud jednoduchý. Za někoho platí rodiče, někdo má jen více pěnez, dle komentáře předpokládám že patříte do první skupiny. Avšak nevidím důvod proč na úkor výdělku brát fér požitek ze hry větší skupině lidí.
    • Jojo, taky proto už nehraju *2* . Né že bych byl socka, jenom se mi extrémně hnusí mikrotranskace... Debilové se na to chytli, kupovali kůl skiny na zbraně, upgrady apod až to nakonec dopadlo takto.
      Přesně proto jsem přestal hrát a když už přece jen mám nutkání si něco zahrát, tak jsou to stejně staré klasiky...
  • To vubec neni treba rozebirat .. staci si to nekoupit.
  • Před Betou jsem i o koupi uvažoval ale pak víkendovém hraní se rozhodl že ne. A ano, hlavní roli v tom hráli ony lootboxy. Kdyby byla hra F2P tak neřeknu nic ale abych za to dával plnou cenu a ještě to bylo P2W tak to né přátelé. Rozdíly mezi obyč kartama a těma nejvyššíma je naprosto zcestný. Tady není ozdál v procentech ale rovnou v desítkách procent. Aby mě ve hře likvidoval někdo, kdo do hra narve víc peněz než já. Tak to ne.

    Je mě to líto, protože třeba ty stíhačky byly fakt zábava.
  • XorxoxTalarius
    No tak holt budeme hrat Star Wars: Battlefron 2 z roku 2009, stoji par Euro, ma taky multiplayer, souboje ve vesmiru, velke mapy a je to sranda :)
    • Bohužel servery jsou shit, nějak se nemůžu nikam připojit a když se připojím tak díky šílenému pingu je to nehratelné
      • nesmíš se připojovat do US nebo Asie
  • Pokial budu ludia podporovat taketo sracky, bude to aj nadalej pravidelnostou, bohuzial
  • Po betě jsem zrušil předobjednávku a možná to koupím, až to bude za 30 euro kvůli singlu (jestli za to bude stát)
    • ja mam predobjednavku za 37eur, a taky sem po bete trochu vahal, ale uz s3 ru na to, stejne tenhle podzim pro mne nic jineho zajimaveho neprijde... kazdopadne swbf2 bude par mesicu od launche stat 20eur max. ted si uzivam season pass pro jednotku zadarmo :)
      • Jj taky hraju jedničku. Na konci měsíce vychází Wolfenstein :-)
  • Tak na NBA 2K, kde si clovek za prachy koupi pay2 win a ktery ma na metacritics 81 od recenzentu, 1.8 od uzivatelu
    a hejt na steamu to zatim nema :-D
  • Jack1947
    Jsem sám kdo tomu moc nepřikládá váhu ? ostatně, oni si vymyslí způsob jak rejžnout více peněz. Takže ve finále bude možnost si ty lepší zbraně/gear kartičky koupit kdo přece má čas plnit nějaké achievementy lol *7*
    • Jsem sám, kdo tenhle příspěvek moc nechápe?
      • Takže jsi :P
        • A ty jsi? Hloupej?
          • takže je *1*
  • Mňa už za hry nebaví platiť, väčšinou ma hra po pár hodinách prestane baviť. najlepší je free 2 play model, kde ked odohrajem dosť hodín, nemám problem kúpiť nejaký premium obsah a podporiť vyvojárov.
    • Jack1947
      bobe potom co si napsal že radši hraješ WOW pvp aby si mohl pwnit nooby" ... tak už tě nikdo moc nebere vážně, ty budeš ten zárodek úpadku F2p her.
      • to maš jako ve sportu nekdo trebuje 10 hodin denne a ješte ke všemu bere anabolika tak to není fer a nemáš ho jak porazit tak si proste do bicyklu namontuješ motor. Naneštestí je to proti pravidlum. ve hrách je to podobný. hráči se skillem kazí hru ostatním.
        • Jack1947
          Prosímtě jakej skill... pokud je to hra která je založená na odehraných hodinách - nebo gearu což je horší tak pak to kazí ostatním obě skupiny jen jedna více.Protože má nagridněnej gear o skillu řeč bejt fakt nemůže.
  • KronosDeret
    Nejsem fanda SW ani mikrotransakcí v placených AAA hrách, ale v tomhle hlavně lituju fanoušky, protože ty SW vždycky odrbou dokonale. A že EA jde o každý cent který vytýhne ze zákazníků je taky jasný. Nejde o hry ale o investory.
    • Mohl byste uvést nějakou firmu, které nejde o zisk, ale pouze o spokojené zákazníky?
      • Urcite AMD.
      • Rejsek
        To je trošku nešťastně formulovaná věta, jelikož v zájmu udržení a prosperity firmy, musejí tyhle dvě věci, chtě-nechtě, vždy jít ruku v ruce. Tak, jak píšeš ty, to samozřejmě nikdy nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit