Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale je videt, ze kdyz se lidi ozvou a nadavaj masivne na neco, tak to donuti tvurce neco udelat (stejne jak to bylo s tim orc slayerem placenym DLC s podporou pozustale rodiny z radoby vsech prodeju). kdyby se nikdo neozval tak pri launchi asi muzem ocekavat plne p2w mechaniku bez omezeni.
    • Rejsek
      Až na to, že ta p2w mechanika tam bude stejně. To by museli přijít a na rovinu říct, že od tohoto modelu z důvodu reakce hráčů ustoupí. Nedělej si iluze. Konkrétně u EA beta už není beta, ale prakticky relase produkt 1:1. Na oj*bávání a oblbování lidí mají tyhle firmy celá oddělení, kde přemýšlejí jen nad tím, jek nejlíp to které h*vno zabalit do pozlaceného papíru. Jediné, co tyhle Mojžíšovy následovníky donutí změnit model, jsou brutálně nízké prodeje. Ale o tom si nedělám iluze zas já. Jelikož opak toho je právě to, díky čemu tu máme tenhle herní "skvost".
      • di už do prd*le s navážením se do židů, trotle
        • Ale no tak. Copak tě Talmud nenaučil slušnosti?
        • Rejsek
          Víš proč bloudil Mojžíš s židy 40 let po poušti?........Jeden z nich tam ztratil peněženku *4*
      • ty si vazne myslis, ze takovej gigant jako EA vyda prohlaseni, ze tensystem zmeni/upravi a nakonec nic neudela? to si ani tyhle satanasi nedovoli. samozrejme, ze boxy nezrusi, ale aspon to nebude tak okatej p2w jak naznacovala beta. coz sem snad napsal i v tom prvnim postu, nevim proc to tam nevidis v posledni vete.
        • Rejsek
          Já tě chápu moc dobře. Komentoval jsem spíš podstatu toho, jak to funguje. Určitě je pěkné, že tak ohleduplně a ochotně zareagovali na nevoli hráčů (čti: jsou po*raní až za ušima z hrozby nižších prodejních čísel), ale není v tom nic víc než jen to, že ten p2w posunou na trochu snesitelnější úroveň. Z tvého pohledu -> budou se to chcaní na tvou hlavu alespoň snažit vydávat za déšť. Já ti to nerozmlouvám, klidně jdi a kup si to, pokud si myslíš, že je to férové a v pořádku *3* Já ale nejsem pokrytec, proto utratím peníze za zábavu u jiného vývojářského studia.
      • Je to tak. Nestane se vůbec nic. RIP další potencíální zájem o dobrej mp..
  • Jako internet je plný té P2W chest prasárny, takže balance nebo fps nebudou hrát roli, když tam bude tohle.
    • Teda crates... měl jsem podobnou reakci: https://www.youtube.com/watch?v=ne4CnyNW9O4
  • Tvle zase ty zvasty BETA je zcela VZDY FINALNI verze hry. Ve vysledku muze ze hry neco zmizet, ale rozhodne se nezmeni princip fungovani ani do hry nic nepribude. Proste dalsi p2w sragora. A dalsi hromadka ofci, co si to koupej a pak budou chodit brecet. A protoze se to tvurcum vyplati, tak to priste zopaknou.
  • Tvůrci se to snaží "adresovat"? To překládal Homola nebo google translator?
    • Adamova inspirace v psaní vychází z českého překladu Mechanického Pomeranče.
    • ono je to sometimes stejný, jestli to translejtnul homola, nebo jestli to was google
    • MickeyMutant
      Co to je, ty čemu nerozumíš? Developeři adresovali problém jako inkomparabilitu expírijence z bety na jedné ruce a z completní hry na té druhé jedné.
  • Prostě to bude stejná blbost jako první díl...
    • přesně tak a i přes brečíky na mikrotransakce a p2w do toho stejně spousta lidí nějaký to euro/dolárek pustí a tvůrci mohou vesele dál vytvořit další podobný nesmysl a to možná ještě dříve než na ten stávající sedne prach :D Ono dneska je fuk, jestli jsou ty hry kvalitní, nebo nedejbože dokonce i zábavný :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit