Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poněkud mi nedává smysl šoupnout do hry €60 a následně sypat další penízky. Zde to samozřejmě trochu EA odchytává tím, že není season pass, avšak jiný mikrotransakční model by byl příjemný.

    Argument "socky" je poněkud jednoduchý. Za někoho platí rodiče, někdo má jen více pěnez, dle komentáře předpokládám že patříte do první skupiny. Avšak nevidím důvod proč na úkor výdělku brát fér požitek ze hry větší skupině lidí.
  • Jojo, taky proto už nehraju *2* . Né že bych byl socka, jenom se mi extrémně hnusí mikrotranskace... Debilové se na to chytli, kupovali kůl skiny na zbraně, upgrady apod až to nakonec dopadlo takto.
    Přesně proto jsem přestal hrát a když už přece jen mám nutkání si něco zahrát, tak jsou to stejně staré klasiky...
  • *3* *3* *3* moc se bavím.... díky za to vám všem uplakaným sockám.... přesně jak píšete, nic si nekupujte a doufejte, že to vývojáři změní... to by nesměli na mikrotransakcích vydělat to samé jako z prodejů hry.. každopádně za pokus to stojí, ale spíš bych na vašem místě počítal s tím, že za pár let už si nezahrajete... a nejenom multiplayer....
  • nesmíš se připojovat do US nebo Asie
  • To vubec neni treba rozebirat .. staci si to nekoupit.
  • Bohužel servery jsou shit, nějak se nemůžu nikam připojit a když se připojím tak díky šílenému pingu je to nehratelné
  • Před Betou jsem i o koupi uvažoval ale pak víkendovém hraní se rozhodl že ne. A ano, hlavní roli v tom hráli ony lootboxy. Kdyby byla hra F2P tak neřeknu nic ale abych za to dával plnou cenu a ještě to bylo P2W tak to né přátelé. Rozdíly mezi obyč kartama a těma nejvyššíma je naprosto zcestný. Tady není ozdál v procentech ale rovnou v desítkách procent. Aby mě ve hře likvidoval někdo, kdo do hra narve víc peněz než já. Tak to ne.

    Je mě to líto, protože třeba ty stíhačky byly fakt zábava.
  • Jj taky hraju jedničku. Na konci měsíce vychází Wolfenstein :-)
  • Adamova inspirace v psaní vychází z českého překladu Mechanického Pomeranče.
  • ja mam predobjednavku za 37eur, a taky sem po bete trochu vahal, ale uz s3 ru na to, stejne tenhle podzim pro mne nic jineho zajimaveho neprijde... kazdopadne swbf2 bude par mesicu od launche stat 20eur max. ted si uzivam season pass pro jednotku zadarmo :)
  • takže je *1*
  • Fifa je sama o sobě každý rok jedno velké DLC. *3* A loot boxy tam také jsou... čím víc utrácíš, tím větší na lepšího fotbalistu. *3*
  • A ty jsi? Hloupej?
  • XorxoxTalarius
    No tak holt budeme hrat Star Wars: Battlefron 2 z roku 2009, stoji par Euro, ma taky multiplayer, souboje ve vesmiru, velke mapy a je to sranda :)
  • fifa má dlc a p2w mikrotransakce?
  • Urcite AMD.
  • Pokial budu ludia podporovat taketo sracky, bude to aj nadalej pravidelnostou, bohuzial
  • Rejsek
    To je trošku nešťastně formulovaná věta, jelikož v zájmu udržení a prosperity firmy, musejí tyhle dvě věci, chtě-nechtě, vždy jít ruku v ruce. Tak, jak píšeš ty, to samozřejmě nikdy nebude.
  • Jack1947
    Prosímtě jakej skill... pokud je to hra která je založená na odehraných hodinách - nebo gearu což je horší tak pak to kazí ostatním obě skupiny jen jedna více.Protože má nagridněnej gear o skillu řeč bejt fakt nemůže.
  • Takže jsi :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit