Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A este vam k tomu pribalime aj DRM. *1* Ja mam teraz problem rozchodit legalne zakupeny virtual pool 3, ktory sa aktivuje cez internet cez jednu americku firmu. Po reinstalacii windowsu mi zase aktivacia nefunguje. Uz som to raz s podporou riesil, ale teraz po dvoch rokoch hraju mrtveho chrobaka. Pri kupe som im musel este aj zaplatit za podporu. *6*
  • zavidim vsem co kradou software
  • Tuto sobotu jsem změnil celkem na digitální distribuci názor. Vypadl nám na celej den internet. Na chvíli i proud a jakmile jsem nastartoval počítač nemohl jsem spustit ani jednu hru co mám nějak propojenou přes steam nebo origin. U steamu mi nešel z nějakého důvodu pustit offline mod prostě pořád to psalo nelze se připojit a u originu mi hry prostě nešli nastartovat. Jediná naistalovaná hra která mi šla byl fallout jednička. A to jsem dostal zadarmo na gogu. Takže digitální distribuce rozhodně ano. Ale k těm s nějakým klientem budu zdrženlivější.
  • Phillios191
    Musím se přidat, online distribuce mi smrdí tečka. Jsem velkým zaastáncem krabic, jakožto skutečný a dlouholetý pařmen s velkou historií hraní a pokud se nějaká firma, natož EA která je obří chystá vykročit tímto směrem, nevidím v tom u hráčů nic pozitivního, naopak...
    To je první krok EA, pak bude následovat 2. kde jejich hry budou jen MP záležitosti... žádný SP...já už to vidim. Pěkně si tím uvazujou provaz kolem krku, kterej zatim neviděj...
    • Až nebudou žádný SP ale jenom MP tak se na to ..... a budu chodit na procházky do parku. *5*
  • Ale už teď ste 100% zku*vená společnost.
  • Gratuluji EA k postupnému zániku ....
  • BoB.2
    Tak to mají ode mě 100% nezájem o koupi jejich produktů. *10*
  • už se těším na neustálé stahování 15GB her když mám třikrát týdně spadlý net a ještě je pomalý
  • Už jsou 100% dementi, tak teď už jen krůček aby byli 100% i online...
    • Fallon
      To zní jako Facebook *1* ...
  • Klidně si buďte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit