Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JA: EA je 100% fail
  • Osobně preferuji vždy krabicové verze her :), rád mám fyzycky něco v ruce když už za to dám peníze a rád si prohlédnu hezky graficky vyvedené krabičky, barevné manuály nebo bonusové knížečky s artworky :), digitálně mám pouze hry které jinak sehnat nejdou, jako třeba minecraft.
    • MrSanta
      Zrovna manuálů se už u her vydaných EA nedočkáš. EA je zrušila a jsou nyní pouze v pdf. Teda aspoň na PC, jak je tomu na konzolích nevím.
    • Sympatie... Kez by takovych lidi bylo vic, ale realisticky jich bude cim dal tim ubyvat, to se asi neda nic delat.
    • navíc, stejně většinou digitální kopie stojí nejméně stejně jako krabicová, často i víc (alespoň v našich končinách). Nehledě na to, že krabicovou verzi člověk sežene brzo daleko levněji.
      • Jenze tyhle ceny jsou spis takovy virtualni. Digitalni distribuce ma vesti rezervu v tom snizit cenu, oproti fyzicke. Je dost mozny, ze do budoucna v realne konkurenci a kdyz uz jim nepude o fyzicke prodeje, digitalni distribuce zlevni.
        • Tak třebas u PSN storu se to říct nedá, tam jsou třebas 2 roky staré tituly stále za 750-900 Kč, které se v krabicové verzi dají pořídit do 500kč
          • To protoze v Sony jsou mimoni :) Ale teoreticky ty ceny zatim porad berou, jakoze maji byt stejne jako fyzicka distribuce. Jenze pak oni to prepocitaje za dolaru na eura a ja nevim co jeste k tomu, a vyjde to draz. Pricemz treba v obchodech se hra zlevni, a digitalne ne. Ale ve skutecnosti je preci jasny, ze digitalni distribuce ma mensi naklady nez fyzicka, nemusi se vytvaret medium, nemusi se platit doprava, nejde to pres dalsi strany distribuce atd.
            • ano ano .. to jsem si vědom :), pouze narážím na tento absurdní fakt, který mne ještě více odrazuje od digitální distribuce. Navíc se děsím kdy zapomenu hesla nebo něco podobného a o veškerý nakoupený obsah přijdu, což se u fyzického originálního lisovaného media jen tak nestane.
  • EA jsou mi již 100% u půlek
  • Tak to maji nejake pomotane, kdyz v jedne vete prohlasi, ze budou 100% digitalni spolecnosti, ale pak ze na fyzicky prodej nezanevrou. Ja tam uz teda zadny zbyvajici procenta nevidim :)
  • Dufam ze tym padom bude o Vas menej pocut... kedze ako vsetko, prechod na digital dodrbete tiez... prajem skory krach.
  • KutilTim
    Pro mě za mě, ať jsou třeba FullHD společnost, já je nikdy nebudu mít rád. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit