Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať jsou 100% digitální. Snad je pak konečně někdo smázne. *8*
  • sxg sa potuteľne usmieva
  • Oh ten xycht od EA já věděl že už jsem ho někde viděl. To je ten co tvrdil že je singleplayer mrtvej. tak ten už může říkat co chce
  • Kronoss1
    Je velice hezké, že má EA ambiciózní plány, ale jak to tak teď vidím, tak to moc na to nevypadá. Pokud porovnáme Steam a Origin, tak je to asi jasná volba. Já sám jsem teď pár her přes Steam koupil, dříve jsem ho měl jen jako nutnou aplikaci a není to špatné. Nejlepší jsou denní slevy, kdy jde cena o 50% nebo o 70% dolů. Origin by musel nabídnout něco opravdu velkého a výjimečného (v dobrém slova smyslu), aby to přilákalo zákazníky.

    Jeden tip pro EA: Sledování pohybu uživatele v souborech (osobních souborech) v jeho počítači a na internetu je sice výjimečné, ale asi to moc lidí nepřiláká.
    • EA s Originem má v plánu zákazníky přilákat tím, že nebude dělat žádné slevy, aby se tvůrci takříkajíc "neprodávali pod cenou" *1* *1*
      • exmaxx
        Zrovna jsem na to myslel. To jsem zvědavej, jak beze slev chtějí konkurovat Steamu.

        Ano, budou mít spoustu exkluzivních titulů, ale třeba na ME3 jsem se těšil, jak malej kluk, ale beze slevy jsem si ho prostě dodnes nekoupil... A žiju *4*
        • Cypri
          jsem na tom stejne. Ještě jsem teda čekal co se vyvrbí z toho DLC ale stále jsem to nekoupil, a ME 1 a 2 tu mám proste krabicovky, protože tyhle hry jako krabicovky prostě chci.
  • EA jsoou a vždycky byli jen laciná dí(ě)vka , která jde jen po penězích a hráči je vůbec nezajímají ...
    • Už je Vám lépe? *5*
      • Zayl
        Ten smiley na konci dodal tvému příspěvku neskutečně edgy and cool nádech.
  • Od té doby co se z Electronic Arts stalo mega EA už je moc nemusím ale hry jim vycházý furt dobré... Digitální distribuce určitě ano, klienti a s tím vše spojení už je věc jiná. To že má někdo v dnešní době pomalý internet je ve většině případů problém samotných lidí. Pro mě je snazší hru stáhnout. Někdo třeba ani nemá ve městě obchod s hramy a musel by pro ni jet nekam jinam a ještě ani neví jestly ji v tom danném obchdě budou mít. Největší problém vidím v platbě protože ne každý ma tu správnou kreditku a jejich výběr je opravdu malý. Já osobně ji mam opravdu jen kvuly platbám přes internet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit