Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O hry od EA nestojim ani zadarmo, dekujupekne :D
  • CCA 330h bf BF3 ...Koupil jsem premiak i kdyz jsem mel limit edici s Karandem...A koupim vse co k tehle pecce vyjde...Tohle neni jen strilecka..tohle je BATTLEFIELD KUAA *1* *1*
    • no jiste
    • vdaka takym ako si ty sa bude tento premium system rozsirovat este viac, neuveritelne...
      • problém? zvýhodňuje premium někoho? NE. Dostaneš nějaký ty ptákovinky navíc, ale hlavně ušetříš... tenhle obchodní model funguje, protože je spokojený jak vydavatel tak zákazník.... vydavatel dostane svoje peníze dřív a zákazník ušetří. to je jako když si koupíš v tescu 3 rohlíky za cenu dvou rohlíků :D to co mi příjde jako zvěrstvo jsou play4free tituly, kde člověk nemá moc kontrolu nad tím co už do toho vrazil... tady zaplatíš jednou a nestaráš se
        • Premium nikoho pravdaze nezvyhodnuje...

          Only premium servery, skorsi pristup k mapam a novym zbraniam, prednost pri cakani na plnom serveru co znamena, ze nepremium hrac sa tam nikdy nepripoji...

          O tom, ze premium vyhodne vobec nie je kvoli usetrenym 4 euram, ked dam niekomu 50 eur ROK DOPREDU vzhladom na inflaciu a ine naklady a ze neviem, co v tych dlc bude a aka kvalita bude zrejme 11 rocnemu decku ako ty vysvetlovat nemusim...

          Aka bude kvalita tych dlc....sa ukazalo jednoznacne pri CQ...ze vraj hd destrukcia...Par stien stien znicitelnych a pantov okolo dvery...EA a DICE opat huba na spacir a vysledok nulovy ako cely BF3. Ale kupujte deticky a tak ste nadavali na CoD, Elite a Activision, neskutocne ake tupe ovce su ti ludia.
        • nie len cloveka to zamrzi ze da za hru 40-50€ a o pol roka uz ma v poctate len demo, racej keby sa vysr_li na tu nudnu a stereotypnu kampan a dali do povodnej hry nejake tie mapy do MP naviac... ale stve ma to o to viac ked je doticna hra zabugovana a PADÁÁÁ *16*
          • no s tím souhlasím. vydali betaverzi jako plnohodnotnou hru jen proto, aby ukousli ze zisku z prodejů CoD. na hře je stále co opravovat a ladit i teď, ale stejně je to zábava
        • Kronoss1
          Ono to vypadá výhodně, ale to, co oni dělají je jen to, že tě navnadí na ten nákup, abys utratil tu tisícovku, kterou bys normálně neutratil. Není to moc výhodné, nikdy ti nikdo nic nedá zadarmo.
          • není to moc výhodné pro někoho koho ta hra moc nezajímá :) jednoduchý
            • Ataker
              Jaký reklamní trik? To jsou lehké počty prostě to máš levnější, když si koupíš premium, kdyby si kupoval každý DLC zvlášt a všechny, tak to máš dražší.
            • Kronoss1
              O tom to ani moc není, jasně, když si ty DLC chceš koupit a oni to "zlevní", tak je to pro tebe "výhodné", ale je to jen reklamní trik.
  • Koukam EA se opravdu snaží abych se co nejvíc utvrdil v tom, že po BF3 a ME3 už do žádné hry nešel za plnou cenu (ne jen od EA) tedy kromě těch, které jsou opravdu dobré a na které se těšim vyloženě celý rok :) jako například Zaklínač 2, Trine 2 nebo výše zmíněný ME 3.
    Mno nevim jak Vám, ale mě to tolik nevadí... alespoň budu moci dohnat starší resty, které jsem kvůli velkému množství ostatních her zatím vynechal např. Batman AC, Zaklínač 1 nebo Assassin´s Creed Brotherhood a Revelations apod.
  • Takže ještě jednou pro všechny: Premium obsahuje 5 DLC a to jsou Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermatch, End Game.

    ti co si předtím ještě nekoupili Back to Karkand tak s premium dostanou 2 DLC zdarma a zbytek dostane 1 DLC zdarma za předpokladu že jedno DLC stojí cca 350 kč
    • Ale tak samozřejmě, že se vyplatí koupit Premium než postupně DLC, ale tady je spíš smutný , že mnohem víc map a zbraní měla obsahovat základní hra BF3 za ty prachy a ne , že se ty DLC stanou téměř nutností , protože v základu je jen 9 map, z kterých jsou vlastně pouze 4 klasiky Bf typu, zbytek jsou tunely spíš pro hry typu COD. A to je myslím škoda, že BF3 nevyužívá potenciál techniky, alespoň tedy pro mě.
      Osobně jsem si Premium nekoupil , čekám jak bude vypadat a kolik toho bude obsahovat Armored Kill a podle toho se rozhodnu.
  • jsem proti premium, ale koupil jsem ho - kvuli bf3 samotnymu kde mam nahrano cca 160 hodin ve hre. coz se mi myslim vyplati za tech 85 € (dohromady) vic nez listky do kina apod... kazdopadne jen diky tomu ze zakladni hra je pro me tak dobra jsem ji vlastne zaplatil jeste jednou za mapy a zbrane. samotnej napad premium a elite se mi ale vubec nelibi a urcite to je moje jedina premium koupe u her. nedokazu si predstavit ze bych to koupil treba u mass effectu apod.. a ten me taky hodne bavil.. myslim ze u sp her to fungovat nebude - nebo spis doufam.. :D
    • Tak to já nesouhlasím taky, ale na rozdíl od Tebe sem to taky ani nekoupil. Jak můžu kupovat něco s čím nesouhlasím? Však ono se Vám to vrátí... Bude hůř. Vytáhlo se DLC a teď je to běžné, Á la pramium bude taky naprosto běžná věc. Co se vymyslí dál? Platba za patch? Ne, taková utopie to zase není...
      • Popsal jsem to vyse... Hra je pro me tak zabavna ze i pres nevoli jsem do toho sel.. Primarne se mi to rejzovani taky nelibi a pokud by me hra nebavila tak premium nekoupim. Pokud casem bude hur, proste prestanu hry kupovat. To je snadne. Jeste dodam ze treba na project cars jsem take neprispel zakladnich tusim 45€ ale rovnou 100€. Proste zkousim tim ocenit tvurce. U bf3 to vice mene shrabne EA.. Ale za ty uz odehrane hodiny mi to proste stalo. bruno cz - 35 let
  • Koupil jsem si Premium (u první hry!!) Hraji BF 3 často a rád, jinak samotná DLC jsou drahá a komplet mi vyjde levněji (ano, můžeme spekulovat, že nemají dělat DLC, ale rovnou to má být v plné verzi hry, to je zas jiná věc.) Jinak jsem rád, že jsem si to pořídit, jak nové mapy, zbraně, atd i výhody, že jdu dříve na řadu ve frontě. Já mám opravdu rád BF a jako hráč jsem si to koupil u této hry, protře jí hraji často a řád. A můžete se hádat, že je to špatné, že a to a to, ale u mě je do dobrá volba, každý z nás si musí rozhodnout :-)

    Váš Werdes, alias Werde
  • Súčasné mainstream fps hrajú snáď len tí dnešní priteplení puberťáci *11*
    • Ale vzdyt na tuhle partu tenagers jsou tyhle hry (dali se to tak nazvat) zamerene. Pred deseti lety bych se zachoval asi stejne, je to nej fps tak ji musim mit, ratata vyplach kulek byl dostacujici pro jeste easy nevivinuty mozecek *2* .
      Obdivuju v dnesni dobe drzost nekterych vyvojarskych studii- Online mmo kapitola sama o sobe, to je proste sila penez ale to je furt dokola omyvana pisnicka, kdyz ta hra (napr. CoD -.o) nekoho bavi neni v nicem problem toť smysl her to je ucel.
      To jak se zmenil herni prumysl si asi kazdy vsiml nebo spis ti vyzralejsi, ale to je jen otazka casu kdy nastane herni epizoda dalsi *4*
    • Ked chces hardcore, tak Botanicula. *15*
    • walltar
      No nevím ale FPS je jeden z mála žánrů kde mezi mainstreamem a indie scénou zase tolik rozdílů není. Možná tak Red orchestra je mnohem víc HC ale přiznám se že na mě už moc ... Sem tam netrefil ani vrata od stodoly *1*
  • nikdo z nikoho peníze netahá. já jsem si nový BFko zamiloval a chtěl jsem ušetřit za DLC tak jsem koupil premium a ušetřim na těch 4 DLC cca 350 kč to znamená jedno DLC zdarma. Radši si zaplatím DLC co rozšiřují hru než kupovat úplně novou hru jako je to u CoD, který nabízí ještě k tomu každej rok to samé... chybí variabilita herního stylu, která je v BF3 úžasná a čím víc bude DLC tím větší bude šíře hry. Každý si vybere svou oblíbenou mapu a styl.
    • Pete.palis
      ano 1 DLC zdarma...Karkhand, který už 95% hráčů vlastní *15*
      • asi tě zklamu ale seš úplně mimo viz. moje reakce na walltara a navíc si zkomolil název Karkand :)
      • walltar
        Close quaters neni DLC?

        Ja sem to taky koupil kvuli DLC ... Karkhand sem neměl takže pro mě win win.

        Lidem co už Karkand mají se to asi moc nevyplatí.
        • omfg oba dva si ani neumíte spočítat kolik stojí 4 DLC a píšu doprčic 4 DLC ne 5....

          všechna DLC jsou: B2K, CQ, Armored kill, Aftermatch, End game a to je kolik? áno je to 5

          Back to Karkand do toho nepočítám. Takže pro ty tupější zde: jedno DLC pokud si ho koupíte levně někde krabicovku (ne zrovna na xzone nebo jrc) tak vás vyjde na 350,- a kolik je 350x4 ? 1400kč .... já si koupil na battlelogu premium za 1060 takže mám jedno DLC zdarma ikdyž už jsem si dřív koupil B2K a teď mi přestaňte dávat mínuska a něž něco napíšete tak se nad tím zamyslete....
          • Pete.palis
            klidni hormon frajírku....nikdo ti nic špatnýho neřekl....pokud si myslíš že máš navrh, tak ok...ale nedělej kvůli kravině z lidí tupce!...stačí to napsat normálně a nehířit frajerstvím.....
            • Pete.palis
              můžeš mi ukázat kde jsem prskal???
            • jako sory, ale lidi prskaj aniž by si zjistili základní info tak mě to fakt vytáčí
          • Má pravde ten chlapec... Jsem na tom stejně.
  • trolo
    http://i47.tinypic.com/200qq07.jpg
  • Jestli mají na mysli to, že si předplatím DLC (který by tak jako tak vyšli) za míň peněz tak v tom nevidím problém..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit