Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    http://i47.tinypic.com/200qq07.jpg
  • Že jim to není trapné, sockovat furt.
  • EA Games, challenge everybody, give us your money!
  • Kronoss1
    Tak určitě. Jak vycucat ještě více peněz z kapes hráčů part 1.
    • O tom snad komercni tvorba her vzdycky byla. Akorat bych nerikal vycucat. Jde o dobrovolnou smenu, za sve penize dostavas protihodnotu. Nebo ty snad vycucavas vydavatelum jejich hry?
      • Kronoss1
        Aby ses nedivil, až za chvíli nebudeš platit za hru, ale za úseky hry a třeba ti hru udělají bez konce a když ho budeš chtít vědět, tak si ho budeš muset koupit.
        • walltar
          Taky sem si říkal proč se za ty nové konce v Mass effectu neplatí.
          • Kronoss1
            Tak určitě. Víš co, ee měli to udělat tak, že pokud chceme hlubší vysvětlení, tak si to musíme zaplatit a když si to nezaplatíme, tak si to nezaplatíme.
  • Jestli mají na mysli to, že si předplatím DLC (který by tak jako tak vyšli) za míň peněz tak v tom nevidím problém..
  • Súčasné mainstream fps hrajú snáď len tí dnešní priteplení puberťáci *11*
    • Ale vzdyt na tuhle partu tenagers jsou tyhle hry (dali se to tak nazvat) zamerene. Pred deseti lety bych se zachoval asi stejne, je to nej fps tak ji musim mit, ratata vyplach kulek byl dostacujici pro jeste easy nevivinuty mozecek *2* .
      Obdivuju v dnesni dobe drzost nekterych vyvojarskych studii- Online mmo kapitola sama o sobe, to je proste sila penez ale to je furt dokola omyvana pisnicka, kdyz ta hra (napr. CoD -.o) nekoho bavi neni v nicem problem toť smysl her to je ucel.
      To jak se zmenil herni prumysl si asi kazdy vsiml nebo spis ti vyzralejsi, ale to je jen otazka casu kdy nastane herni epizoda dalsi *4*
    • Ked chces hardcore, tak Botanicula. *15*
    • walltar
      No nevím ale FPS je jeden z mála žánrů kde mezi mainstreamem a indie scénou zase tolik rozdílů není. Možná tak Red orchestra je mnohem víc HC ale přiznám se že na mě už moc ... Sem tam netrefil ani vrata od stodoly *1*
  • nikdo z nikoho peníze netahá. já jsem si nový BFko zamiloval a chtěl jsem ušetřit za DLC tak jsem koupil premium a ušetřim na těch 4 DLC cca 350 kč to znamená jedno DLC zdarma. Radši si zaplatím DLC co rozšiřují hru než kupovat úplně novou hru jako je to u CoD, který nabízí ještě k tomu každej rok to samé... chybí variabilita herního stylu, která je v BF3 úžasná a čím víc bude DLC tím větší bude šíře hry. Každý si vybere svou oblíbenou mapu a styl.
    • Pete.palis
      ano 1 DLC zdarma...Karkhand, který už 95% hráčů vlastní *15*
      • asi tě zklamu ale seš úplně mimo viz. moje reakce na walltara a navíc si zkomolil název Karkand :)
      • walltar
        Close quaters neni DLC?

        Ja sem to taky koupil kvuli DLC ... Karkhand sem neměl takže pro mě win win.

        Lidem co už Karkand mají se to asi moc nevyplatí.
        • omfg oba dva si ani neumíte spočítat kolik stojí 4 DLC a píšu doprčic 4 DLC ne 5....

          všechna DLC jsou: B2K, CQ, Armored kill, Aftermatch, End game a to je kolik? áno je to 5

          Back to Karkand do toho nepočítám. Takže pro ty tupější zde: jedno DLC pokud si ho koupíte levně někde krabicovku (ne zrovna na xzone nebo jrc) tak vás vyjde na 350,- a kolik je 350x4 ? 1400kč .... já si koupil na battlelogu premium za 1060 takže mám jedno DLC zdarma ikdyž už jsem si dřív koupil B2K a teď mi přestaňte dávat mínuska a něž něco napíšete tak se nad tím zamyslete....
          • Pete.palis
            klidni hormon frajírku....nikdo ti nic špatnýho neřekl....pokud si myslíš že máš navrh, tak ok...ale nedělej kvůli kravině z lidí tupce!...stačí to napsat normálně a nehířit frajerstvím.....
            • Pete.palis
              můžeš mi ukázat kde jsem prskal???
            • jako sory, ale lidi prskaj aniž by si zjistili základní info tak mě to fakt vytáčí
          • Má pravde ten chlapec... Jsem na tom stejně.
  • Koupil jsem si Premium (u první hry!!) Hraji BF 3 často a rád, jinak samotná DLC jsou drahá a komplet mi vyjde levněji (ano, můžeme spekulovat, že nemají dělat DLC, ale rovnou to má být v plné verzi hry, to je zas jiná věc.) Jinak jsem rád, že jsem si to pořídit, jak nové mapy, zbraně, atd i výhody, že jdu dříve na řadu ve frontě. Já mám opravdu rád BF a jako hráč jsem si to koupil u této hry, protře jí hraji často a řád. A můžete se hádat, že je to špatné, že a to a to, ale u mě je do dobrá volba, každý z nás si musí rozhodnout :-)

    Váš Werdes, alias Werde
  • Takže ještě jednou pro všechny: Premium obsahuje 5 DLC a to jsou Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermatch, End Game.

    ti co si předtím ještě nekoupili Back to Karkand tak s premium dostanou 2 DLC zdarma a zbytek dostane 1 DLC zdarma za předpokladu že jedno DLC stojí cca 350 kč
    • Ale tak samozřejmě, že se vyplatí koupit Premium než postupně DLC, ale tady je spíš smutný , že mnohem víc map a zbraní měla obsahovat základní hra BF3 za ty prachy a ne , že se ty DLC stanou téměř nutností , protože v základu je jen 9 map, z kterých jsou vlastně pouze 4 klasiky Bf typu, zbytek jsou tunely spíš pro hry typu COD. A to je myslím škoda, že BF3 nevyužívá potenciál techniky, alespoň tedy pro mě.
      Osobně jsem si Premium nekoupil , čekám jak bude vypadat a kolik toho bude obsahovat Armored Kill a podle toho se rozhodnu.
  • Očividne to hodne hráčov za problém nepovažuje
    http://www.ign.com/articles/2012/06/29/battlefield-3-premium-passes-800000-members

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit