Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SnakePlisken
    Odvážný krok od EA. Nehledě na to, že mají dluh 2,5 MILIARD USD a pokud jim to nevyjde, prohloubí ho klidně o pár desítek či stovek miliónů a to už nebude taková sranda. :)
    • To teda nemaj :)
  • michaliuz18
    podla mna legendarne hry, by mali ostat legendarne a nemali by mat nikdy ziadne pokracovanie NIKDY ! , lebo tym pokracovanim len vsetko pokazia, vsetko ulahcia, vsetko sa zmeni, a len to pokazi meno hry, tak ako max payne 3 , tak aj splinter cell conviction, a podobné ... aj som rad ze neni novy half life, aspon mam v sebe stale ten pocit ze dvojka a epizody su legendy a nikdy neboli lepsie fps
    • DangerousDave
      "podla mna legendarne hry, by mali ostat legendarne a nemali by mat nikdy ziadne pokracovanie NIKDY ! "
      "aj som rad ze neni novy half life, aspon mam v sebe stale ten pocit ze dvojka a epizody su legendy a nikdy neboli lepsie fps"

      *1*
    • smejki
      tak to jsem velice rád, že tě neposlechli tvůrci Falloutu, Baldur's Gate nebo třeba Gothicu. U všech jsou druhé díly skvělé, ne-li lepší prvního dílu.
  • Hlavne ide o propagandu. Vojnové vraždo-hry sú pre Nový Vek OK. Zatiaľ čo Mirrors Edge, v ktorom tvorcovia poukazovali na nastupujúcu totalitu a všadeprítomné kamery, je pre investičných banksterov neprijateľná. Banksteri totiž milujú vojnu, ekonomické krízy a utrpenie, najviac totiž zarábajú, keď na uliciach tečie krv. Preto budeme zasypaný psychopatickými strieľačkami, zombie srandami a inými ukrutnosťami, aby úplne znecitliveli hráčov voči ľudskému utrpeniu. Video hry sa stali nástrojom na preprogramovanie ľudí, ktorí ich hrajú.
    Mirror's Edge je skvelá hra, má veľa fanúšikov, ale pokračovanie nevyšlo. Zatiaľ čo klony strielačiek / vyvražďovačiek, ktoré už väčšinu normálnych ľudí začínajú nudiť, sú stále krvavejšie a stále vernejšie ukazujú utrpenie a brutalitu (to je technologický pokrok), aby jednoduchých hráčov postupne úplne znecitliveli voči bolesti iných. Stačí sem-tam nejaký euro klaun politik, zaútočí na všetky hry, a získa čo chce, obrátenou psychológiou. Hráči si začnú zubami nechtami chrániť svoju zábavku, a každého kto hry čo i len trochu alebo racionálne kritizuje, odmietajú počúvať, alebo horšie ... (viď. reakcie ktoré budú nasledovať na tento príspevok). Väčšina už vie, že filmy a spravodajstvo sa používajú na klamanie, manipuláciu a propagandu, prečo si však ľudia myslia, že video hry sú výnimkou, mi je záhada.
  • heretic
    A ako to je vlastne s ME2? Vyjde to alebo nie? Nejaku dobu sa vravelo, ze nie, minule tu bol clanok, ze vyvojari nepopreli jej vyvoj a teraz, ked je uz v clanku zmienka o Mirror's Edge, vyznieva to, ako keby bola znacka osudena na zanik a zapadala prachom.

    Ja osobne by som si velmi, velmi prial, aby vysla. ME je pre mna srdcovka a pocet, kolko-krat som ju presiel by sa mi nezmestil na prsty na jednej ruke. Velmi lutujem nemoznost nejakeho editora do ME, hned ako som hru prvykrat dohral, som nad tymto rozmyslal, podla mna velmi nevyuzity potencial... No a to DLC, co bolo k tomu, bol tiez riadny joke. Ziadne prostredie, len plno kociek v par urovniach, ktore boli len na casoch, proste nejaka orezana verzia a este za to pytali peniaze...
    • DangerousDave
      ME2 určite výde, otázka je skôr kedy. A na tvorbu máp je tu unreal editor, neviem či tú hru podporuje priamo alebo to treba nejak obchádzať ale viem, že modery už urobili dosť máp. Niektoré som odskúšal ale nestály za nič... ale aspoň si môže hráč uvedomiť, že navrhnúť dômyselnú mapu na parkour je úplná ine kafe ako poskladať level do nejak tupej fpsky.
      • Ak ME2 vydajú, bude to v štýle súčasných hier, tzn hra sa bude ovládať jedným tlačítkom + pohyb vpred *9*
  • MidnighT91
    Žádnou hru jsem nedohrál víckrát než tuhle....
  • Neda se rict ze by ME nevyslo, pro spoustu lidi je to srdcovka a skvela hra. Ono vzdy neplati ze nejlepsi veci se prodavaji nejlip, nekdy proste tyhle veci ta hlavni masa lidi neumi ocenit a u takovych od tuctu se odlisujicich her/filmu to tak asi ma byt - ze to nekupuje kazdej nouma...(asi neni treba prirovnavat jak je to u televize a novin *3*) Spis jsem rad, ze ta hra dopadla prave takhle, a ze ma sice mensi skupinu priznivcu, kteri ji ale o to vic maji radi.
  • Ale to jsou kraviny. To samý je ve filmovým průmyslu. Prostě se spíš sypou prachy do pokračování, než do novejch spektáků, toť pravda, ale ten článek vyzní, jakoby to nedělali vůbec. ME 2 přijde, ale prostě někdy za dýl:/ Btw, jedna z nej he,r, co jsem kdy hrál. Příběhově, hratelně, technicky - skvost.
    • ved par tyzdnov dozadu sa kazdy stazoval na mass effect 3, ze to ma hlupy koniec....logicky teda je mass effect 2 uz vonku, nie?
      • Jazz
        Ne, on opravdu ME2 nemyslí zpýčenou hru s názvem (M)ass (D)effect 2
  • Umaroth
    Počkat to je blbost, proč by se neměli bát nových značek na nové konzole ,které budou drahé a bude je mít malo lidí a chvilku potrva než se masové rozšíří (zlevní), čímž naroste masa potenciálních zákazníků. Právě naopak by teď nemuseli mit strach, protože ta masa potencionálních kupců her je uplně největší (na sklonku současné generace).
    Myslim, myslim, ale pořád mi to nedává smysl
    • Kdyz si lidi kupuji nove konzole, tak logicky vic se zajimaji, co je na to hry a kdyztak si chteji i nejakou primo vybrat. Tehdy nesazi tolik na jistotu, ale k nove masince si klidne koupi tu novou hru (novou znacku). Nevim, asi neco takoveho to bude :)
      • Umaroth
        To jo, ale kolik lidi si tu konzoli pujde koupit po launchi za obří cenu ? rozhodně méně, než by si ji koupilo na současnou generaci
        • Podivej se, kolik novych znacek na ps3 propada. Kdyby vysly na vite, lidi z nich budou nadseni, protoze tam je jedno zda to je znacka nebo ne, je tam hlad po hrach a lidi budou brat vsechno, co bude kvalitni.
        • No a prave proto je asi jistejsi dat nove znacky pri uvedeni konzole. Ve smyslu, kdybych premejslel jako EA. Pri uvedeni konzole a neco pote stejne tech zakazniku mit tolik nebudem, tak jim tam hodime naky novy znacky, u kterych necekame, ze budou mit extra velky uspech a ty jisty trhaky az o neco pozdeji, co uz bude vic potencialnich zakazniku?
  • Sony: Prej neobvykle mnostvi novych znacek... Dyt to je u Sony normalni. Vzdycky podporovali nove hry a znacky a ne jen jako EA, kdyz tim zrovna nic neztrati, az vyjdou nove konzole :)
  • Cahir
    technická: Assassin's Creed je Ubisoft.
    • Overwatch
      To samozřejmě je. AC je uveden jako příklad veleúspěšné nové značky, která se chytla a rozjela velkou sérii.
      • Cahir
        Ok, pak se omlouvám. V textu to pro mě vyznělo trochu zmateně, ježto je řeč o EA..
        • V textu toho vyznívá zmateně docela dost. Nehledě na ty hrubky a překlepy, i když ty jsou na games.cz snad u čehokoliv, co není video nebo obrázek.
          • ales.smutny
            Ano, děkujeme za tradičně argumenty a příklady podpořený příspěvek vysoké kvality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit