Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusis si tam nic kupovat, ovci se stanes uz jen tim, ze to nainstalujes *3*
  • Kvuli tomuhle si instalovat Origin? *11* Neni lepsi ta verze od Skidrow?
  • CO tě nutí si na originu cokoli kupovat? Já mám origin jen kvůli B3, jinak do jejich obchodu jsem snad nikdy nevlez a žiju.
  • nejvic janci ti co na druhou stranu poskytnou veskere sve udaje jen co z toho neco kouka.
    Treba ruzne souteze nebo uzasna clubcard z tesca :-)
  • neda sa popriet ze svojho casu to bola pecka, a mnoho ludi si to aj teraz este zahra, ale ruku na srdce, kdo pri tom vydrzi viac nez par desiatok minut?

    to ze to dali zadara neni nahoda ani z dobreho srdca. proste to uz dnes nikdo nehra. teraz sa tam na maly cas nahrnie par tisic hracov ale o tyzden alebo mesiac uz to budu zasa prazdne servery.

    Vsetkym kdo to este nespustili radim, uchovajte si povodne dojmi ked to bol hit, a nekazte si to novym hranim, ked budete pozerat na tu zastaralu grafiku. verte mi nieje nic horsie ako zistenie ze vasa oblubena hracka uz je zastarala.
  • DeDy
    Co já se nadělal map pro tuhle hru. Z mého pohledu jedna z nejlepších multiplayer gamesek všech dob. Moje mapy zde: http://bf1942.euweb.cz/
  • therollycz
    Beru to jako skvělou odměnu za to co udělali s BF3 ale mohli dát 1943 na XBL zdarma :)
    A taky to mohli vyvěsit jinam, než na tu zkamenilou službu.
  • LAN...
  • Dalo by se nastavit - částečně tým z živých hráčů + boti?
  • BF1942 bola vyborna hra. Tanky a rpg s prudko klesajucou balistickou drahou striel vyzadovali skill, zabavne (ne)triafanie cohokolvek s nepresnymi padajucimi leteckymi bombami, atd.. bavilo ma to omnoho viac, ako moderne battlefieldy, kde staci zamierit a kliknut.
    Datadisky (napr. road to rome) uz neboli tak kvalitne, takze mi nevadi, ze je to len vanilla bf1942.
    Desert Combat bola tiez paradna zalezitost.
  • JohnyTheZik
    Tak to je nadherny.. Diky, EA, tenhle kousek mi uz dlouhou dobu chybi..
    BF1942 theme.. skvelej napad, redakce, to sem dat... ted si ji zase budu poustet jeste tejden *6* .. Neskutecne dobra pisnicka :D..

    Ale ikdyz je to klasika, tak vic vzpominek mam na tuhle
    http://www.youtube.com/watch?v=S0aXAm0jqd0
    *OPTIMIZING SHADERS*
  • JohnyTheZik
    Pameti zere dokonce o trochu min nez Steam, a ackoliv dost casto vidavam, ze to srotuje porad, tak jen minimalizovanej v liste dokonce zere uplny minimum (min nez steam). Jestli mam nekdy nepouzitelny PC, tak je to jen tehdy, kdyz mi zacne Steam stahovat 3 updaty zaroven - dota 2 test, dota 2 a tf2.. to se chvili muzu s nejakou praci na PC rozloucit, takze v tomhle ohledu je to asi dost PC od PC :D..
    A serverovy problemy mas na obou klientech, steamu funguje asi offline verze lip, s tim nicmene ja zkusenosti nemam, protoze mam na steamu jen online hry..
    Rychlost stahovani mam na Originu max a na Steamu vetsinou taky (obcas ke konci hapruje)
  • ..nechci ani kdyby tam meli retardovany BF3Shit zdarma ! ovce proberte se
  • Ja napríklad Origin odmietam už len z princípu, z EA sa postupne stal neskutočne nenažraný moloch serúci na hlavu inteligentným hráčom a toto proste podporovať nemienim *7*
  • Co som sa ja Desert Combat modu nahral. Najvacsia prca bola v mape Berlin s RPGckami, niekedy bolo viacej rakiet vo vzduchu ako v Q3 :D Teraz ked niekto pobehuje s raketometom v BF3, tak to uz taka zabava neni.
  • c-z06
    Ty datadisky mě hluboce zamrzely *9*
  • Stará "dobrá" druhá světová *1* . Na rozdíl od jiných mě hry z tohoto období nikdy neomrzely, naopak akce ze současnosti či blízké budoucnosti mě nikdy moc nebavily. A zrovna BF1942 je fakt klasika, co já se u toho naseděl... a ta hudba při načítání misí *14*. Možná se sejdeme na bojišti, jestli mi ovšem ten Origin bude stát za to ho do počítače pustit...
  • Hell yeah! Tak se nejspíš opět vrátím k sestřelování letadel nad Wake Islandem. *1*
  • Češi standardně víc v poměru s ostatními, jak bývá zvykem. *15*
  • Prsíčko by nebylo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit