Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Tak já jsem zvědavej s čím přídou Respawn Entertainment.
  • MoH: Pacific Assault taky nebyl vůbec špatný. :-) Mělo to atmosféru. Zbytek už byla hrůza.
  • Nejlepší díl ze série Medal of Honor byl Allied Assault. Skvělý příběh, výprava, soundtracks... Za tím si stojím. Pak šla kvalita strmě dolů.
  • Veskoslav
    Na druhou stranu nejlepší simulátor Otevírání dveří 2012, který kdy vznikl.
    • Bravo, dobré zvednutí nálady po ránu *1*
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • S kvantitou dveri to prehnali, na druhou stranu v civilizovanych zemich mi dvere prijdou jako prirozena soucast obydli. Ani Usama nemel v Abbottabadu otevreno dokoran kdyz si na nej SEAL team six vyslaply. Ale je mozny ze konkurence se v tomto pouci a v MW4 radeji pouzije korale nebo se inspiruji u nasi soc. mensiny ktera nema potrebu pred svym okolim nic skryvat a dvere radeji vyuzije napr. na otop.
      • S těmi dveŕmi to samozřejmě přehnaly, ale jsou tam i horší věci. Tomahawk jako standartní zbraň na blízko? Při úpravě zbraně předpřipravené sety, které by při dotyčné situaci nefungovaly? Ta hra mně upoutala mou pozornost když poprvé řekli že bude realistická a už při prvním gameplay videu jsem viděl jak to dopadne. Nejhorší ale je jak EA dokázaly vymít některé osoby které prohlašují že MOH je simulace a jiný názor nepřijmou.
    • rancor1223
      MEDAL OF HONOR: DOOR-FIGHTER! *1*
      http://youtu.be/72Ew-awbsNw
      • Tohle vidím poprve, hru jsem nehrál a pukám smíchy, tak oni si dají záležet na nějakém vymakaném levelování otvírání dveří a první klišé co mi padlo do oka bylo, že pří vykopávání dveří aniž by před tím vypáčily zámek nebo něco, do toho kopne otočený zády!? To být EA vtip?
  • At uz konecne prestanou delat hru pro zakazniky Call of Sh.t a radeji oslovi hrace kteri prahnou po odlisnem zazitku. Mozna toho neprodaji tolik ale urcite vic nez letos. MoH 2010 me dvakrat neoslnil technickou strankou a vizualem ale singl me bavil. Pokracovani je sice na nalestenem Frostbitu ale svoji naplni to jako celek proste bylo slabe. Jsem jen herni laik ale v tomto stavu bych to mezi lidi nepustil. Napr. kazatelova rodina, tak odflaktuny oblicej jeho stary a dcery jsem uz dlouho nevidel. Pritom u ostatnich postav mi to prislo v cajku. A spousta dalsich drobnosti ktere primo uhodi do oci. Otazka je zda lide odpovedni za finalni podobu nejsou kompetentni, nebo zda byl casovy tlak ze strany investora.
    Kdyz navazu na prispevek pod sebou me se asi u ctyr misi stava ze pri predelu mezi cutscenou a nabehnutim dalsi mise hra spadne do okna a chvili je cerno nez znovu nabehne obraz a take ma obcas zvuk ozvenu. Tot ale vse.
    Jsem rad ze EA dostalo rozum, mrzelo by me kdyby se MoH dostalo do pozice kdy bych ho kupoval ve vyprodejií za par stovek nebo ho zacal ignorovat jako CoD. Nez takovy stav tak radeji nic.
    • cod je kvalitni strilecka, urcite lepsi nez zabugovany bf ktery si hraje na neco co neni
      • Veskoslav
        Raději šupej zpátky do postýlky trolíku, než Tě přijde paní učitelka zkontrolovat, jestli spinkáš.
        • priste skus reagovat slušne
  • pral bych si jednou mp strilecku kde by se tvurci poradili s nejakym vojenskym expertem, primo vojakem, jak se vede konflikt a podle toho tu hru udelali. Proste hra na ktere by spolupracovali vojenski konzultanti. Nemusel by to byt primo simulator.
    taky by to tomu chtelo prispusobit herni mechanizmy (treba mi vadi respawn v tylu nepritele)
    Protože to co dnes vychazi je komedie
  • Ferdis2
    Danger Close Games - človek by už ani neveril, že to je to isté štúdio, čo má na svedomí pecky ako The Neverhood alebo Clive Barker's Undying (aj keď pod názvom DreamWorks Interactive). Otázne je, či tam niekto z tých starých matadorov ešte zostal...

    P.S. Je dobré, že EA značku MoH ešte neodpisuje. Kvalitne spravený reboot, začínajúci na Omahe Beach v nextgen grafike, by bol za pár rokov určite pecka *4*
  • Chybí mi druhá světová :-(
    • Ferdis2
      Nie si sám!
      Ale dobrá správa: "Šéf Gearboxu raději nechce moc povídat o fiasku jménem Aliens: Colonial Marines, ale rozpovídal se alespoň o Brothers in Arms. V rozhovoru pro IGN řekl, že tu značku milují a slíbil, že bude další autentický Brothers in Arms díl."
      • O Vetrelcich take rikal ze je miluje a jak to dopadlo. *2*
      • Neříkal nádou, že milují celou vetřeleckou sérii? Já myslím, že jo a podívejme, co z toho vypadlo za bobek :-)
        • smejki
          Pusa odříkává slova, hlava myslí na lahváče
          Joey Tribbiani
      • Super, to je dobrá zpráva. U mě prostě čím starší, tím "kontaktnější" a tím lepší.. obecně se divím, že se všichni orientují na v lepším případě současnost, v tom horším více či méně vzdálenou budoucnost. Co je na tom za zábavu kosit někoho se zbraní s přesnou muškou, dalekohledem, tlumičem a kadencí miliardu nábojů za minutu.. druhá světová - to je krása.. A ideální rubačka? Středověk, to bych hrál pořád. Takové Chivalry ukázalo, že to jde. Kdyby se do podobného projektu pustilo studio, co má kapitál, tak by to byla pecka. Ale ono je jednodušší dát hráči automatickou pušku s gránátometem a před něj stovku nehybných terčů..
      • ZvacA
        Tak, o dalším regulérním BiA díle se Gearbox už rozkecal po ataku na Furious 4 dříve, ovšem těžko přehlídnout fakt, že bychom se ho v nejbližší době (5let?) nějak dočkali. A popravdě, ač si třeba myslím, že by si Gearbox mohl spravit BiA značkou chuť, mám stejně tak obavy o to, jak to bude ve výsledku vypadat. Nezapomenout, že Gearbox "miluje" vesměs všechno, ale strašně rád slevuje ze svých původních konceptů a plánů. Už poslední BiA Hell´s highway ukázal, že potenciál, snaha o autentičnost, atmosféra a hratelnost šly oproti prvním dílům dolů.
        • Ferdis2
          Súhlasím s Tebou v každom bode. Asi som nenapravitelný optimista, ale jednoducho verím ,že Gearbox už o podobnú ostudu ako DNF prípadne ACM nestojí. A ak by nasledujúci diel BiA nenaplnil očakávania fanúšikov, tak možu celý brand proste hodiť do záchoda...
  • MinisterOfSillyWalks
    po bitvě je každej generál
  • dodnes mi tato hra nejde na mojom PC kvoli DirectX bugu ktori nedokazu odstranit...jedna sa o kombinacie grafickej karty a dosky kedy vdaka nikto nevie comu hra detekuje graficku kartu cez podporu verzie DirectX a pritom zisti ze grafika ma menej ako 512 mb pameti...nikto nedokaze na podpore povedat navod co s tym...a cim dalej je tych ludi viac... prejavuje sa to nacitavanim hry prebehnutim uvodnych animaciek loga a podobne a pri nacitavani menu spadne hra no kytek...

    viete niekto co s tym ? ? ? ? to ze je hra fail som si myslel a kupil som si ju viacmenej len pre PROMO zlavu 50% cez kontakt v EA ale ze takto dopadnem ked mam Sapphire 7950 Boost Edition som netusil ani v sne...podpora ma vzdy odpali stiahnutim nejakych suborov a naslednym restartom PC aby sa mi stratili z diskusie o probleme....
    TAKZE V ORIGINE MAM ZA 20 EUR HRU KTORA MI NEJDE HRAT A SOM VYSOKO SPOKOJNY....

    *16* *16* *16* *16* *16*
    • mel sis zjistit minimalni pozadavky, kdyz hra vyzaduje 512mb a tvoje karta to nema tak co cekas :S
      jinak nechápu proč se vubec snazis to spustit kdyz te to nebavi
      • Meleš prd...Sapphire 7950 má pamět mezi 2-3gb.
        • to ma za to ze kupuje karty od ati, ja zasadne vsechno od nvidie a intel
          • ten problem sa vyskytuje u oboch znaciek nielen ATI ... nikto netusi ako ho odstranit a preco sa vyskytuje len u niektorych...by som chcel vidiet ten betatest boha takato chyba im predsa musela vyskocit
          • Cypri
            Jasně, spálí se spojka u auta tak to mám z toho že jsem si nekoupil BMW ale Peugeot že? Jen tak dál no...
          • JohnyTheZik
            A vsichni ti moc gratulujeme.
            • ty si zly gratulovat tomu ubohému chlapečkovi k inteligenci menší než má naše vláda jak mužeš vubec tvrdít že jěho IQ jde do minusu ? *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit