Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako házet na next gen problémy studií to bych čekal u 15 letýho PCčkáře, ale ne dospělý persony.
  • Jo tam bude asi hlavne problem ze to frci na tom ich ospevovanom Frostbite, ktory okrem DICE nikto este nepouzil a aj to bolo katastrofalne a cakalo sa na ladiace patche. Ale bolo by ajtak zabavne, ak by Bioware odladil hru na prvy šup lepsie ako DICE :D
  • Hardline má šef EA v kalhotách když pročítá finanční zprávy
  • az se naucej platit za hry tak mužou bejt oni ty kterejmse nadržuje
  • jenze tak to dneska je kouk ni WD, wolf, problemy i na TOP PC a konzole za 10 šlupek bezproblemu 60 FHD...

    ale je to jen o optimalizaci a programování, PC by měli zvladat mnohem víc ale nezvladaj protože vývojáři (možná i umyslně ale to už konspirujeme) odbejvaj PC verze ze kterejch maj stejne prd zisk

    ja nemam konzoli ne protže by byla lepší HW, mam konzoli protže je výhodnejší v dnešní době kdy se konzoli nadržuje
  • Jack1947
    Omezuje hry hmm... to jsou dobré slova. Až se začne next pořádně prodávat prosím, do tédoby klidně i still gen (old). *4*
  • proc by to na nextgenu nemělo ject 60 fHD když ostaní hry bezproblemu jsou hlavne i BF4 jede bezproblemu 60fps fHD v multaku se 64 lidma na high...a hardline se o tolik neliší...

    max old gen to nezvlada ale na ten bych se už vyprd na ten se už stejne hry tolik neprodavaj a zbytečne omezuje hry
  • Jack1947
    Zjevně chlapeček už nebudeš když ti je 44. (fakt ti je "tolik").
  • Johnny
    už dávno chlapečku. řada je na tobě, ale musíš počkat až vyrosteš.
  • Na PC příliš jednoduché?

    No konečně pořádné slovo do pranice!
    Líbí se mi tvůj styl. Standartním ovladačem na PC je klávesnice a myš, což jsou, troufnu si říct, přesnější zařízení než gamepad. A proto uznávám tento argument (a dokonce ho vyzdvihuji nad všechny ostatní argumenty za poslední rok).

    Well played, sir. Well played.
  • Ty očividně nevíš, co je optimalizace. Pokud to běží na grafice za 10k hůř, než na tý šunce, co je v konzoli, tak není problém v optimalizaci, ale v hlouposti programátorů.
  • Prober se, bobečku *7*
  • Jack1947
    Hardline bude fejl, DA: by zase mohlo odložení prospět. *4*
  • oktavius66
    Asi tě zklamu, ale dítě rozhodně nejsem. Oči mám otevřené furt. Vím jak je realita tvrdá a také vím co obnáší. Ale nebudu se hádat kvůli takové prkotině jako je PC vs. konzole a mnohá podobná témata. Pravdou je, že za mé názory stojí to, že jsem těžký Konzolista ( Sorry ! ). Na konzolích jsem prakticky vyrůstal od utlého věku a proto se mi na nich hraje o dost lépe. Na PC mě to nebaví z toho důvodu že mi to příjde strašně jednoduché. JE TO KAŽDÉHO VĚC NA ČEM HRAJE !!! Nikomu do toho nehodlám kecat. Ať si hraje FPSka klidně na volantu je mi to fuk. Hlavně že ho to baví. A to že občas nějaké konzole brzdí vývoj... no taky bych chtěl vědět jak by si prodej poradily bez konzolí. Každé třetí studio by zkrachovalo, protože ti co hrají na PC jsou zkažení a raději si hru stáhnou zdarma a nekoupí. To právě ty konzole táhnou ty prodeje ! Samozřejmě že každý PC hráč nekrade. Jsou i slušní, co si hru koupí. Je to těžké a hlavně na ho*no téma o kterém by jsme se mohli bavit sakra dlouho...
  • A jsi sám programátorem?
  • Diky, ze si mi to vysvetlil...jen jsem chtěl říct, ze vždy budes jako vyvojar bit a to uz mi vysvetlil zase celoush :)
  • nekromant33
    příslušníci PC master race nemají s amatérstvím programátorů nic společnýho
  • Jeden z naivistu kterej si mysli, ze odklad neco vyresi?

    Tak hele milej naivisto. Jedinej (naprosto jedinej) duvod k odkladu je, ze to nefunguje a to tak ze vubec. Jinak by zadnej managor odklad nikdy nepripustil. Vyvojari do toho nemaj co kecat, pokud by to slo aspon spustit, tak se to vyda.

    A vis ty proc? Protoze na dodrzeni terminu jsou navazany managorsky premie.
  • Ale starou backoru, pokud napisu aplikaci alespon prumerne, tak bude chodit na naprosto cemkoli. Pokud sem dobytek, tak nebude chodit na nicem.
  • Ja bych to videl tak, ze tentorkat posunou latku ... a vydana verze zformatuje systemovej disk. Ostatne, vsichni kupci by si to jen zaslouzili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit