Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Tak zase kvuli konzolím kterým to neběží ani v 720p v aspon 30fps budem všichni čekat... protože tyhle kecy o optimalizaci a doladění sou porad stejny, pak to vyjde a hned v den vydání vyjde první velky patch a a možná po par tydnech se to dá inteligentně hrát
    • proc by to na nextgenu nemělo ject 60 fHD když ostaní hry bezproblemu jsou hlavne i BF4 jede bezproblemu 60fps fHD v multaku se 64 lidma na high...a hardline se o tolik neliší...

      max old gen to nezvlada ale na ten bych se už vyprd na ten se už stejne hry tolik neprodavaj a zbytečne omezuje hry
      • Jack1947
        Omezuje hry hmm... to jsou dobré slova. Až se začne next pořádně prodávat prosím, do tédoby klidně i still gen (old). *4*
    • Prober se, bobečku *7*
      • Johnny
        už dávno chlapečku. řada je na tobě, ale musíš počkat až vyrosteš.
        • Jako házet na next gen problémy studií to bych čekal u 15 letýho PCčkáře, ale ne dospělý persony.
        • Jack1947
          Zjevně chlapeček už nebudeš když ti je 44. (fakt ti je "tolik").
    • Ja bych to videl tak, ze tentorkat posunou latku ... a vydana verze zformatuje systemovej disk. Ostatne, vsichni kupci by si to jen zaslouzili.
    • ...ach tie fujky konzoly, PCckari uz mohli prehanat elfov po sirokych planach v 4k a zasa musia takto trpiet...je to neustale tazko tyrana rasa...
      • az se naucej platit za hry tak mužou bejt oni ty kterejmse nadržuje
    • Spíš PC,nutnost optimalizace na xy druhů hardwaru aby si master race děti nestěžovali že na jejich miláčkovi s grafickou kartou za 10 tisíc to běží hůř než s tři roky starou kartou (viz. Rome 2,Watch Dogs,...)
      • Ty očividně nevíš, co je optimalizace. Pokud to běží na grafice za 10k hůř, než na tý šunce, co je v konzoli, tak není problém v optimalizaci, ale v hlouposti programátorů.
        • jenze tak to dneska je kouk ni WD, wolf, problemy i na TOP PC a konzole za 10 šlupek bezproblemu 60 FHD...

          ale je to jen o optimalizaci a programování, PC by měli zvladat mnohem víc ale nezvladaj protože vývojáři (možná i umyslně ale to už konspirujeme) odbejvaj PC verze ze kterejch maj stejne prd zisk

          ja nemam konzoli ne protže by byla lepší HW, mam konzoli protže je výhodnejší v dnešní době kdy se konzoli nadržuje
      • nekromant33
        příslušníci PC master race nemají s amatérstvím programátorů nic společnýho
      • Ale starou backoru, pokud napisu aplikaci alespon prumerne, tak bude chodit na naprosto cemkoli. Pokud sem dobytek, tak nebude chodit na nicem.
        • Jo tam bude asi hlavne problem ze to frci na tom ich ospevovanom Frostbite, ktory okrem DICE nikto este nepouzil a aj to bolo katastrofalne a cakalo sa na ladiace patche. Ale bolo by ajtak zabavne, ak by Bioware odladil hru na prvy šup lepsie ako DICE :D
    • oktavius66
      Asi si nečetl článek že ano ? Tady se nejedná o žádné konzole, co to furt všichni melete ! Konzole nic momentálně nebrzdí. Protáhlo se to, protože vývojáři nestíhají a také si zároveň chtějí své hry doladit k lepšímu. Furt je to lepší rozhodnutí, než kdyby ty hry vydali letos se spousty problémů se kterými by se zase museli vypořádat několika Patchy. To už by jim hráči asi fakt omlátili o hlavu. Což je zbytečné. Radši ty hry vydám později a lépe. Než dříve a s potížemi. "Dvakrát měř a jednou řeš" ... Každopádně mě to také trošičku štve, protože jsem se na to BF těšil. Ne na MP... To už vím o čem je, ale těším se na SP, které by snad konečně mohlo něčím upoutat. Snad to bude změna, když tak na tom strašně makají a neodfláknou to jako v BF4, kde nic nemělo ani hlavu ani patu.
      • Ach ta dětská naivita. Počkej, až vyrosteš a otevřeš oči. :)
        • oktavius66
          Asi tě zklamu, ale dítě rozhodně nejsem. Oči mám otevřené furt. Vím jak je realita tvrdá a také vím co obnáší. Ale nebudu se hádat kvůli takové prkotině jako je PC vs. konzole a mnohá podobná témata. Pravdou je, že za mé názory stojí to, že jsem těžký Konzolista ( Sorry ! ). Na konzolích jsem prakticky vyrůstal od utlého věku a proto se mi na nich hraje o dost lépe. Na PC mě to nebaví z toho důvodu že mi to příjde strašně jednoduché. JE TO KAŽDÉHO VĚC NA ČEM HRAJE !!! Nikomu do toho nehodlám kecat. Ať si hraje FPSka klidně na volantu je mi to fuk. Hlavně že ho to baví. A to že občas nějaké konzole brzdí vývoj... no taky bych chtěl vědět jak by si prodej poradily bez konzolí. Každé třetí studio by zkrachovalo, protože ti co hrají na PC jsou zkažení a raději si hru stáhnou zdarma a nekoupí. To právě ty konzole táhnou ty prodeje ! Samozřejmě že každý PC hráč nekrade. Jsou i slušní, co si hru koupí. Je to těžké a hlavně na ho*no téma o kterém by jsme se mohli bavit sakra dlouho...
          • Na PC příliš jednoduché?

            No konečně pořádné slovo do pranice!
            Líbí se mi tvůj styl. Standartním ovladačem na PC je klávesnice a myš, což jsou, troufnu si říct, přesnější zařízení než gamepad. A proto uznávám tento argument (a dokonce ho vyzdvihuji nad všechny ostatní argumenty za poslední rok).

            Well played, sir. Well played.
    • KIMCID
      na každém šprochu...atd.
  • Tohle už je pravidlem od všech vývojářů aby od pár blbců vytáhli prachy za před objednávky
    • No...vzpominam si ještě, když vysel Rome total war 2, jak většina autorům nadavala za to, ze měli raději počkat a hru optimalizovat a vydani odložit.
      • Jeden z naivistu kterej si mysli, ze odklad neco vyresi?

        Tak hele milej naivisto. Jedinej (naprosto jedinej) duvod k odkladu je, ze to nefunguje a to tak ze vubec. Jinak by zadnej managor odklad nikdy nepripustil. Vyvojari do toho nemaj co kecat, pokud by to slo aspon spustit, tak se to vyda.

        A vis ty proc? Protoze na dodrzeni terminu jsou navazany managorsky premie.
        • A jsi sám programátorem?
        • Diky, ze si mi to vysvetlil...jen jsem chtěl říct, ze vždy budes jako vyvojar bit a to uz mi vysvetlil zase celoush :)
      • celoush
        ať se rozhodneš jakkoliv, vždy se najde někdo, kdo má potřebu veřejně napsat, že ses rozhodl špatně.
  • Jack1947
    Hardline bude fejl, DA: by zase mohlo odložení prospět. *4*
    • Hardline má šef EA v kalhotách když pročítá finanční zprávy
  • No a ted jeste doufat, ze Hardline vydaji jako DLC do BF4 za 10e a bude to ok!
    • No mohli by to vydat spíš jako modifikaci zadarmo, aby to bylo ok.
  • Co to pro mě znamená, hmmm, 3 hodinky nového BF si nezahraju letos ale příští rok a Dragon Age mě mine tak či tak.
  • celoush
    Pro mne je to dobré info...
  • KIMCID
    herní sucho se nám protáhne
    • No Hardline by to sucho ještě prodloužil zbavil podzemní vody jelikož jak všichni zjistili je to jen Battlefiield 4 reskin na poldy a zloděje.
  • spoock
    Na Dragon Age jsem zvědav, první díl, který mě trochu i zajímá.
    Herní sucho spláchne Destiny a Assassin, škoda, že většiny titulů se dočkáme až další rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit