Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cc generals nejlepsi. a to je takhle spusta her treba supreme commander 2,nove dily nic moc meli spis udelat remake.
  • vcelku zbitecna snaha ozivovat mrtvou serii *5*
  • C&C, jedna z mych oblibenych serii. Jenze co chtej vymejslet ted kdyz to totalne zabili zmrsenou C&C4 *9*
    • *7* ano to mas pravdu nejlepsi CC byl generals i s datadiskem ..kde jsem cekal pokracovani misto toho CC zazdili a umrtvili nesmyslnou CC4 ktera uz nemela s puvodnim CC nic spolecneho ani nazev *9*
  • CnC 4 byl zajímavý nápad, ale chyběly mu tak další 2 roky vývoje, EA měla kvalitní vývojáře, bohužel jim dávali téměř nesplnitelnou dobu vývoje. (myslím že ten rok, max 2 je strašně málo v porovnání např. s Blizzardem..)
  • hmm no nevim estli se mám začít radova nebo bát. c&c 4 byla teda otřes hnus ultra plus ( nebo spíž mínus ) a novej tým no nevim nevim co s toho vypadne , každopádně poslední slušnej command -c&c 3 KW .
  • Ja chcem budto Zero Hour 2 alebo novy Red Alert, ktory ale bude nadvazovat na RA 1, cize bude mat temnejsiu atmosferu aj grafiku, a hlavne ziadnych transformers, godzilly a japonske skolacky!!!
  • Ja zacal na Dune 2000, pokracoval Emperorem a skoncil na CaC3 TW a pak CaC3 KW. Styl ovladani i hrani stejny, rychle jsem si zvykl. Po graficke strance se mi CaC3 velmi libi, mam rad realitu a styl hry mi vyhovuje (mam rad obrovske armady, ktere se masakrujou. To je pak velmi narocne na ovladani, skoda, ze nejde skriptovat). CaC 4 jsem hral a uz dost! Posledni strategie se starymi poradky je prave CaC3 KW, kterou hrajeme na LAN party *5*
  • Pro mě osobně vše co mělo nádech CnC zkončilo firestormem - red alert 1 měl ještě nějakou tu propojenost s klasickým CnC. Ale Generals to nebylo a nikdy nebude CnC - jako samostatná část (podobně RA2-3) to ano ale jinak to nemá a ani nemělo nic společnýho. CnC3 bylo a je zajímavý jak serii CnC připomenout a oživit, ale s tou 4kou to opravdu po... a tak nostalgicky vzpomínám a hraju Firestorm a Tiberium Sun. A doufám že to ještě více nepohřbí ale to se ukáže až to vyjde.
    • Generals sice mozna neni klasicke CaC ,ale podle me patri mezi ty povedenejsi pociny pod CaC znackou.A nove Generals bych uvital
  • IWKYN
    Se slzou v oku jsem sledoval, jak umírá jedna z legend naprosto nedůstojným způsobem v podání CnC 4. Jako fanoušek Westwoodu ( a hlavně prvního dílu série) a odpůrce EA říkám: Nechte tuto mrtvolu ležet. Už jsem se smířil s tím, že CnC zabili, takže nechci žádného zombíka pro peníze, jak to EA rádo dělá.....
    • filias
      Hrál jsem snad všechny CaC tituly (až na CaC4 - na to jsem už žaludek neměl) a nejlepší byly Generals - on-line ještě lepší. Zajímavé byly i původní RedAlerty. CaC 3 byly sice tuctovou, ale zato perfektně udělanou strategií.
      Nový CaC titul vyhlížím sazmozřejmě s despekem.
    • Když je řeč o westwoodu, kde je sakra nějaká nová Duna?! Furt čekám a zatím nic, kdežto Dune 2000 bylo nezapomenutelný. Emperor: Battle for Dune už byl trošku slabší ale pořád dobrý.
      • to vis ze westwood skoncili v roku 2003 ??:)
        • Studio skončit může, ale vývojáři určitě neodjeli na Jamajku, koupilo je nějaké jiné větší studio.
          • Koupilo,ale taky pak povyhazovali vetsinu dulezitych clenu,ted vlastni jen prava a blbecky co neumi programovat(teda pardon,to je vlastne to jedine co umi).Pokud se nepletu,tak vetsina z nasich vyhozenych hrdinu se seslo v nove zalozenem studiu a dokonce nedavno vydali hru,ale ted me bude muset nekdo doplnit,protoze nevim nazev ani studia ani hry.
      • IWKYN
        No jo, jenže s tendencí poklesu kvality her od EA by to byla asi taková super hra jako CnC 4 .....
        • Nestraš, to se bez toho raději obejdu a budu s nostalgií vzpomínat. *1*
  • C&C:Generals + C&C:Generals - Zero hour jsou asi nej C&Cčka...měl jsem rád i red alert 1, ale např tu 3ku celkem podělali....stejně tak podělali C&C 3 a 4 ( 3ka měla dobrej nápad, ale ta hratelnost nic moc ).

    Byl bych rád za "remake" Generalsů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit