Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem byl z této hry nadšen.
    Naprosto úžasná grafika. Dalo se to rychle odehrát. A většina záležitosti z generals. Takže tento krok opravdu nechápu hlavně když je možné hrát i offline.
  • Byl jsem v Alphe uz asi 2 mesice, ted kdyz se zrusil vyvoj stavajici verze, hadam, ze NDA se take zrusilo.. Takze muzzu rict sve dojmy, hra slape celkem dobre, ve sviznem tempu, ale dost featur chibi, napriklad prejizdeni vojaku.. Celkovy dojem je nemastny neslany, chtelo by to poaldit rozdily mezi generaly a pridat pozlatka, pak by hra byla skvela, jinak jejich oficialni prohlaseni me osobne prijde jako blbost, jelikoz se sami vytahovali tim jak budou dil vyvijet v soucinnosti s fanouskama, takze se vse mohlo jeste zmenit, ofic datum vydani melo byt 24.2. a otevrena beta mela byt pristi mesic, tento tyden velky update, tak mi prijde ze za ukoncenim vyvoje je neco jineho nezli feedback hracu(EA uz nam lhala v Simcity, takze mi to prijde jako dalsi lez..) Jinak jsem investoval cca 800Kc uz behem Alphy za herni menu, tak doufam,z e to dostanu zpet..
  • nech si radšej zoberú príklad od iných štúdii (napr blizzard) ako spraviť poriadnu RTS.. C&C išlo do sračiek od Red Alertu 2 (niesom si istý, možno tam potom ešte boli tie lepšie časti zo starých klasík - Tiberium Down napr)
    • *myslel som tiberium sun :D
      • ten je hodně prastarý, poslední díl co za něco stál byl Tiberium Wars
  • Na jednu stranu jsem rád a na druhou mně to štve je to dost rozporuplné, ale je pravnda že CnC si zaslouží lepší zpracování historie a možnosti série by podle mně CnC F2P nevyužil a to by byla dost škoda. Prostě bych vydal klasickou hru kde máte přístup hned ke všemu jako v Generals a Zero hour.
  • COH 2 *14*
    • Call of Honor 2? *7*
      • co to je za hovadinu? *2*
    • tak určitě *14*
  • Pilgrim66
    Pffft. A to me to zacalo po tom, co jsem videl docela zajimat.

    Chci videt reakce lidi co si kupovali tu C&C Anthology (nevim jak se to presne jmenovalo) s prislibem bety prave tyhle hry...
    • C&C anthology a C&C complete edition jsou dvě různé věci?
      • Pilgrim66
        Jmenuje se to Ultimate Collection
    • V ING news říkali že dostanou peníze zpět.
      • Tak ING už pojišťuje i hry?
    • ja som si kupil anthology v zlave asi za 15e a v bete som ani nebol...takze ma to nejak extra nemrzi...kupoval som to kvoli celej serii CaC nie kvoli open bete
      • Pilgrim66
        Tak hej, ale spousta si to urcite kupovala jenom kvuli ty bete.
        • tak to dufam ze nie *6* to akokeby si si kupil novy medal of honor kvoli pristupu do bf4 bety :D
          • Pilgrim66
            To spousta lidi prej taky udelala *1* A pak breceli, ze jejich ultra-special beta access jsou usmudlany 3 dni.
  • kdepak, průzkum marketingového oddělení ukázal že zdaleka nejhranější částí Generals je multiplayer, jiný průzkum ukázal že F2P dva roky nazpět letělo ("bohužel" ten letošní graf trendů ukázal pravý opak) a co je nejhorší, lidi pořád doma hrají staré Generals, místo DLC použivají mody zdarma, hrají to po LANce místo po netu takže do toho nejdou narvat reklamy a hra navíc vznikla v té nešťastné době kdy nebylo "always online" takže jim to EA nemůžou utnout vypnutím serverů.. a to je skandální
  • Zayl
    EA, rada zadarmo, protože se cítím po ránu sdílný.

    Vezměte značku generals, plácněte do hry tři strany konfliktu, tři frakce na stranu. Dejte každé dostatečně jiný playstyle, specializované jednotky, zajímavé superzbraně. Přimíchejte trochu nových prvků. Příběhovou kampaň udělejte trochu humornější, můžete zparodovat sami sebe. Přidejte LAN a dedikované servery, nepřidávejte stupidní Origin.

    A je to, zabalit a prodat. Ne jako disgusting F2P, ale jako normální krabicovku. Nikdo nic jiného od generals nečekal.
    • "Nikdo nic jiného od generals nečekal. " jo, přesně tak :-)
    • Napiš jim, třeba si svoje chyby uvědomí :)
      • když si ji neuvědomí po tom co je lidi zvolí nejvíc nenáviděnou firmou roku v USA tak už asi nikdy
  • Hmm mne to skor vyznieva ze ta hra bola zmetok. Na jednej strane to chceli ponukat ako F2P aby sa to dostalo co najviac medzi hracov na druhej strane ale to podla popisu malo byt hlavne zamerane na multiplayer bez zaujimavej kampane co ide ale proti znacke C&C. Chapem ze EA klaje oci SC2 ktory je vlastne jediny z klasickych strategii hrany aktivne a aj na turnajoch, potom su tu uz len kvanta MOBA hier kde je zasa plno. Len SC2 ma celkom slusnu aj sigleplayer kampan a hlavne predsa len znacka C&C je aj o single. Mimochodom Generals nepovazujem za klasicke C&C ale skor odbocku. Najradsej by som bol keby sa vratili k povodnemu C&C. Kane lives again ! :)

    PS: mimochodom to ze je menej strategii na trhu moze byt aj tym ze strategicke hry menej zastaravaju. Predsa len strategia neni len o grafike a este aj dnes poniektore izometrike strategicke hry vyzeraju dobre a hlavne su prehladne, zabavne a dobre sa hraju.
    • Stále se opomíjí Men of War Aassault Squad, stejně jako Wargame. Supreme commandera dneska snad ještě taky rozběhne každý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit