Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do alfy sem se dostal, prislo mi to jako verne prevedeni starych generals, jedina zmena byla, ze general power ste si vybrali pred misi podle jenerala, a v mise ste jen pak odamykali nicenim, jak to bylo dycky. Proc to zarizli se uz asi nedovime, ale hra, na alfu, byla ok.
  • tak ja som hral alfu a nič moc,taku nezaživnu hru som už dlho nehral,ako som sa tešil ked mi prišiel kod do alfy ,ale ked som zahral prvych par hier hned som vytriezvel..

    Dufam že sa EA pouči a že spravia kvalitny AAA titul a nie take f2p
  • Jack1947
    Veelmi dobre, tak snad jeste C&C serii uplne neodzvonilo. *4*
  • omg som sa nato tesil sice som sa bal f2p ale tak mohli by teraz spravit normalny titul dobra strategia nebola uz roky a toto nevyzeralo uplne dementne
    • Tak si alespon můžem v klidu projet ty starý :-) Já ted hraju Commandos 2
      • Aaaa Commandos 2, spolu s dune 2 asi moje největší srdcovka co se strategií týče, hratelnost, grafika, hudba, bonusové mise, guns of savo island.... kurňa, kde sou ty cdečka. Rome 2 se odklada na neurčito.
  • Hru bych viděl o trochu víc jako Company of Heroes, méně jednotek, nějaká taktika a strategie, těžba by se mohla rozšířit, než jen poslat sběrače na místo. Jinak čumím, takhle to jen tak utnout. Už jsem počítal s tím, že to vyjde.
    • C&C jsou vynikající a stále hratelné. Udělal mi radost kickstarterový Total Annihilation i gameplay Kronos. Docela rád bych viděl Red Alert 4 po vzoru dvojky. Ta byla nejlepší.
  • XXDarthVaderXX
    Lidi nehrote to tolik(sry nejde tam háček...chyba v Matrixu(Woknows)). Očekávám, že hra bude, ale bude nutné ji překopat z F2P do normální, placené hry.
    Ono nelze udělat úspěšnou F2P strategii, pokud už ted co čtu z komentářů, šel vývoj pomalu. Je li riziko, že by možné updatování, přidávání nového obsahu trvalo dlouho, spíše bych se klonil k variantě, že hra dopadne jako AoEO...sice to bude někdo hrát, ale spíše zbytky.
    Dalším faktorem je fakt, že hardoce komunita to neskousne. Odpadá jakákoliv větší možnost dostat hru do progamingového vědomí.
    Ano může to vypadat krásně, ale přece jen ne každý se che ohánět v multáku a hru si koupí spíše kvůli kampani. Nic nemám, pokud poběží zadarmo multiplayer nebo jako samostatný balíček(kdo nebude chtít kampan), ale nejdříve bych se pustil do kampaně, sérii trošku připoměl, získal komunitu a pak se zaměřil více na hru hráčů.
    To že se pozastaví tento projekt, neznamená, že hra nakonec, v jiné podobě nevznikne. Zanikne při vývoji nemálo titulů, tak že bych to tak nehrotil. Bohužel dnes není doba, kdy se pouští do většího rizika, kde úspěch je nejistý, spíše se dá očekávat, že by nenastal.
  • Buzeranti jak ja se tesil na nové Generalsy , Protože mě bavili nejvíc a po roce čekání ,se dočkam akorát toho ,že to poslou do pí*i ? Fakt ste buzerantí v EA.
    • P2w oje*avky mi fakt lito neni. *7*
  • Tak tohle mi vůbec nevadí, škoda to asi nebude.. dál budu čekat na Homeworld: Shipbreakers
  • Měl jsem od března přístup do Alpha verze, vývoj šel hodně pomalu, měl jsem to možnost hodnotit co měsíc, jelikož ze začátku alpha běžela jen o víkendech. Naposled jsem to hrál před měsícem a něco, velký pokrok za půl roku jsem neznamenal a nebavilo mě to a to jsem velký fanoušek C&C a vedl jsem ("vedu") commandandconquer.cz (cncczech.com). :(
  • http://www.youtube.com/watch?v=P3ALwKeSEYs

    Jen houst podobnych zprav o krachu napadu, ktere jsou plivancem do tvari hracu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit