Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen do nich!
    • Chtel jsem napsat to same *1*
      • Protoze slipy se maj plnit o Vanocich...
        • Momentálně mám praxi na doléčovacím a rehabilitačním centru. Věř mi, slipy, pleny, kalhotky, stomie... se plní den co den. Díky bohu, že se v nich nemusím hrabat já. Ale věřím, že o vánocích bude dvojnásobná nadílka, po tom cukroví. :D
        • Jazz
          Ty si serheš o Vánocích do slipů ?
  • V Somálsku hlad, v Iráku válka, Česko prolezlý korupcí a majítelé PS3 nemají Battlefield 1943 *9*
    • Takze v Somalsku zacinas kopat zavlazovaci kanaly, v Iraku mas rozjednanou smlouvu na uzavreni miru mezi povstalci a loutkovou vladou, v Cesku jsi protlacil do druheho cteni novy a opravdu ucinny protikorupcni zakon a jeste jsi stihl zazalovat EA za to ze nedodala splneny BF 1943? Wow ty jsi ale frajer to se pozna!
    • Já mám taky hlad. Somálsko by prostě mělo omezit množení se, pak by neměli hlad. Muslimové neměli šťouchat do USA (letadly).

      Jestli tě trápí globální problémy, tak se je určitě nějak snažíš řešit, že? Dotace, adopce, korupce...teda spíš boj proti ní.

      A pořád mám hlad.
      • muslimove se nestourali do USA , si precitaj a pozri fakty nez zacnec blbosti vypisovat... *12*
        • smejki
          takhle se k tomu nemůžeš stavět ::palec_dolu
          • Jak říká klasik, válčit za mír je jako šuk_t za cudnost...
            • smejki
              stále jsi mě nepřesvědčil ::palec_dolu
        • No jo, vlastně to byla CIA.

          Tak jinak - Muslimové neměli mít takové stupidní zvyky.
          • Řešit? Co třeba dialogem? Kompromisem? Logika "OK, zničili jste nám 4 letadla, zabili jste nám 3000 lidí, zbourali tři (?) baráky, pocuchaly Pentagon, tak mi si naoplátku bereme celý Afghánistán a Irák, aby byl konečně klid" je poněkud divná...
            • * jakýchkoli důkazů
            • Znáš přece tu veleznámou větu amerických prezidentů, že s teroristy se nevyjednává? Stačí jen onažit jednotlivce, skupiny nebo stát za teroristický a je vymalováno. Mimochodem právě OSN bez jakýchkoliv důvodů posvětila americké tažení proti neexistujícím chemickým zbraním. Vřele doporučuju dokument "No End in Sight" (Konec v nedohlednu), který krásně ukazuje, jak to tenkrát s Irákem bylo a nebylo...
            • Bláhově věřím v to, že politici USA nejsou takoví hydioti, že by napadli jiný stát bez jakýchkoliv vyjednávání. To by jim asi OSN nespolkli a NATO by se nehrnulo na pomoc. Bůhví jak to bylo/je. Spekulovat nad tím bez nějakého důvěryhodného zdroje (což dnes prakticky neexistuje) je podle mě zbytečnost, neb s tím nic nenaděláme.
          • Kde že jsou ty chemické zbraně, kvůli kterým se do Iráku táhlo, páč v rukou nevyzpytatelného Saddáma představovaly hrozbu pro celý svět?
            • No ano, zní to hrozně blbě. Mě osobně ale nenapadá, jak to řešit. A pochybuji, že se US armáda jen nudila :) . Spíš jde o úmysly...
            • Jde o princip. Válčit za mír je prostě hovadina...
            • To by pak musel jeden brát třeba takový Zeitgeist vážně. A já se nevysmívám teoriím (jakýmkoli), ale těm, kdo je prezentují jako fakt.
            • Souvislost je taková, že vysmívat se konspiračním teoriím je stejně blbé, ne-li blbější jako věřit oficiální "válce za mír", která se začala vést kvůli něčemu, co nikdy neexistovalo...
            • Oni tím nejspíš mysleli ropu, nebo něco. Ale nějak mi uniká souvislost s předchozími příspěvky *4*
        • Jj za vsechno muzou korporace, mirkotermit a George Obama Bush... http://www.youtube.com/watch?v=_c6HsiixFS8
    • v iraku je spis krizova vyprava USA
    • ze su dolezitejsie problemy
      • aha :) Captain Obvious to the rescue! :D
    • a co tim chtel basnik vlastne rict? :)
  • Ještě by je měli zažalovat za Origin a samotný spouštění BF3 přes webovej prohlížeč. Mít kvůli jedný hře spuštěný tři wokna, to je trapnost nade vše...
    • Origin muzes vynechat. Crack na to je staci ho stahnout. Otazka je kdy ti za to zabanujou ucet.
      • Podle toho jak se to vyvíjí, tak zabanují vaší IP na ea.com
        • Aký zmysel by malo banovať IP? Veď plno hráčov má dynamickú IP, stačí sa odpojiť a znovu pripojiť a je hotovo.
          • Jo, tak takhle to nefunguje...
        • Kuafix hajzlove spywarovy :(
  • Kr.Pa
    Mým přáním je, aby se EA rozpadlo a osvobodilo ty poslední, dobré studia, které přežila. Přirovnávám EA ke stejnému zvěrstvu jako GM.
    • Kr.Pa
      Co vše spolklo EA se můžete podívat tady, je to až přehnané, kde všude to EA je!
      http://gamesareevil.com/wp-content/uploads/2010/03/History-of-Video-Game-Development-Studios-Flow-Chart-2.jpg
    • Taky si občas říkám, ale pak mi dojde, že třeba Bioware by pod Atari jen tak nějakou hru nevydali. Nebo nedej bože, kdyby je koupil Activision...nebo Ubisoft. Na druhou stranu, takový Zenimax a Bioware dohromady mi zní moc líbivě! A nareálně -.-"
      • Brrr Bioware a Zenimax, ani omylem. Microsoft ritomilové. Vsechno by byli primarne na Xbox a vychazelo primarne a exkluzivne na xbox. A na win vyzadovalo GFWL, ne nikdy. Staci ze diky EA vyviji primarne na Xbox :-/

        Osobne nevim co je na Zenimaxu tak zajimave. Krom toho ze maj Bethesdu a ta ma skveli engine na delani otevrenych modovatelnych RPG, skoda ze stim enginem nikdy sami nedokazou udelat nic vic nez technologicke demo a zbytek at si dodela komunita :)
        • Zenimax prakticky je Bethesda, pokud vím. Taky v tom klubku je Obsidian. Už jim chybí fakt jen ten Bioware.

          A nějak si nepamatuji žádnou hru s GFWL od společností Zenimaxu...
          • Nastastie len Fallout 3.
            • No vim ze se psalo ze Zenimax chtel koupit Obsidian. Po uspechu s New Vegas. Ale nevidel sem ze by k tomu doslo. :-)
            • @avp8
              No teď jak na to koukám, tak mi není tak úplně jasné, kam že Obsidian patří...
            • Ono je to pustilo u Skyrimu? To se divim, asi na to byli velke negativni ohlasy :-) Kdo by se divil. Obsidian uz spada pod Zenimax? Ani nevim, vim ze koupil ID Soft.
      • bioware by sa mali spojit s bethesdou a vydali by super RPG kombinovane zo stylov TES a dragon age/mass effect :P
        • To by zas tak super z mého pohledu nebylo, ale taková spolupráce by určitě byla lepší, než s EA. *4*
  • dobre jim tak. posledni dobou je ea arogantni
    • Veze se na Activisionské vlně...
  • Kdyby radši zažalovali 2K za sliby k Mafii II *10*
    • jindra.veliky
      ty sliby slibil Vavra kterej pak radsi idesel takze to by bylo neuspesny *10*
      • RakeW
        Á, další odborník na vývoj druhé Mafie...
    • presne tak. Mafiu II som mal predobjednanú a tešil sa na všetko čo mi takmer dva roky slubovali, ešte potom aj volaký amík v baretke slubovoal pár mesiacov pred vydaním. To čo som ale dostal nebolo nič z toho. Dodnes si spomínam jak sa budu po chodníkoch diať veci a ja sa budem môcť rozhodnuť či sa do toho zapletiem alebo nie... akurat na začiatku som tak opravil auto a to bolo všetko, A jak mi na skládke vraví chlapík že keď budem potrebovať aby som sa zastavil a ked sa zastavím len mi povie že teraz pre mna nemá žiaden kšeft.. no bomba. Rôzne konce a možnosti rozhodovať sa v príbehu ani nespomínam.
    • To by rovnou mohli zažalovat všechny za všechno a my hráči se můžeme jít klouzat.
  • Tak a do nich za jejich pristup k zakaznikum (banovani na forech a ten posranej origin) si zaslouzi poradnej flastr.
  • To já bych je spíš zažaloval za to jak pos**li NFS The RUN!!
    • JohnyTheZik
      Ta zmrvenost, ale neni praci EA :)
      • RakeW
        Jo, EA to jen zaplatila, posvětila a následně za to inkasuje...
  • Bezne skodolibej nejsem,ale jim to preju,protoze z EA se nam pomalu stava druhy Activision.
    • a tady se nejak rychle zapomina na praktiky ea, je fakt, ze se na nejakou dobu uklidnili ale poslednich par let mr corporate tahne za vsechny provazy a pokud sledovana cisla nerostou tak jak si prejeme tak je zle
  • sonk
    BF3 mám rád, ale EA si dělá co chce, v budoucnu bude jediný výrobce/distributor na hry a dle toho se chová už nyní. Vidím černou budoucnost v tomto oboru.
    • Si asi trochu zapomněl na Valve a jejich Steam, ti budou jediní (a zaslouženě jediní), ke kterým my PC hráči budeme vzhlížet *5*
      • Asharak
        a co GoG :)
    • Úplnej prorok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit