Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • * jakýchkoli důkazů
  • Znáš přece tu veleznámou větu amerických prezidentů, že s teroristy se nevyjednává? Stačí jen onažit jednotlivce, skupiny nebo stát za teroristický a je vymalováno. Mimochodem právě OSN bez jakýchkoliv důvodů posvětila americké tažení proti neexistujícím chemickým zbraním. Vřele doporučuju dokument "No End in Sight" (Konec v nedohlednu), který krásně ukazuje, jak to tenkrát s Irákem bylo a nebylo...
  • Bláhově věřím v to, že politici USA nejsou takoví hydioti, že by napadli jiný stát bez jakýchkoliv vyjednávání. To by jim asi OSN nespolkli a NATO by se nehrnulo na pomoc. Bůhví jak to bylo/je. Spekulovat nad tím bez nějakého důvěryhodného zdroje (což dnes prakticky neexistuje) je podle mě zbytečnost, neb s tím nic nenaděláme.
  • http://apps.facebook.com/herogift/?ftype=flyfish&uid=100000230579386
    pls klikněte mi na odkaz je to dobrá hra lae můžete kliknout ikdyž nebudete chtít hrát dost mi pomůžete prosím :) díky
  • Řešit? Co třeba dialogem? Kompromisem? Logika "OK, zničili jste nám 4 letadla, zabili jste nám 3000 lidí, zbourali tři (?) baráky, pocuchaly Pentagon, tak mi si naoplátku bereme celý Afghánistán a Irák, aby byl konečně klid" je poněkud divná...
  • No ano, zní to hrozně blbě. Mě osobně ale nenapadá, jak to řešit. A pochybuji, že se US armáda jen nudila :) . Spíš jde o úmysly...
  • neměli bejt na ps3 i český titule?mam takovej dojem že sem to někde viděl...
  • Jde o princip. Válčit za mír je prostě hovadina...
  • To by pak musel jeden brát třeba takový Zeitgeist vážně. A já se nevysmívám teoriím (jakýmkoli), ale těm, kdo je prezentují jako fakt.
  • Souvislost je taková, že vysmívat se konspiračním teoriím je stejně blbé, ne-li blbější jako věřit oficiální "válce za mír", která se začala vést kvůli něčemu, co nikdy neexistovalo...
  • Oni tím nejspíš mysleli ropu, nebo něco. Ale nějak mi uniká souvislost s předchozími příspěvky *4*
  • Jo, tak takhle to nefunguje...
  • RakeW
    Á, další odborník na vývoj druhé Mafie...
  • RakeW
    Jo, EA to jen zaplatila, posvětila a následně za to inkasuje...
  • a tady se nejak rychle zapomina na praktiky ea, je fakt, ze se na nejakou dobu uklidnili ale poslednich par let mr corporate tahne za vsechny provazy a pokud sledovana cisla nerostou tak jak si prejeme tak je zle
  • smejki
    stále jsi mě nepřesvědčil ::palec_dolu
  • "pane vy jste mááág,vy jste máág,vy jste máág-góóóóór" *1*
  • Bezne skodolibej nejsem,ale jim to preju,protoze z EA se nam pomalu stava druhy Activision.
  • Jak říká klasik, válčit za mír je jako šuk_t za cudnost...
  • smejki
    takhle se k tomu nemůžeš stavět ::palec_dolu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit