Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě by je měli zažalovat za Origin a samotný spouštění BF3 přes webovej prohlížeč. Mít kvůli jedný hře spuštěný tři wokna, to je trapnost nade vše...
  • v iraku je spis krizova vyprava USA
  • @avp8
    No teď jak na to koukám, tak mi není tak úplně jasné, kam že Obsidian patří...
  • Si asi trochu zapomněl na Valve a jejich Steam, ti budou jediní (a zaslouženě jediní), ke kterým my PC hráči budeme vzhlížet *5*
  • Veze se na Activisionské vlně...
  • Momentálně mám praxi na doléčovacím a rehabilitačním centru. Věř mi, slipy, pleny, kalhotky, stomie... se plní den co den. Díky bohu, že se v nich nemusím hrabat já. Ale věřím, že o vánocích bude dvojnásobná nadílka, po tom cukroví. :D
  • aha :) Captain Obvious to the rescue! :D
  • To já bych je spíš zažaloval za to jak pos**li NFS The RUN!!
  • Jazz
    Ty si serheš o Vánocích do slipů ?
  • Ono je to pustilo u Skyrimu? To se divim, asi na to byli velke negativni ohlasy :-) Kdo by se divil. Obsidian uz spada pod Zenimax? Ani nevim, vim ze koupil ID Soft.
  • Nastastie len Fallout 3.
  • Zenimax prakticky je Bethesda, pokud vím. Taky v tom klubku je Obsidian. Už jim chybí fakt jen ten Bioware.

    A nějak si nepamatuji žádnou hru s GFWL od společností Zenimaxu...
  • To by rovnou mohli zažalovat všechny za všechno a my hráči se můžeme jít klouzat.
  • ze su dolezitejsie problemy
  • Kdyby radši zažalovali 2K za sliby k Mafii II *10*
  • To by zas tak super z mého pohledu nebylo, ale taková spolupráce by určitě byla lepší, než s EA. *4*
  • Brrr Bioware a Zenimax, ani omylem. Microsoft ritomilové. Vsechno by byli primarne na Xbox a vychazelo primarne a exkluzivne na xbox. A na win vyzadovalo GFWL, ne nikdy. Staci ze diky EA vyviji primarne na Xbox :-/

    Osobne nevim co je na Zenimaxu tak zajimave. Krom toho ze maj Bethesdu a ta ma skveli engine na delani otevrenych modovatelnych RPG, skoda ze stim enginem nikdy sami nedokazou udelat nic vic nez technologicke demo a zbytek at si dodela komunita :)
  • dobre jim tak. posledni dobou je ea arogantni
  • a co tim chtel basnik vlastne rict? :)
  • bioware by sa mali spojit s bethesdou a vydali by super RPG kombinovane zo stylov TES a dragon age/mass effect :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit