Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeDy
    Pro BF1942 a BF2 jsem svého času dělal web, mapy, návody a byla to pro mě ryzí radost. Ty hry jsem měl na disku více jak 15 let a hrával (později jen občas). Tady tohle ve mně vyvolává bezmoc, cítím tyranii. Letos jsem zvažoval, že synovi koupím nové SW, ale ne! Představa, že si je bude chtít syn za 10 a více let zahrát a ono to nepůjde mě uvádí v čisté šílenství. Jo a tady je ten WEB. Pohled na něj mě trochu uklidnil. :) http://bf1942.euweb.cz/
    • to jsi optimista s 10 lety, u současné generace her od EA bude rád, když to poběží za 4 roky
    • Ten web jsi dělal ty? Já si ho pomatuju že jsem na něm před lety trávil čas :D já to mám stejný s Falloutem, taky si to vždy po pár letech zahraju znova. Jedničku a dvojku. Až budu mít víc času, chtěl bych si takhle projet znovu Jedi Knight: Jedi outcast a MP Battlefieldu 2. *14*
      • DeDy
        Ano, ten WEB jsou krásné 4 roky tvorby. :) Jak říkávám již dlouhá léta "Hrát hry je zábava, ještě větší zábava je hry vyvíjet.". A proto se teď bavím tímto. www.frozenled.net
  • Osobně jsem už od EA nehrál hru několik let, naposledy asi BF3. Od té doby nic a asi o nic nepřicházím.

    Na jednu stranu je chápu, pokud tam dávali hru ke stažení, ale na druhou stranu to prostě mohli nechat plavat, protože tohle už jim nijak neublíží (spíš naopak). Ale kdo chce kam... EA stejně razí politiku mikrotransakcí, takže nic pro mě. Kdyby nebyla, ani bych si nevšiml
    • Tak to mám podobný, ale s BF4, a protože je to strašná srágora, přes rok jsem to nehrál... v poslední době jsem si chtěl dát BF3, ale když jsem viděl, kolik jede serverů, tak jsem stahování zrušil, a na celé EA prdím asi nadobro... nebo dokud nebudu mít zase chuť na Mass Effect.
    • Tak tak. Vsak vydavaji neustale odpad a casto jeste recyklovan.
  • Člověk by si řekl, že když dostanou dvě hovínka (cena nejhorší společnost roku v usa, kdyby někdo nevěděl), tak se nad sebou zamyslí...
  • Co čekat od korporátní zrůdičky ze Silicon Valley...
  • Asi se bojí, že by hráči zjistili, že ty hry jsou mnohem lepší, než ty srajdy, co produkujou teďka.
  • Taronyu
    To je smutné. BF2 tam hrávam dodnes. Servery sú niekedy plné, že je problém sa napojiť. Toto mnoho ľudí naštve. Keď im vadí ten klient zadarmo, tak fajn, môžu ho spoplatniť za nejaký smiešny peniaz, ale prečo rušiť multiplayerovú podporu, keď oni o ňu už nemajú záujem? *7*
  • jak ten sef EA kazdy rok slubuje ze uz budu lepsi a lepsi a oni su stale rovnako j3bnuti alebo dokonca horsi (aktualne vypinaju servery, zavadzaju p2w lootboxy do KUPENYCH hier za 60euro). Najradsej by som tie ich hry nekupoval ale bohuzial vlastnia znacky a licencie na ktorych som vyrastal.
    • Jack1947
      Ta nostalgie už je ta tam, dnešní EA jen umí dřenit nic víc a likvidovat nepohodlné (nevýdělečné projekty a celá studia).
  • Ať jde i Sony s mikrotransakcema do zádele ... Však se podívejte na EA a Battlefieldy/groundy ... stále to stejné dokola a tak musí obtěžovat i fandy co na vlastní triko drží při životě poslední dobré díly : / ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit