Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keby rovno povedali, že sa chcú ešte viacej nažrať na náš úkor ako doteraz, tak by nevyzerali ako debili. Ivan má pravdu, kedysi bolo možné všetko a všetci zarábali a dnes sú vydavatelia hrozní chudáčikovia. Za chvíľu nám budú hrý dávať v igelitových sáčkoch. V druhej rade ide zrejme o ďalší pokus zničiť štandartnú distribúciu do kamenných obchodov. Znepríjemniť nákup za každú cenu.
    • Core
      No, tak mě by hra v igelitce nepohoršila, víceméně je do nich v kamenných obchodech člověk dostává. To mě spíš vadí digitální distribuce. U té nemáš fyzicky vůbec nic... Stejně tak i digitálně distribuovaná muzika... Nic pro mě, co by sběratele. Kompakt musí být pěkně včetně originálního bookletu. Digitální prodej, to je teprve "nažrat se na úkor hráčů".
      • Naprostý souhlas, digitální distribuce je naprostá zhovadilost, zvláště když si vezmeš, že hra většinou stojí stejně jako "normální" edice, tak kde je sakra ta výhoda?
        • V tom, že vydavtel má větší vejvar bez otravných prodejců a dopravců v řetězci. A že Ti kdykoliv mohou účet zabanovat a bloknout a dle EULY se s Tebou nebavit a věřit, že si pak radostně koupíš nové hry na nový účet.
        • Core
          Divím se, že se najde ještě někdo, kdo nemá rád digitální distribuci. Palec nahoru! *4* Asi jsem na tohle už moc starej a přiznám se, že si i rád připlatím, jen když mám krabici pěkně na polici.
          • V tom se shodneme (také Liberečák? :) Ale digitální distribuc bych do toho radši netahal, aby nebyl flame. Také jsem odpůrce nít jen jí, měla by to být levnější a snažší alternativa (což se často neděje). Ale tématem textu není, tak ať to moc nemícháme.
            • Core
              Také, také *1* Máš pravdu netřepat, nemíchat.
  • Je zajímavé, že v dobách kdy jsem začínal hrát, tj. na Dosu, byly společnosti menší, měly menší zisky a větší rizika.. A přesto třeba u Aces of The deep na mě vypadla 150ti stránková příručka s taktikou, historií ponorkového boje, s postup do hry... Dnes by to bylo ve sběratelce za 3000. Chápu vydavatele, že ruší manuály. Ty současné jsou na nic a opět o něco ušetří, zvýší nepatrně zisky a budou moct investovat o to víc do dementních drm místo do přidané hodnoty pro ty, co si koupí originálku...
    • Core
      Naprosto souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit