Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokrytectvi americanu v techhle vecech skutecne nezna mezi
  • Nemohu si pomoci ale mohl by mi někdo vysvětli proč je se vycenzuroval název taliban
    ale symboly třetí říše v COD II nikomu nevadí
    nějak to nedává smysl
  • nevím, ale mě je úplně jedno jestli kliknu na ikonu talibán nebo kliknu na něco jiného (sem to zapomněl a nechce se mi vracet!).ale je to vrchol trapnosti! samozřejmě ty rodiny chápu, ale...co takové call of duty, kde se hraje za němce (1,2,3?) to jim nevadilo! proč taky když se bojovalo v Evropě!(...a v Africe (já vím) a v...), ale u nich ne.
    • Nehledě nato, že amíci maj na kontě taky dost civilních obětí a na ty nikdo nemyslí.
      • A ta souvislost je kde?
  • No asi tu moc nevydržim .
    Jak už tu někdo psal, komunita se tu chová jako ta na novinkách.
  • Skoro bych se vsadil, že modifikace, přejmenovávající "Nepřátelské síly" na "Taliban" na sebe nenechá dlouho čekat. Chvilka v hexeditoru nebo vyhledání/změna příslušného řetězda v language souboru.

    Ve spoustě her američaní střílí rusy, číňany, korejce, němce, portorikánce... to je podle nich v pořádku. Ale jakmile je to jednou opačně, můžou se z toho pos**t...
    • ted ses trefil jako nikdo tady máš ode mě 1000000000 plus
    • řetězda = řetězce
      Jak se mi tohlo porařilo, netuším... *8*
  • Občas je už k smíchu, jak se "země svobody" neobejde bez cenzury a drtivá většina lidí tam zastává teorii "co oči nevidí, to srdce nebolí" a radši žijí ve spokojené nevědomosti, než aby se zkusili o nějaký problém hlouběji zajímat.
    • Hlavně armáda používá stále dokonalejší taktiku před vlastními občany. Všechny mrtvé vojáky ze zahraničních misí vykládá z letadel zásadně v noci a za vysokými ploty, nebo nejnověji už jen lakonicky uvede že :"dnes padlo pět vojáků NATO, v Afghánistánu" přitom je jasné že se jednalo o Američany, protože ostatní země svoje ztráty uvádějí.
      • Američani své ztráty přesně uvádějí, to by ses o to ale musel zajímat a nepsat smyšlené komenty...
        • Dobrá tak srozumitelněji. Americké ministerstvo obrany uvede oficiální komuniké, že při pádu amerického vrtulníku UH-60 Blackhawk zahynulo devět vojáků NATO (viz. např http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/211980-v-afghanistanu-zahynulo-pri-padu-vrtulniku-devet-vojaku-nato.html )
          Většina zpravodajských médií tuto zprávu slepě předá čtenářům, což je hlavní účel, protože při zprávách na FOX News se téměř nikdo nepozastaví nad zprávou že zahynuli jacísi vojáci NATO. Když si ale nějaký poctivý novinář vyžádá na tiskovém oddělení upřesňující zprávu kolik z obětí bylo US národnosti, zjistí že devět. Nikdo to tajit nebude, ale také se to skoro nikdo nedozví, protože to nikdo neudělá. A to je hlavní účel tohoto mlžení, neboť jak výstižně napsal kolega "co oči nevidí....."
  • TO je dneska in byt antiami ,ty indiany nepovrazdili americane ale evropsti pristehovalci :-)
    Nebejt ameriky tak piseme azbukou tak se vzpamatujte
    • Vsak rusaci maji azbuku a v pohode... ale ty asi nechapes jak jsou strasne chytri americani
      • hhahahahah ty si debil stejně jako američani ne oprava američani sou nej nej veětší debilové s celého svta tak drž hubu jo si trapný
    • nejsem si zcela jist jak USA ovlivnila typ písma používaný v Českých zemích- spíše bych to přičetl na vrub Římské říši, západnímu křesťanství a vychodním Frankům
    • Vraždění indiánů trvalo víc jak 300 let a v té době už byl dávno vytvořen americký stát. Takže ano přistěhovalci to začali ale američané v tom pokračovali a dokončili to. Ty tvoje keci nebýt ameriky bylo by to a to jsou trapný.
      • a co teprve cesi to jsou zmetci s tim svym prafotrem.Uplne vyhladili puvodni keltske obyvatelstvo.Spanele zas vymlatili inky a maye holt pravo silnejsiho a chytrejsiho.Ale tady se ma diskutovat o hre a zatim to tu vypada jako na novinkach :-)
        Mne osobne je jedno jak se protivnik ve hre jmenuje at klidne bojuji modri s fialovymi hlavne at ta hra za neco stoji a takove clanky jako tento jsou jasne cilenou reklamou dostat se nejen do hernich medii.Myslim ze vsichni tvurci her se modli za to aby prave tu jejich oznacil vatikan za dilo dablovo nebo se alespon nesmela nekde prodavat
        • dovolím si poupravit- Slované se mohli setkat s velmi omezeným (pravděpodobně žádným) počtem keltského obyvatelstva- dávno byli vytlačeni Germány (které samozřejmě vytlačili zase Slované)

          S druhou částí souhlasím (Na druhou stranu mám pocit, že takováto změna situaci nikterak nezmění (protože se stále střílí do US boys, což, jak jsem chápal, byl hlavní kámen úrazu))
  • Tikov
    a přejmenovali US jednotky na Okupační síly?
    • at si talibanci vyrobi hru kde je tak muzou pojmenovat ale ono je tezsi programovat nez zabijet civilni obyvatelstvo
      • Okupační síly v Afgaistánu dokazují, že jde s přehledem dělat obé.
  • Tak jako jsem rad hral za VC si rad strelim na amika v munduru nepratelske jednotky je to fuk
    *1*
  • To se dalo čekat. Vymytý vlastenecký mozky, ti co si stěžovali. Chápu lítost rodin nad padlými, ale tohle je samo o sobě padlý na hlavu. Ale co už, velký bratr řekl, tak jest. Vždy hodná Amerika se opět ukázala v pravým světle *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit