Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    This Is Why We Can't Have Nice Things *7*

    Prostě EA, je etalon zla pohřbila toho už fakt hodně.
  • No samozřejmě, je to kšeft, nějaký důvod si musí vycucat z prstu. Kdysi (hodně kdysi) jsem míval EA docela rád.
  • Femto
    Takže na nějaké RPG ze Star Wars už můžeme zapomenout, co? Když už ani TPS neprojde, tak o RPG nemá cenu ani snít. Něco podobného je i s Pánem Prstenů, tam je to taky zabitý.
  • Zrejme se zapomneli zeptat lidi, kteri uz maji openworldu plne zuby a chteli by prave linearni pribehovy SP - pro jistotu, aby to nekolidovalo s pranim akcion...vlastne...hracu.
  • Tururum tum tum Another one bites the dust!

    https://imgur.com/gallery/NZalt
    • masovej hrob myho mladi
    • slza uroněná za ty stará studia jako Origin (Crusader byly srdcovky), Westwood, Maxis a hlavně u mě Bullfrog.. Populous, Powermonger, Syndycate, Magic Carpet, Dungeon Keeper - to byly ve své době sakra hry! Sorry za nostalgii, ale dneska takovéto pecky prostě už nevychází.
  • TheGGG
    no jo, tak to poj*bejte a udělejte z toho další non-story grindovací TPS/RPG open world, online, coop, cool edgy odpad, kde se budou prodávat za real prachy kostýmky a trapný oblečky... LoL... fck you
  • Nádhera, další openworld, těch máme v dnešní době strašně málo, že? Do všech dáme nějaké věcičky na sbírání, které vlastně nic nedělají a necháme hráče běhat po mapě a dělat pořád to samé. Běž tam, prozkoumej to tam pobij to tam, přesuň se a udělej to znova a znova.
    Před několika lety bylo jen pár ow a většinou se snažili nějak odlišit. Teď mi přijde, že pokud to není ow tak to ani nevydají (v rámci AAA vydavatelů). Já osobně ow zbožňuji a mrzí mě, že stávají takto repetitivní. Poslední pořádnou koridorovku co jsem hrál tak byl Wolfenstein a Metro, ostatní většinou nemají ani příběh, natož tak záživná gameplay (pokud někdo o nějaké víte, tak napište *3* ) . A nakonec tady přijde EA a řekne, že jim ve statistikách vyšlo něco a nebudou prostě riskovat.
    • To co popisujes ale neni problem openworldu, jako spis problem neschopnosti tvurcu v takovym svete neco stvorit. To samy plati prakticky o vsech MMO ... bez pozabijej 10, 100, 10000 (jako fakt ...) kralicku ... a pak muzes jit znova zabijet trebas netopiry ... a tak porad dokola, pricemz ti kazdych 10s vypadne dalsi nesmyslnej item uplne knicemu.

      Stejne jako nejde zfilmovat hru, nebo nejde udelat hra z filmu. Tak se proste nemuzes v otevrenym svete snazit pouzivat postupy, ktery v nem nefungujou, coz je presne to, co vsichni delaj. Ono je ale strasne easy a qick namlatit na mapu par tisic otazniku s nesmyslnejma qstama ktery stejne nikdo necte, stejne se to proda, tak co ...

      Tragedie toho je v tom, ze uz pred vic nez 20ti lety existovaly hry, kde ten otevrenej svet .. proste fungoval. Jo, nemelo to uzasny graficky ztvarneni, nemelo to casto vubec zadnou grafiku, ale ten text kterej popisoval co postava vidi nebo co se deje kolem realne reagoval na to co hrac udelal, coz je presne to, co bych od hry dneska cekal. Tzn trebas kdyz nekde vyvrazdim vesnici, a nekdo me pri tom uvidi, tak se mnou 1/2 NPC odmitne mluvi a druha po me pude jak slepice po flusu. Kdyz nekde najdu nejakou knizku, tak si ji postava precte ... a neco se z ni dozvi (a nebo taky ne, kdyz je to tupej bijec) a kdyz neco nevi (jak to, ze znam jmena kazdyho NPC ktery mi rika ze sme se jeste nesetkali ...), tak to ma proste dusledky - neco nemuze/neumi/...

      A predevsim bych cekal, ze z vlka si stahnu kuzi, a z ni si mozna vyrobim (nebo necham vyrobit) neco na sebe, ale rozhodne na to nepotebuju tech vlku 100, protoze to bych musel vyhladit celou populaci siroko daleko. Mno a kdyz pudu lovit nejakyho draka, tak to je vzacny zvire, narocny na zpracovani == potrebuju mit sebou nekoho kdo to zpracovani ovlada (nebo to musim umet ja) jinak proste matros znicim ... ale rozhodne mi z nej nevypadne platova zbroj ...
  • Zjistili ze do příběhové single akce nepůjdou dát lootboxy. A je jasné, že něco tak nemoderního nemohou vydat.
    • nightborne
      Což ovšem není pravda, viz Shadow of War =)).
    • Mistrovským dílem EA je SWTOR, před dvěma lety to byla ještě MMORPG, ale to znamenalo vydávat pravidelně nový herní obsah jak pro sólo hraní tak i pro hraní ve skupinách, dnes už je to jen RPG, ale nechali si ty měsíční poplatky a samozřejmě in-game shop, kde nemohou chybět magické bedýnky s náhodnými předměty.
  • Z EA se stala neschopna pracka na penize oblbujici mlade hloupe hrace.
    • Vzhledem k jejich ziskům bych si troufl tvrdit, že budou velice schopní.

      Vzhledem k výši Vašeho kapesného bych zas řekl, že jste minulý měsíc zlobil.
    • stala? vždyť si to jedou už asi 20 let, já jejich hry zkrátka nekupuju a nehraju, nemám pocit, že bych o něco přicházel
    • Máš nějaké komplexy proti mladým, nebo co? :)) Dědku.
      • Kdo by nemel?
      • Ne, ale kdyz vidim treba v RB6 jak je pubertak schopny utratit 500kc za jeden prihlouply skin, ktery vubec nema vliv na hratelnost a vzapeti pak breci, ze nema na na poradnou mys... tak se moc nedivim, ze EA radsi udela neco s mikrotransakcema, nez poradnou single hru. Bohuzel, na tyhle paka co utraceji realne penize za nesmysly doplacime ve finale my vsichni.
  • Měnil bych za 10 Battlefrontů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit