Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nieco take sa mi zatial nestalo, strety so superovymi hrdinami mam zatial asi 14:0 v moj prospech, ziadne nerealne staty som u nich nevidel ani ked som sa na jednom sharde dost dlho motal.
  • Vy*ebaný spammer *16*
  • Tak to je smutné..
  • Fantasy wars bola pecka, snáď niekedy ešte výjde niečo na ten spôsob.
  • Znáte někdo tuhle hru? Mě to přijde jako nejlepší online hra zdarma, co jsem kdy hrál! :) http://1url.cz/qwnU
  • co taky čekat od rusu
  • Jen menší chybka: AI je extrémně těžká, ale ne proto že by byla chytrá, ale proto že podvádí se staty hrdinů! Jede podle nějakého vzorce hrdina/čas/náhoda a pak se vám stane že potkáte něco co má staty normální způsobem nedocilitelné. (lučistník s range 26 polí, když na mapě jich je tak 15. nebo případě warrior který dá vše na jednu ránu a saje životy 1:1)
  • Viktor_H
    Díky, v tom případě mi to všechno dává lepší smysl.
  • Viktor_H
    Jsem ten poslední, kdo by se handrkoval o čísla, ale zcela upřímně se ptám, proč má tahle hra sedm? Z textu recenze mi vylézá ultimátní hardcore zážitek, který je pro mě osobně must have... Šli snad body dolu za bugy? Nemyslím, že "porodní bolesti" by se měli odrážet v hodnocení, tedy až na ty, které v podstatě znemožňují hraní. Na žádné takové jsem v textu nenarazil a na nějaké to zamrznutí/technický problém jsme snad všichni zvyklí. Říkám to proto, že ač jsem si vědom faktu, že redaktorů Games.cz je více, a proto sto lidí, sto chutí, přesto si myslím, že byste měli být alespoň v základních pilířích jednotní. Lukáš nad bugy u Skyrimu mávl rukou s tím, že to se časem vychytá, přitom mnohdy rozhodně nešlo o úsměvné prkotiny typu "vertikální kůň". U Eadoru je to najednou problém... A nebo to není proto?

    Kromě blíže nespecifikované přílišné komplexnosti UI (přičemž se neustále dokola opakuje, že hra je velmi košatá a namířená na hardcore hráče, z čehož mi mimochodem rozhodně nevyplývá rozhraní o třech tlačítkách... naopak) jsem ale v textu neobjevil žádné další zmínky o nedostatcích...

    Zároveň mi v recenzi chybí zmínka o tom, jestli ony komplexní mechaniky vůbec fungují/jak fungují (to je ostatně alfou a omegou podobných her). Celkově mi přijde, že recenze spíš hru popisuje, než aby ji analyzovala - nic neproblematizuje; nechává ji tak, jak je. Rozhodně z toho nejsem nijak moudrý.
  • Me se zase naopak hrozne libi ze je to tahove. V posledni dobe tahovek moc neni a takovy crusader kings je sice fajnove, ale je tam toho dost a nerad resim spoustu tech veci behem pauzy.
  • podle obrazku je tam mapa rozdelena na nejake čtverce, ja myslel ten system z homam že treba jdes lesem a potkas vlka a pak se to prepne a bojuješ se smečkou vlku.
    me se libil vic system z kings bounty kde mapa sveta nebyla na tahy nebo treba fantasy wars, kde zas byla jen jedna mapa
  • Tushan
    samozřejmě že tam chodíš tahově po mapě..... *7*
  • alespon to vypada že není treba chodit po te tahove mape sveta jako v homam, to byla neskutečna otrava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit