Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "další" mi tak trochu zní jako by kvalitních coop her byl v současné době přehršel což rozhodně není.

    To pak můžem používat "další" u většiny nově oznámených her :)
  • Jack1947
    15 éčk není špatná cena ale jak již bylo řečeno může to omrzet... a mimozemštani nic moc nooo a to i přes ty kladné poznatky.

    radši bych nějakou tu offline kampan ale to je vzhledem k dnešní multiplejr době pomalu až sprosté slovo.

    Tohle totiž bylo už v Infinity warfare navíc grafika a emzáci mi příjdou ted až úplně hnusdně vykradený! tfuj *11* *12*
    • utíkej si do té své single player sekce, sortiment je široký, takže nevidím důvod proč chodit brečet pod žánr který jde mimo tebe.

      Ale vlastně Jack no.
  • ja to poridil vcera a vcelku to zabavi,ale jako vsechny hry tohoto typu to casem omrzi.zvukova stranka hry je dost fadni.hlavne zvuky zbrani.specialne pistole zni srandovne,ale jinak hratelnost to ma a za ty love.
  • jsem zvedav kam se to posune od L4D...
    • Máme tu už víc jak 20 let střílečky které jsou stále otom zabít co nejvíc potvor a nakonci si poradit s bossem.

      Máme tu už víc jak 20 let strategie kde je ůkolem vybudovat mocnou armádu a vítězným tažením rozdrtit nepřítele

      A pak tu máme coop akce, které se každou hrou musi diametrálně lišit od L4D, protože jinak je to jen nuda a šeď.
  • Odulin
    Left 4 Aliens. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit