Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Docela husté číslo na Steamu je těch 68% pozitivních hodnocení. Asi to nebude až tak "nejlépe hodnocený datadisk" , jak se říká.

    Na Games rececenzovali PS5 verzi a ta je v pořádku, ale ta PC verze má očividně tristní optimalizaci. Hráči masivně trpí s FPS propady a mini vytuhnutími uprostřed bojů, což je problém, když potřebuješ časovat své pohyby.

  • Smegma

    Tak je hlad po kvalitní tvorbě.

  • lito

    docela hustý číslo na Steamu. Nečekal jsem, že se vrátí taková masa hračů. 

  • Ale dal som dole Black blade kindred ! Co je teda mega hajzlik. ;) 

  • JamesFaith

    No, ne každý má potřebu studovat hry, které zatím nehrál.

    Já o ER také vím absolutní minimum čistě proto, že v době vydání by ho můj počítač neutáhl a teď je hluboko v restech za věcmi, co mě zajímají víc.

  • koukam ze tu docela dost lidi pise ze nedohrali zaklad kvuli obtiznosti. Doporucil bych teda Seamless coop mod, muzete to dat ve dvou a je to podstatne snazsi, hru si uzit, treba fakt nemate nervy na to se s tim trapit a vymyslet buildy (i kdyz za me to je nejzabavnejsi vec na celych souls). A takhle si to muzete proste uzit..vetsinou teda ;)

  • lito
  • Lore tam nějakej je, level desing moc ne, spíš design, explorace byla v těch předchozích soulovkách dost lineární. Nevím jakej x dalších věcí. Primární náplň těch her je mlácení potvor a osobně si teda myslím, že právě proto (a díky tý satisfakci z porážení tuhých bosů) se staly fenoménem (slušně vyladěnej gameplay loop, ikdyž třeba kamera mi občas pila krev).

  • lito

    byl to upřímný trolling. Je to dva a půl let stará hra, troufnu si říci, pokud jsi nebyl ty dva roky v komátu, tak o té hře víš o čem je. 

  • lito

    tak jasně určitě. Vynechám naraci, lore, world building, level-desing, exploraci a x dalších věcí .Ono, klidně si to piš, tady píše x bláznů, ovšem ty hry se nestaly fenoménem kvůli mláceni nepřátel, to musí být jasné i tobě. 

    Ale pokud chceš vědět o čem je Elden Ring, tak Elden Ring je hlavně o exploraci. Je to ve stylu Zeldy.  Ale určitě to bys na internetu nikde nenašel za ty dva roky, co je hra venku.

  • Byl to upřímnej dotaz, dohrál jsem DS1, DS2 a Bloodborne a zajímalo mě jestli je tu něco navíc (teda kromě open worldu) oproti těm již dohraným. Přijde mi to trochu na jedno brdo.

  • No já soulsovek dohrál několik (DS1, DS2, Bloodborne, LOTF) a vesměs byly přesně o tomhle, tak se raději ptám

  • medveddd

    To se ti vůbec nedivím, musel jsem si u něj dát pauzu, Maliketh je fakt nechutnej... :D

  • A ja sa neviem dostat ani za Maliketh-a...Tam niekde je pre mna bod, ze nechce sa mi ucit kazdy tah enemaka na milisekundu a na PS4Pro cakat vecnost na reload.

  • Muzes to rozehrat znova s jinym buildem. Podruhe je to navic mnohem jednodussi

  • Carnage666

    Podle všeho má mít DLC vlastní scaling aby když tam přijde člověk co má všechny staty na max. jen nechodil a nezabíjel všechno jak v easy mode. Takže počítám že je jedno jestli si  v NG+0 nebo třeba +7.

  • Chce si ponadávat na oblíbenou hru. Tak mu to neber.

  • Ja som pôvodnú hru dohrali na platinu. Predstava, že mám opäť rozohrať toto DLC v NG+4 ma desí . 

    Obtiažnosť bola frustrujúca, pretože som sa zameral len na finálneho bossa s iným koncom kvôli trofeji.

    Obdivujem každého kto sa vráti do hry po 2.5 roku.

  • Gulivera84

    Presne muj nazor, mam to stejne, hraji obden 2h, pomaly ae tim prokousavam, ano umiram hodne, ale da se to, vzdy ti ta hra nabídne jeste jinej uhel, jediny kde sem narazil byl novej Falen Older, tam de ti Devs pomatly, to uz je jako zas moc....Ale vseobecne myslim ze Elden Ring je stech her nejjednodušší na hrani....

  • twicer

    To srovnání s doomem je takové zvláštní, v žádném z posledních dílů jsem neměl pocit, že umírání je součástí hratelnosti, kde bych se u každého většího boje učil pohybové vzorce jednotlivých potvor, abych se dostal dál a porazil nějakou větší potvoru. 

    A naopak na nejvyšší obtížnosti je to spíš bitevní tanec se správným střídáním zbraní a stím spojené změny pozic vůči nepřátelům.

    Doom ze mě tahá rychlé reflexy a prostorovou orientaci a Souls metodický postup bez panikaření.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit