Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Jednička byla fajn.
  • Někdo kdo nehrál žádný díl, si to zahraje a pak se možná bude divit jak nové Dragon Age bude zcela jiné a hodně akční.
  • Cosi
    RPGčeštiny za pár dní vydají upravenou lokalizaci do prvního dílu Prameny včetně Procitnutí a všech DLC

    https://cs-cz.facebook.com/RPGcestiny
    • Asharak
      Ou, díky, snad to bude kompatibilní s tadacem, jak jsem to stahoval pro oba zvlast byly s tim nejake problemy.
      • Cosi
        Mělo by to podporovat všechny dosud vydané verze.
        • Asharak
          Jo jen mi nešla jedna když jsem dal češtinu druhé(datáči) a naopak. Nebo tak něco už si nepamatuji. *4*
          • Cosi
            Co vím, tak krabicové verze neměly se zobrazováním češtin problémy. A datadisk potřebuje hlavní hru, takže nechápu to různé stahování češtiny do datadisku a hlavní hry.
  • cumpi3
    ja to urcite zkusim...kamosovi se to dost libilo, na me to pusobilo zajimave, ale ne nejak, ze by se mi za to chtelo utracet, takze ted mam super prilezitost :) jinak origin taky nemam rad a steam je pro me jednoznacne lepsi, ale nebudu nadavat na to, ze tam preci sem tam daji volne hru ke stazeni *6*
  • alladjex
    Protože nemám skoro čas hrát, tak bych podobných marketingových akcí bral víc ;] Sice bych hrál dobré hry s trošku větším zpožděním, ale když mi visí v knihovně desítky nedohraných kousků už několik let, tak je dost jedno jestli je koupím teď a nebo dostanu na důchod ;]
    Za mě THUMB UP !!!
  • Jsem si to koupil i s datadiskem před týdnem hehe, a včera dvojku, příprava je hotová, teď jen dohrát :)
  • Jack1947
    Mám ji už v knihovničce, třeba si jí i zahraju. *4* Rozhodně dobrý umysl dát čas od času něco zadara, firmě jako je EA to jen a jen prospěje.
    • ja mam na originu už nekolik triačkovych her zdarma, tohle, battlefield 3 (ješte sem nehrál) a pak nejakej dil NFS (to dali jako omluvu za nepovedeny simcity a meli jsme na vyber)
      i když je pravda že ty hry ani nehraju ale NFS jsem hrál dost ale zas ne až tak moc
    • walltar
      Myslíš, že to je dobrý úmysl? Spíš bych to viděl na promyšlenou reklamní akci ... Lidi dostanou jedničku zadarmo a kdy že to vychází třetí díl? *1*

      O dvojce ale radši moc mluvit nebudou ... ta byla taková ... problematická.
      • Tak nejlepší reklama je ta, která nikoho neopruzuje, ba naopak potěší. :) A EA má co žehlit takže by jim jenom prospělo házet hru zdarma každý měsíc.
        • To by ty lepsi EA rychle dosli :)
      • Jack1947
        Lze to brát i takhle, ale je to zdarma zase podpoříme i vývojáře. (legálně).
        • Jak podporis vyvojare legalne, kdyz dostanes hru zdarma i kdyz je to stara hra?
          Je to proste reklama, aby nalakala lidi na Dragon Age Inquisition
          • Jack1947
            Tak jo, takže je to fuk... *7*
          • Jack1947
            Dostaneš/koupíš rozhodně víc než když jí zpirátíš ale to je snad jasné ne.

            Je to reklama no a někdo tu hru třeba ještě nehrál *7* , to samé BF3 (taky reklama).
            • Neni rozdil mezi upiratenou hrou v dobe, kdy je zdarma. Tu hru meli dat zdarma na neurcito, kdyz uz by chteli ukazat dobrou vuli a ne "jen" 5 dni.
  • Z podobných gest lze poznat, že EA projevuje jakousi snahu se zlepšit.
    Nyní mají velmi slušný potenciál, ale stále nevíme, jestli jsou schopni ho proměnit v činy a tím očistit své jméno.
    • TheGGG
      firma má dobré jméno jen když dává věci zadarmo? LoL typický čecháček.
      • Problém číslo jedna: Automaticky předpokládáš, že myslím pouze akci "On The House"
        Problém číslo...

        Kašlat, to bych tu byl do rána.
      • sklapni špinavče
  • mam to v AJ, neda se to nejak prehodit do cj?
    • Pokud si vzpomínám, Origin se na jazyk ptá při instalaci. U DA: Origins je napsána čeština jako jeden z podporovaných jazyků.

      Pokud to tam není, máš peška. České překlady stejně většinou stojí kvalitou za starou belu.
  • ani zdarma, ale dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit