Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pokud mi skleroza dobre slouzi, onehda neco na originu vydali, a vznikl z toho takovy "naval", ze se nekolik tydnu nemoh prakticky nikdo prihlasit, a tim padem ani hrat a to ani jiny hry.

    Jinak vazne nevim proc bych mel nekomu posliat report, ze sem se prave ted posadil na hajzliku, ze howno vazi 1/2kg a ze sem ho splachnul 5tilitrem vody. Ne ze by steam nedelal to samy.
  • Systém boje v Origins je taktický. Což bude nejspíš také problém.
  • Pokud si vzpomínám, Origin se na jazyk ptá při instalaci. U DA: Origins je napsána čeština jako jeden z podporovaných jazyků.

    Pokud to tam není, máš peška. České překlady stejně většinou stojí kvalitou za starou belu.
  • Na Originu jsem zatím měl problémů s hrami poskrovnu, a kdykoliv nějaký byl, našel jsem rychlou a efektivní pomoc v technické podpoře.

    Oproti tomu na Steam si vzpomínám, že když jsem chtěl něco vyřešit, po hodině marné snahy dostat se k technické podpoře, která by znala odpověď (jednalo se o problém se hrou, který byl více méně spojen se samotnou platformou) jsem toho zkrátka zanechal.

    Pokud mne totiž neodkázali někam zcela do háje, pro jistotu neměli ani kategorii pro ten typ problému. Problém dodnes zůstává nevyřešen.
  • tak jsem to zkusil a vubec mne to nebavilo, takova typicka bioware hratelnost na kterou jsme zvyklí už z mass effectu treba: neskutečne nudne a zdlouhave dialogy stridaji akční pasaže. nutno rict že ty boje jsou jakž-takž zabavne, ale zas ne až tak moc. takže jsem to rovnou odinstaloval.
  • tak at nezerou, kdyz produkujou brak
  • ani zdarma, ale dík
  • mam to v AJ, neda se to nejak prehodit do cj?
  • Kdyby to byl apson multiplayer, takhle to j ek ničemu
  • Ta s crackem ti i bude fungovat ...
  • To samozřejmě vím, ale jsou prostě hry, které si takto nezahraješ, třeba zrovna aktuální Alien: Isolation nebo Shadow Of Mordor. A tvrdit, že si mohu do legálně koupené hry dát crack a je to pořád legální, jak napsal nějaký debílek v předchozím příspěvku, to je největší hloupost. Stejně tak pochybuji, že si všichni hezky poctivě kupují hry na GOGu, když nemají žádnou ochranu a lze je v pohodě stáhnout.
  • "legálně s crackem" - dál nemá cenu na tento slint reagovat. A ještě mě nezve blbem, to je smetánka tady v diskuzích...
  • jasně,že. ale on někdo ten idiott bejt musí, jinak nebudou mít vývojáři co žrát
  • poctive rpg s kockou? pff, to je pre nejakych loserov, tfuj, ti vychrtli podobani panici z maminych pivnic kazia meno skutocnemu rpg

    ozajsti hardcore a oldschool roleplayeri skratka zoberu mece, sekery, stity, brnenia a idu sa vonku rezat a bodat
    a ked je treba magicke efekty a mytologicke bestie, tak sa vezme aj alkohol, riedidlo, lysohlavky, alebo lsd
  • Jack1947
    Tak jo, takže je to fuk... *7*
  • Neni rozdil mezi upiratenou hrou v dobe, kdy je zdarma. Tu hru meli dat zdarma na neurcito, kdyz uz by chteli ukazat dobrou vuli a ne "jen" 5 dni.
  • Super, díky moc za upozorneni. Uz je v knihovne :)
  • jn Bioware dialogy psané učněm z pomocné školy...
  • dobrý pocit, ale ten je mi někde, takže preferuji warez bez drm, nejsem idiott zasírat si PC originem...
  • aky je rozdiel medzi legalnou a nelegalnou verziou ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit