Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Tohle platí pro filmy, hudbu apod...

    Většinou když začínal nějaký obor, tak ho táhli borci kteří měli sen a ten si plnili nehledě na finance. Poté se borci organizovali a již na tom chtěli i něco vydělat, ale pořád tam byly silné osobnosti a dávali do toho svoje sny, představy ale hlavně reagovali na komunitu která v dané době byla více HC.

    Dále to již známe...
    Přišli investoři, koupili podíly a začali dělat průzkumy trhů, diktovat co se musí a jak se to musí těm kteří tomu rozumí lépe a tak vznikl "Zmr*ex" (*=d). Dále sypali prachy do reklamy = uderground již nebyl pod zemí, ale v zájmu masy lidí a typický kravaťák tam začal cílit. Tedy hry pro všechny, tak aby to vydělalo co možná nejvíce a kravaťák si mohl koupit nějakou tu novou značkovou kravatu a machrovat na plastickou kočičku ve výtahu... To naštvalo HC hráče a část borců kteří s hrami v těch 90s a méně začínali. No a dnes díky KS apod. Nastává renesance.
    Ukazuje se, že je možné cílit hru na i na jiné publikum než pro všechny a zaplatí se to. Dokonce to i vydělá.

    Jen, zatím (snad) těch velkých a technicky skvělých her pro "hc" publikum není tolik protože to stojí moc zdrojů. Snad jen star citizen, elite a KC.
  • A jéééje.... Tedy bude dalších 20 pokračování a z kdysi zajímavé hry a vcelku poctivého RPG se stane šablona pro šablonu.
  • Tak niet sa co divit predajom hlavne na PS4, co sa tyka RPG je to tam velka bieda, za ten rok a pol co je na trhu uz PS RPG hraci mali riadny abstak. Podobna situacia ako v racingoch a predaje Driveclubu.
  • achjo, zadna z tech her se mi nelíbí... mainstream uz neni nic pro me ale nevadí. Dřív (90s) byly hry taky underground, takze moje postupný přeorientování směrem ke straším hrám, modifikacím, herním klasikám atd je vlastne jen návrat ke kořenům :) Sem rád že free standalone Lost Alpha vyhrala mod roku 2014, to je trosicku kontrast oproti zbytku pordukce roku 2014, čest vyjímkám, potvrzujícím pravidlo... Na zmodovanýho SystemShocka2 / Deus Ex 1 stejně nic nemá, stejně jako na Brutal Dooma a další podobný mazce!
  • Na tuhle zprávu jsem dlouho čekal, zajímal mě prodej DA:I, protože ikdyž se hodně psalo, že se dobře prodává, tak žádné číslo prodaných kopií nebylo zveřejněno a kdyby se prodával fakt dobře, tak by se tím určitě pochlubili a nakonec to číslo ani neřeknou, debilové *7*
  • Bodaj by neoslavovali keď sa im podarilo predať how know za cenu zlata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit