Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zní to jako návrat k demům, což by nebylo špatné, ale uvidí se jak to bude vypadat v reálu.
  • JezboX
    Takže největší gule bude mít vždycky prvních pár hodin hry.
  • Keyz
    Poté bude vylepšení free to install. Tedy zdarma nainstaluj a pak čum / zaplať....

    Jinak jestli to má nějak představit hru tak, to stejně nebude fungovat skvěle. Začátky her nejsou většinou zajímavé a těžko z toho hráč získá nějakou představu. Třeba DA.I. Tam je začátek dlouhý jako Lovosice.

    Dema byly vždy nejlepší, protože si tam borci vybrali jak to demo sestaví, tak aby hráči ukázali to co chtějí. Někdy to byl spešl level, někdy upravený level a někdy ukázky z několika fází hry. To bylo skvělé a skutečně jsem měl představu co to asi bude za hru.
    • Jenže demo si vývojáři můžou nastavit jak chtějí a hra pak může vypadat zcela jinak, takhle máš aspoň tu jistotu, že hraješ už hotový produkt. Důležitější mi přijde na jak dlouho by hra byla zadarmo, případně jak moc osekaný obsah by se ve verzi zadarmo objevil. Nemám konzoli takže nevím jak to u ní je, ale u většiny mých oblíbených her se člověk k tomu nejlepšímu dostane až po poměrně dlouhé době.
      • Keyz
        To svoboda nastavení může být problém jak píšeš. Sice si z hlavy nepamatují, že by herní prvky byly v nějakém demu (které jsem hrál) pozměněny, ale je to možné. Demo je oddělené od plné hry.

        Uvidíme co z toho vyleze. Opravdu netuším jak by to pomohlo s rozhodnutím se někomu u hry s pomalým startem. Třeba to DA:I
        • Demo na Mafiu 2. Dokonalá lež a manipulace. Mise se odehrává v jiném ročním období, má úplně jiný konec... Moc dobře si pamatuji, jak jsem byl při hraní plné hry nasranej na to *1*
  • Kazdy kdo hral Dungeon Keepera na mobily tak vi kam EA miri :D
    • Kam?
      • Tam, kde slunce nesvítí
        • Sr_Lobo
          Do Mordoru?
          • Nechtěl bych být tvým záchodem *15*
  • Lotr
    EA
    Free to start
    Proč se toho bojím?
    Hmm
    Nu asi protože v jejich podání si umím představit že si hráči budou muset kupovat mise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit